forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2017, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Pan pszerarzony pisze:
No, a co z Panią Anguą


To co zwykle ..

Faktycznie, Angua komentuje merytorycznie, a ty nie wiesz nawet co to słowo na dobrą sprawę znaczy.


-------------------------

Uwaga IRONIA.
Odkrycie Ameryki zawdzięczamy islamowi i muzułmanom

Cytuj:
Robert Spencer

Tak jest: bez islamu Stany Zjednoczone, jakie znamy, nie istniałyby.

Nie, Reza Aslan nie rąbnął mnie kamieniem w głowę i nie przechwycił pisania tekstów w Jihad Watch, podszywając się pod moje nazwisko. To jest przypomnienie dobrze znanego faktu, absolutna prawda: gdyby nie islam i muzułmanie, Stany Zjednoczone nie istniałyby dzisiaj.

Każde dziecko szkolne wie, lub wiedziało, zanim programy szkół publicznych przestawiono na nauczanie o mikroagresji i różnorodności i przestały dzieciom zawracać głowę sprawami marginalnymi, takimi jak historia, że w 1492 r. Krzysztof Kolumb popłynął przez błękitny ocean i odkrył Amerykę.

Dlaczego popłynął przez błękitny ocean? Ponieważ szukał nowego zachodniego szlaku do Azji.

Dlaczego szukał nowego zachodniego szlaku do Azji?

Ponieważ upadek Konstantynopola i zajęcie go przez muzułmanów 29 maja 1453 r. zamknęło szlak handlowy na Wschód. Był to dewastujący cios dla europejskich kupców, którzy od niepamiętnych czasów do tego pamiętnego roku używali lądowego szlaku przez Konstantynopol i Anatolię, by podróżować do Indii i kupować jedwab, przyprawy i inne towary. Kiedy jednak muzułmanie zdobyli Konstantynopol, ci kupcy ryzykowaliby życiem, gdyby podróżowali tym starożytnym szlakiem. Jako niemuzułmanie w krajach muzułmańskich byliby brani jako zakładnicy lub jako niewolnicy, albo przymusowo nawracani na islam, albo też od razu obrabowani i zabici.

Albo nie byłoby więcej handlu Europy z Indiami, albo trzeba było znaleźć nowy szlak.

Podróż Kolumba miała ułatwić życie europejskich kupców przez całkowite ominięcie ziem muzułmańskich i umożliwienie Europejczykom dotarcie do Indii morzem. I, oczywiście, jak każde dziecko szkolne wie, albo wiedziało, zanim cenny czas lekcyjny na uczenie o wrodzonym rasizmie w Stanach Zjednoczonych nie był marnowany na takie bagatele, jak to, dlaczego Rdzenni Amerykanie byli i nadal często są nazywani „Indianami”: ponieważ Kolumb, który nie wiedział, że jest inny kontynent pomiędzy Europą i Indiami, myślał, że istotnie dotarł do Indii żeglując na Zachód.

Wojowniczość i nieprzejednanie islamu otwarło Europie, w ostatecznym rachunku, obie Ameryki – umożliwiło powstanie Stanów Zjednoczonych.

W ten Dzień Kolumba, jeśli nadal możesz go obchodzić bez tego, by Antifa obaliła cię na ziemię i oblała czerwoną farbą, wznieś kieliszek szampana do Mahometa, dziękując mu za umożliwienie wielkiego amerykańskiego przedsięwzięcia.

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska jihadwatch.org


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Boruch pisze:
To jest wiadomość dla Pana Stasia Świni. Dziś w mieście widziałem Murzyna. Żywego. Czarnego jak noc na Saharze. Bezczelnie szedł sobie chodnikiem, mijał mnie i nawet nie napadł. A ja się nie bałem. Jednym słowem, to nasz przyjaciel.

Jebani rasiści tylko jednego murzyna mają żeby dzieci straszyć.



Oj, Panie Stasiu jak już Pan coś wymyśli to boki zrywać hłe, hłe, hłe! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 19:47 
Językoznawca prof. Wacław Nalał z Instytutu Bartoszewskiego (tego naszego wielkiego polskiego, a jakże, patrioty):
"Polska agresja zaczyna się już na poziomie języka. Te wszystkie „ż”, „sz”, „szcz”, to podświadomie wysyłany komunikat: Jesteście tutaj obcy. Nie mówisz tak jak my. Połamiesz sobie język, a my połamiemy ci kości. Nie chcemy obcych. Gdy na co dzień słyszymy język polski, nie sposób uciec od agresji, chamstwa, odgradzania się murem spółgłosek od cywilizowanego świata."

Z dedykacją dla cywilizowanego borucha i cywilizowanej Pani Rose wraz Jej cywilizowanym gronem serdecznych przyjaciółek.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przepierdolony ciebie to chyba już jasne anioły zawiodły.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 20:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
Kurwa barycka wyciągnęła, jak zwykle, jakieś łgarstwo - fejka ze swych brudnych kaleson albo innego niułsweba
i rżnie tu patriotycznego komunistę - takiego "lepszego" humanistę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 20:15 
Przekonajcie cywilizowanego profesora, aby agresywnego chama Baryckiego podał do sądu.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 20:42 
a po co, Pan Barycki jest winny, znaczy czuć go winem, ale bez wina nie da sie was analizować kurwy.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ciekawe co powiedziałby na to urągowisko Prof. Goran Suka, etyk internetu, i specjalista od komunikacji społecznej z Instytutu Bartoszewskiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 20:51 
a co miałby powiedzieć, normalnie, Pan Barycki ma rację, ale...


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
To jest wiadomość dla Pana Stasia Świni. Dziś w mieście widziałem Murzyna. Żywego. Czarnego jak noc na Saharze. Bezczelnie szedł sobie chodnikiem, mijał mnie i nawet nie napadł. A ja się nie bałem. Jednym słowem, to nasz przyjaciel.

sfiniak się nie obrazi, gdy napiszę koment:

Ten twój murzyn z ulicy to nie nasz przyjaciel, głupiutki i czuły Boruchu.
Murzyn został nauczony konieczności zachowania dobrych manier wobec Polaków.
Bo inaczej wpierdol!

https://www.youtube.com/watch?v=767z4mNlUAE

:P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 787, 788, 789, 790, 791, 792, 793 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group