forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 paź 2017, 13:19 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
https://oko.press/bild-opisal-zmyslona- ... ntow-bylo/

Merytorycznego pana Bronto pewnie szlag trafi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
kum pisze:
https://oko.press/bild-opisal-zmyslona-historie-gwaltow-dokonanych-migrantow-bylo/

Merytorycznego pana Bronto pewnie szlag trafi.


Każdy już chyba rozumie, że gazety piszą to, co klient chce przeczytać.
No więc piszą - ty czytelniku jesteś dobry, taki szczery, szczodry, praworządny, kulturalny i w ogole zajebisty a ONI, i tu potrzeba jakiś INNYCH, najlepiej takich którzy się nie obronią, są źli, fałszywi, chciwi, niemoralni i w ogóle do dupy.
I taki klient kupi sobie gazetkę, przeczyta i pomyśli - no co za zajebista gazeta, samą prawdę pisze, trudno się nie zgodzić.

Wszyscy tylko czekali na info, że Islamiści to bydło.
I jak ją wreszcie dostali to ogłosili - nie mówiliśmy? Bydło!

Info było rzeczywiście takie jakby się tam zbiorowe gwałty działy.
Gdzie te głośne procesy gwałciciel?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 14:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
2xUp

Nie licz na to. Raczej zatrzepie się na śmierć :P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 15:53 
stanax pisze:
2xUp

Nie licz na to. Raczej zatrzepie się na śmierć :P

Raz Up!Obrazek
i drugi raz UP Obrazek
Niech ma chujoza... ;)


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 16:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Oto słowo Boże:

„Nie można podważać prawa narodu do rozróżnienia uchodźcy od imigranta ekonomicznego,
który nie identyfikuje się z kulturą kraju, w którym chce zamieszkać"

Prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów kard. Robert Sarah.

Obrazek
https://medianarodowe.com/kardynal-sara ... omicznego/
___________________

Patrzcie państwo, nie dość, że murzyn i katolik to jeszcze nazistowski rasista.
Odróżniać ludzi czarnych od beżowych chce. Fuj!

Kto pierwszy rzuci kamieniem? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 16:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
kum pisze:
https://oko.press/bild-opisal-zmyslona-historie-gwaltow-dokonanych-migrantow-bylo/

Merytorycznego pana Bronto pewnie szlag trafi.

Mnie ma szlag trafić ?
Szlag trafia narracje populistów którzy nie maja żadnych argumentów na potwierdzenie utopii zbudowanej wokół hasła multi kulti.
Sprawa opisywana przez Bild dotyczy tylko jednego przypadku i został również w tym temacie omówiona wcześniej.

Sprawa dotyczy tylko jednej knajpy a nie wszystkich przestępstw popełnianych przez tak nazywanych uchodźców.
Powtarzasz się, i wynika to z braku zrozumienia tego co usiłujesz przeczytać.

Oczywiście nieuku razem z resztą zacnej intelektualnie grupki nierozumiejącej co czyta nie odróżniasz Kolonii od Frankfurtu nad Menem. To tak mimochodem.

-----------------

krystkon pisze:
Pracowałem z wieloma muzulmanimami, spędziłem z nimi miesiące swojego życia, znam ich wartości i sposób myślenia na tyle dobrze, żeby wiedzieć, że przedstawiane przez Ciebie zdjęcia ludzi w afekcie, np tych, którzy po przebyciu długiej drogi w nieznane zostali zatrzymani wbrew zaproszeniu Merkel nie są żadną prawdą o nich.

Twoje opowiadania to nie jest żaden wiarygodny argument.

Oczywiście, to nie jest cała prawda o islamistach, analfabetach, oszustach itp, podających się za tak nazywanych uchodźców...
Zabrakło materiału zdjęciowego i filmowego dokumentującego ich przestępstwa.
Internet się od tych wartości i pokojowego sposobu myślenie wręcz ugina, ugina od koloru krwi i tragedii ludzi zamordowanych w imię i dla, tego odłamu islamu.

To tylko ułamek ich wartości i sposobu myślenia...

Obrazek
Obrazek

Cytuj:
Z mozolem wyszukujesz obrazów, na których Muzulmanie są wkurwienie, żeby przedstawić ich jako ludzi, którzy przyjeżdżają w poszukiwaniu władzy nad Europejczykami.

