forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 sie 2018, 5:05

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Panie Agronom Pan jak już coś powie - gdzie wymienionym przez Pana do nazioli? Z Cwetra naziol jak ze mnie Żyd, Pimpek coś by chciał ale zdecydować się nie może, a Stachu nie je tortów z wafelkami, co głównie go z nazioli wyklucza.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Panie Agronom Pan jak już coś powie - gdzie wymienionym przez Pana do nazioli? Z Cwetra naziol jak ze mnie Żyd, Pimpek coś by chciał ale zdecydować się nie może, a Stachu nie je tortów z wafelkami, co głównie go z nazioli wyklucza.

Ej, durny żydzie? Trybuna Ludzi to poważny wątek, tu się wymienia poglądy na temat i wypierdalaj stąd ze swoją prywatną korespondencją do pana Agronoma, bo pojedziesz do bułgarskiego obozu na greckie wino i szwedzki stół, pokurczu :lol:
Tematem kurwa jest IIIwojna a nie pan Cweter, komprende?
Przepraszam za tę prywatną moderatorkę ale wszystkie wątki są zasrane Krystkonę, Boruchę i chuj wie czym jeszcze

Awatar użytkownika

No nic, ino czecia wojna śfiatowa! :lol:

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
Boruch pisze:

Ej, durny żydzie? Trybuna Ludzi to poważny wątek, tu się wymienia poglądy na temat i wypierdalaj stąd ze swoją prywatną korespondencją do pana Agronoma, bo pojedziesz do bułgarskiego obozu na greckie wino i szwedzki stół, pokurczu :lol:
Tematem kurwa jest IIIwojna a nie pan Cweter, komprende?
Przepraszam za tę prywatną moderatorkę ale wszystkie wątki są zasrane Krystkonę, Boruchę i chuj wie czym jeszcze

Przepraszam ja już nie będę, ale trzy słowa, może więcej. :D

Panie Hornet, ja się zwracam Pańskiej uwagi, że to nie ja zacząłem. Jakby Pan czytał ze zrozumieniem to zauważyłby Pan, że to Boruch zwrócił grzecznie uwagi dla Panu Agronomu co on powinien zrozumieć, że tu się prywatności nie tyka. Zna Pan Panu Agronomu i wie Pan, że ma on fobię na punkcie osobistych przejażdżek bo jest głupolem i nie potrafi żadnych poglądów ani argumentów opisać prócz osobistego przypierdalania się - również do mnie. Może nie posiada poglądów? Co jest możliwe. I zdrowia Panu życzę. Szalom alejchem. :lol: ;)

ps.

Jesteś Pan drugi, który ma żal, że Borucha za dużo. Po Panu Polarze. Tak chce się Pan utożsamiać? Pan? Oj Panie Hornet mój szacun dla Pana drży ;)
Borucha za dużo? No przykro mi bardzo - Boruch jest na emeryturze i ma dużo czasu, który wypełnia tym jakże miłym zajęciem goszczenia na fo Tygodnika NIE. ;)

Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 9:25 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

A qrwa, ja siem pytam, czy ruchacz musi w każdym wontku zabrać głos?

Awatar użytkownika

Musi :lol:

Awatar użytkownika

ksionc pisze:

Nie krzycz już na Niego kurwa, bo bedzie miał triki nerwowe albo się zamknie w sobie :lol:

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
ksionc pisze:

Nie krzycz już na Niego kurwa, bo bedzie miał triki nerwowe albo się zamknie w sobie :lol:

Ja siem krzyków nie boję szczególnie ksionca. I Pana też. Kurwa, lubię was i tyle. I co ja mam zrobić?

A wracając do ksioncowego pytania - sprecyzuję. Nie muszę ale chce, bo za mało stanowczo jest ksionca na fo. Panu Panie Hornet wybaczam bo Pan rekonwalescent.

A tera jak ktoś chce mi dać po ryju to proszę na pw. Bo zasrywamy temat. :lol:

Naczelnego kapo z Zoliborza,a wokol niego jego przydupasow z nahajkami,poganiajacych zwolennikow PO,a na ambonie Rydzyka krzyczacego-mocniej dokladajcie im,bo nie dali na tace.

Awatar użytkownika

Owszem, nagim okiem widać, że ta ustawa jest poroniona, ale cieszę się już tera, bo niezależnie czy zostanie poprawiona czy nie, to Boruch itp. będzie miał kłopoty (pacz odpowiedni wątek), co jest dobrem. Chyba, że zostanie abortowana, to wtedy nie będę się cieszył, bo nie cieszy mnie zło tylko cieszy mnie dobro. Co do prywaty na trybunie - chyba zrozumieta, stare lewaki, jak kto się zapomni w uniesieniu, przekroczy granice i popuści poza toaletą?

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.