forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 wrz 2019, 0:23

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jerry pisze:
Panie Andrzeju Rozenek.

Domniemany zabójca Kristiny ma status podejrzanego a nie skazanego.
Domniemanie niewinności obowiązuje!
RPO słusznie upomniał się o jego prawa.
.

Słusznie Panie Jerry.

"szeryf" Lech Kaczyński w tożsamej pewności inkwizytora, nakazał zamknąć jako niewątpliwe wg niego bestie:
Tomasza Komendę i Arkadiusza Kraskę, którzy po 18 i 19 latach za kratami wyszli na wolność jako niewinnie skazani.
Wyrzucam sobie, że kiedyś lubiłem red. A.R. Jego miejsce jest w PiSie.

Awatar użytkownika

Macie rację obrona domniemanych bandytów to prosta droga do większości konstytucyjnej dla PiSu.

WLR pisze:
Słusznie Panie Jerry.

"szeryf" Lech Kaczyński w tożsamej pewności inkwizytora, nakazał zamknąć jako niewątpliwe wg niego bestie:
Tomasza Komendę i Arkadiusza Kraskę, którzy po 18 i 19 latach za kratami wyszli na wolność jako niewinnie skazani.

No proszę i napisał to ten, który chciał eliminacji (z rozmnażania co prawda tylko, lub na etapie prenatalnym) na podstawie badań genetycznych i no wykrycia genu mordercy czy tylko trepa lub innego złodzieja. :lol:

WLR pisze:
Jerry pisze:
Panie Andrzeju Rozenek.

Słusznie Panie Jerry.

Nie może Pan zwalać winy ad personam wcześniej nie przemyślawszy faktów.
Najpierw zastrzeżenie: Lech Kaczyński i cały poj...ny PiS to nie moja bajka, czego nie muszę chyba tłumaczyć w obliczu faktu, że zostałem przez nich, jak i wcześniej przez PO-PSL, okradziony z ciężko wypracowanej na starość emerytury mundurowej.

Polecam Panu linki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Kaczy%C5%84ski

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Tomasza_Komendy

Wynika z nich, że kiedy wsadzano za kraty T. Komendę Lech Kaczyński już nie był w ministerstwie sprawiedliwości, lecz Prezydentem Warszawy.

Co do Arkadiusza Kraski będę ostrożny, bo gdy go skazywano (2000 rok) L. Kaczyński piastował urząd MS i PG. Ale nie wierzę jakoś w to, że, przy jego słabym charakterze i w warunkach ówczesnego respektu dla prawa, mógłby ingerować w tok procesu sądowego.
Co innego przecież wyczynia dziś mgr Z. Ziobro i tu porównania być nie może.
To jak piekło i niebo!

Na koniec taka osobista wycieczka. Tygodnik "NIE" czytałem od pierwszego numeru bodajże z roku 1990. Na strychu mam oprawione przez introligatora wszystkie egzemplarze do końca roku 2005.
Potem dałem sobie spokój. Słowo przeciw faktom nic nie zdziała: ty piszesz, piętnujesz, rozliczasz i masz poniekąd słuszność, a władza i oszołomstwo ma to w dalekim poważaniu.
Nikt mi jednak nie zabroni darzyć olbrzymim szacunkiem Naczelnego "NIE" Jerzego Urbana i wszystkich pracujących dlań redaktorów. Także szacunek mam dla Pana, byłego współpracownika Jonasza z "FiM" (także byłem w tej gazecie zaczytany od pierwszego numeru i też jej egzemplarze oprawiłem).
Powyższe czasopisma były i są dla mnie odzwierciedleniem najprawdziwszej prawdy!

Panie Andrzeju.

Przyznaję. Wk...ł mnie Pan swoją wypowiedzią dla propisowskiego "Polsat"-u niezmiernie. Wszedł Pan bowiem bez mydła w tonację reżimową. A mógł Pan choć trochę przemyśleć swoją wypowiedź. Bo ganienie wybitnego RPO, jakim jest A. Bodnar, broniącego na każdym kroku praw obywatelskich wynikających wprost z Konstytucji RP, co jest jego powinnością, nie przystoi ludziom myślącym, czyli z IQ wyższym niż zaściankowe Podkarpacie, Małopolska, Podlasie, Świętokrzyskie i Białostocczyzna.
Gwoli ścisłości dr A. Bodnar, jako RPO, także gardłuje w naszej, postesbec-kowskiej, sprawie.
Ale jakież ma on na dziś możliwości pomożenia nam w przywróceniu praw słusznie nabytych? Żadnych, dopóki TK zawiadują dublerzy i przyjaciółka prezia, czyli żona esbeckiego konfidenta ps. Wolfgang?

Zatem na koniec takie rady (bez urazy):
- słuchaj Pan starszego od siebie (jestem od Pana starszy o prawie 10 lat),
- hamuj emocje,
- nie dołączaj do chóru oszołomów, czyt. po....bów.

Pozdrawiam
(ukryty pod ksywą) Jerry

Awatar użytkownika

Do druku załapała się Killashandra Ree. Grtulacje :)

Ps. Panie Jerry. Źle Pan trafił, Andrzej Rozenek nie bywa tu od dobrych paru lat i z pewnością nie zapozna się z pańskimi wpisami.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.