Odszukanie materiałów dokumentujących zwyrodnienie sunnitów nie jest mozolne.
Jest ich tak wiele, że jest to przerażające, a negowanie takich materiałów i dowodów potwierdza tylko to, że jesteś wypranym ideologicznie reprezentantem lewackiego motłochu niezdolnego do właściwej oceny zachowań i czynów, zapewne również twoich.

Cytuj:
Zadasz ode mnie statystycznych dowodów korzyści przyjazdu Muzułmanów? Kiedy my różnimy się pojęciem korzyści.

To bełkot nie wymagający specjalnego komentowania.
Ty zmyślasz o korzyściach, teraz bełkoczesz o różnicach w rozumieniu korzyści..

Wymienisz te korzyści dla Niemiec czy kolejny raz kłamiesz ?

Wzrost zagrożenia publicznego spowodowany niekontrolowanym napływem ludzi niezdolnych do integracji i asymilacji to wystarczający powód aby ich izolować ze społeczeństwa i nie dopuszczać do Europy.
Cytuj:
Jestem balwochwalca dzikiego kapitalizmu, żaden ze mnie lewak. Może ty masz takie wewnętrzne skojarzenie, że skoro nie nacjonalista to lewak?
Chyba rzeczywiście olewam narodowości, bo olewam też naród. Dla mnie przywiązanie do narodu to jakieś prymitywne i zwierzęce emocje, ja tego nie odczuwam.


Twierdzisz, ze jest inaczej populisto ?
To proszę przedstawić przykłady integracji i asymilacji młodzieńców pełnych niedostrzeganych zalet na terenie Europy.
Możesz zacząć od przedstawiania przykładów integracji i asymilacji od sunnitów.

Jak do tej pory nie napisałeś niczego, w żadnym twoim poście, co można by odnieść do jakiejkolwiek wiarygodnej i oficjalnej informacji chociażby udostępnianej przez niemieckie urzędy.


Dajesz.
Fakty w studio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
@szary

A mnie się wydaje, że tu chodzi tylko o odróżnianie imigranta od uchodźcy. Nie ma mowy o podziale na rasy, kolor skóry, itp. Czego ty chcesz znowu szary? Z rozróżnianiem tych ludzi mają problem uprzedzeni i wszystkich uważają za imigrantów zarobkowych, co ja mówię socjalnych nierobów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2017, 17:14 
Cytuj:
Twoje opowiadania to nie jest żaden wiarygodny argument.

Oczywiście, to nie jest cała prawda o islamistach, analfabetach, oszustach itp, podających się za tak nazywanych uchodźców...
Zabrakło materiału zdjęciowego i filmowego dokumentującego ich przestępstwa.


Masz tu tępy chuju element zdjęciowy i filmowy
Sulejman Wspaniały. Pajacu ..Nie ograniasz durnoto, że
Sulejamana , Lechistan i Wielką Portę (tak nazywano w dawnej Rzeczypospolitej Państwo Osmańskie) łączyło przymierze. Czasy Sulejmana i Zygmunta Starego, a później Zygmunta Augusta były dla relacji osmańsko-polskich chyba najlepsze w historii.
I to by było na tyle, bo ileż można upośledowi tłumaczyć.
Pewnie można, bo zaraz Barycki napisze, kto jest inteligentny, a kto nie jest. A Barycki wie, że bronto inteligentny jest , bo baryckiemu anioły to powiedziały, truskawkowe.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 17:37 
Korba, żaden z nich nochala z zapadłego pcimia, nie wynurzył.
Nie wyjechał spoza własnej wiochy, dla nich, inne kultury to abstrakcja. Araba zobaczą w necie i się boją, bo arab to terrorysta, ruska zobaczą, rusek też zły, bo Putin. Anglika, bo brytol..
Francuza, bo ślimaki je...etc..


Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 17:39 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 paź 2017, 17:38 
Boruch pisze:
AGAFIA pisze:
Pewnie można, bo zaraz Barycki napisze, kto jest inteligentny, a kto nie jest. A Barycki wie, że bronto inteligentny jest , bo baryckiemu anioły to powiedziały, truskawkowe.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Tak właśnie :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group