forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:11
Posty: 504
Których świąt nienawidzisz najbardziej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Święta. Kurwa znowu te pierdolone święta. Całe szczęście, że się skończą niedługo. Jutro mam pełen luz idę rano na 24 godzinny dyżur ochraniać obiekt handlowy. Jako, że zamknięty będę pilnował z dyżurki czyli sekcji monitoringu. Płaca oczywiście godna zajęcia czyli 5,50 zł za godzinę. Co do świąt, to nie o nich będę teraz pisał tylko o tym co moje oczy widzą co się dzieje w ich trakcie a właściwie przed nimi. Szał. Na pasażu handlowym muzyczka i piosenki kolendopodobne do użygu puszczane jak sraczka po mleku i śliwkach. Ludzie z klapkami na oczach zapierdalają wydajać ostatni grosz i zadłużając się w bankach których oddziały zapobiegliwi otwarto w centrum handl;owym. Zadłuż się i zrób jebane święta. Spłacaj cały rok, pod koniec weź następny aby znowu zrobić święta. Dla kogo dobrze robią? Dla kogo? Dla siebie? Na pewno nie. Nakręcone zakupami kobiety gubią samochody na parkingu. Pomagam im . I to nie niebieskookie blondynki. Faceci też gubią, tylko się nie przyznają i jak te durne cielęta dwie godziny łażą i szukają swojej zguby. Ślepowrony w dupę jebane. Złodzieje też grasują ale zmykają widząc monitoring i facetów w czerni oraz kamizelkach kanarkopodobnych. W takich centrach są wydzielone parkingi dla osób niepełnosprawnych. Zdarza się, że parkują nie uprawnieni. Co ciekawe w wypasionych furach po 200 , 300 tysięcy... nie rozumiem po jakiego huja chce się im dyskutować ze mną o zasadności, że tylko chwila, bo żona. A spierdalaj dziadu jebany tam 20 metrów dalej jest wolne miejsce złamasie. Oczywiście nie mogę tego w twarz powiedzieć, ale swoje myślę. Stoję koło takiego audi najnowszego i wychodzi palant , widać paker na sterydach ale o smutnej inteligentnej twarzy Armanda Assantea. -Mówię - Widzę, że pańska sprawność fizyczna przerosła pana inteligencję!. A on w lekkim szoku bo wcześniej mnie pytał - Co ja tak oglądam jego wóz. - Zapewniam, że nie- odrzekł. Ja na to - Tu mam dowód i pokazuję na wymalowany znak czyli wózek z osobą niepełnosprawny w białym kręgu. I zaczyna się dyskusja . Facet odjeżdża i chce mieć koniecznie swoje ostatnie zdanie ale to akurat ja je mam i rzucam mu w twarz - Cóż swoją postawą wyraził pan pogardę dla osób chorych. Patrząc na nie go ciężkim wzrokiem. Coś go jednak gryzło bo za godzinę go znowu spotkałem i się zaczął taki taniec przeprosin, on mnie ja jego i sobie złożyliśmy życzenia świąteczne. Doceniając wzajemną wysoką inteligencję... Idę po tym durnym placu między samochodami jest już ciemno dochodzi 20. Widzę jakaś kobieta zaczepia ludzi i pyta która godzina. Widzę po ruchach ust o co pyta. Podchodzę i widzę oznaki choroby psychicznej. Jest silny wiatr kobieta dygocze ubrana w szmaty z ciuhlandu najtańsze. domowe dresy bawełniane zamiastt spodni, kapcie grube zamiast butów, zęby nie myte wiele dni, ładna buzia zniszczona lekami i tępe niestety spojrzenie, efekt lekarstw. Natręctwo wyrażone w automatycznych ruchach. al mi się zrobiło, kurwa już tak mam. Długie splątane włosy wyrywają się spod sztucznej uszanki.
CDN

Podchodzę blisko, Kobieta lekko zacinającym się głosem pyta która godzina. Mówię jej i pytam, czy tym samochodem jej opiekunowie ją przywieźli. Odpowiedziała, że tak . Porozmawiałem z nią chwilę i moje wstępne ustalenia się potwierdziły. Nie odchodziłem daleko. miałem ją na oku ciągle. Marzła i trzęsła się. Powiedziałem aby usiadła w pasażu na ławce i tam się zagrzała. Tak zrobiła. Nie chciała herbaty. wystraszonym wzrokiem zwierzątka rozglądała się szukając opiekunów. Po ponad dwóch godzinach pojawili się targając zakupy w dwóch wózkach. Otworzyli samochód i dopiero jak załadowali towar to pozwolili jej usiąść. to byli jej rodzice chyba. Posunięci w wieku emeryci. nie podchodziłem do nich, a chciałem ale trzęsła mnie kurewska złość i mógłbym przesadzić z opierdoleniem. wiele było różnych zdarzeń , opowiedziałem o dwóch które uważam za istotne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
W dwie minuty tyle napisałeś? Szacun!

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pan Prezes kocha wszystkie święta a najbardziej 10 kwietnia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
zatkao@kakao pisze:
W dwie minuty tyle napisałeś? Szacun!

Mój post zajął mi 5 sekund.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
st1111 pisze:
Pan Prezes kocha wszystkie święta a najbardziej 10 kwietnia.


13-tego grudnia też.

st1111 pisze:
Mój post zajął mi 5 sekund.


Jesteś wielki!

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Najfajniejsze święta to, Wszystkich Świętych...! :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
dlatego tyle błędów ort, stylistycznych i rozemocjonowania heheheh


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 19:56 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Redakcja pisze:
Których świąt nienawidzisz najbardziej?


Kto tu o nienawisci mowi,ja mam wszystkie w dupie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rzyg
Post: 25 gru 2014, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Redakcja pisze:
Których świąt nienawidzisz najbardziej?


Wszystkich!

Ale i tak najbardziej lubię święto słońca,które przypada dzisiaj, to jest 25 grudnia.
Dzień urósł o minutę.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group