forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 8:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 8:21 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
st1111 pisze:
Ma wielkie znaczenie.Poszukiwacze skarbów na śmietnikach powinni mieć świadomość komu zawdzięczają swój los.


ae mamy demokracje a i tych nieposzukujacych jest wiecej panie swiniak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 8:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No cóż kiedyś istniał kraj w którym było biednie ale śmietniki to nie były skarbce.Niestety agenci SB tak się zaplątali w pracy operacyjnej że go obalili.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
To huje! Pan ich nie znasz!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 8:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Jak nie zna, jak sam Bolkowi doradzał...! :lol: :lol: :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 12:34 
kum pisze:
tych nieposzukujacych jest wiecej


Trudno się z Panem nie zgodzić, Panie Kumie, Kuroń, to bardzo szlachetny człowiek był, gdyby był bydlakiem, to odebrałby robotnikom radość z Solidarności i uprzedził pełnych nadziei, że cześć z nich poszukiwać swojego szczęście będzie musiała na śmietniku. Ale nie odebrał radości przepełnionym nadzieją, nie był przecie bydlakiem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 17:14 
Cho, Barycki, no cho...Już wszystko dobrze. Nic złego się nie dzieje. Przyszedłem po ciebie żebyśmy wrócili na stare śmiecie. Popiszemy sobie w Politbiurze. Może jakąś rewolucję zrobimy? No cho, cho...to nie jest towarzystwo dla ciebie...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 19:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2015, 23:20
Posty: 27
Bolek się odnalazł, Lolek się jeszcze konspiruje a Tola? ....... Niech spoczywa w pokoju :p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 22 lut 2016, 21:40 
polar pisze:
Cho, Barycki, no cho...Już wszystko dobrze.


Nie dość, że banderowiec, to jeszcze i socjaldemokrata, czarna ospa i dżuma w jednym. A do tego zakała planety pisze sobie, jak gdyby nigdy nic, że ja głupi, a to zbrodnia na ludzkości jest, kanalio. Wolałbym z pawim piórem w gołej dupie iść w paradzie równości pod rękę z Panią Korbaczewską w toples, niż identyfikować się z Panem, zbrodniarzu. Gdybyś Pan staruszkę przeprowadzał przez ulicę, to ja dla odmiany wepchnąłbym ją pod samochód, aby mnie, nie daj bóg, nikt z Panem nie identyfikował, trądzie. A dobrze to będzie, jak kto, bo ja się brzydzę, wetknie Panu gorący kawał żelaza w dupę, szubrawcu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 23 lut 2016, 0:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki pisze:

NWolałbym z pawim piórem w gołej dupie iść w paradzie równości pod rękę z Panią Korbaczewską w toples, niż identyfikować się z Panem, zbrodniarzu.
Adam Barycki


:lol: No patrz pan, a ja w tej paradzie rzeczywiście szłam prawie topless :lol: ten wspólny marsz pod rękę zależałby od tego na ile jędrne pan masz pośladki. Bo ja mam zmysł estetyczny i lubię oko zawiesić na czymś ładnym.Tak że chyba jednak pozostaje panu polar. ;)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Przed sobą
Post: 23 lut 2016, 6:00 
Zupełnie oczywistym są Pani preferencje estetyczne, ja mam pośladki blade, a wiadomo, że piękne są śniade. Dlatego zupełnie rozumiem, że obrzydliwym jest Pani gwałt bladopośladkowca, co innego gwałt śniadopośladkowca, ten jest cudownym przeżyciem estetycznym, o którym Pani w sposób nieskrywany marzy. A i nawet w mordę dostać od śniadego jest przyjemnością, jak to Pani tu również nieskrycie sugeruje.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group