forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 mar 2017, 10:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Numer1000 pisze:
(...) masz wyprany mózg. ;)
Taa, przez chemitrails :lol:



PS
@niebieskieucho jest pojebany z tymi swoimi naciąganymi teoriami,
jak nie przymierzając adwokatka diabła @Malina. Nie wiem, ale mam
takie wrażenie, że to znowu ona 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 11:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Smugi chemiczne, fumarole, solfatary i mofety.
A świstak siedzi i zawija...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 12:45 
Cytuj:
To nie mój problem. Sa strony, które podaja szczególowe analizy zrzucanych substancji. Przyklad: analiza wody deszczowej (Szwajcaria) https://chemtrailsplanet.net/2014/08/25 ... -to-death/
W próbce wody deszczowej zanotowano 38 mg aluminium / litr (38.000 mikrogramów) !!!



A co powiesz o popularnym leku na zgagę (nadkwasność) treści żołądkowej o nazwie ALUSAL?
Cytuj:
ALUSAL 0,5g tabletki, dawkowanie:
Doustnie: 1-2 tabletki na 0,5 godziny przed spodziewanym wystąpieniem bólu lub między posiłkami, zazwyczaj 3 razy dziennie. Tabletki do ssania stosować 0,5 godziny przed spodziewanym wystąpieniem bólu lub między posiłkami. Nierozgryzione tabletki ssać do momentu całkowitego rozpuszczenia. W razie potrzeby dawki można zwiększyć dwukrotnie.

Czyli dziennie - no policz sobie, - nawet 3 gramy aluminium w formie wodorotlenku przyjęte doustnie...
Łyka to pod różnymi nazwami jakieś 20% osób dorosłych...
A wg Twojego bajdurzenia 0,038 g/ litr powinno ciężko zaszkodzić :shock:
------------------
I kolejny unik - pytanie dotyczyło norm składu powietrza.
Cytuj:
Np. po wdychaniu tego gówna. Kazdy oddycha tym trujacym powietrzem. Od razu od tego nie umrze, ale co to robi z organizmem jest dobrze opisane.

A skąd wiesz że jest ono szkodliwe skoro nie znasz normatywów dopuszczalnych-granicznych???
Otóż wiatr, procesy geologiczne powodują wyrzucanie do atmosfery wszystkiego co znajduje sie na powierzchni ziemi.
A jej głównym składnikiem (obok krzemu) jest glin, wapń i cała kupa innych. Widziałeś to na tym co wkleiłeś, jednak nie potrafisz wyciągnąć poprawnych wniosków. Otóz pyły zawieszone w powietrzu zawierają całkiem sporo różnego rodzaju złożonych związków organicznych. A w wynikach masz tabele pierwiastków, która nikomu poza wykształconym analitykiem nie mówi nic o właściwym składzie chemicznym próbki. Masz również ślady naturalnych pierwiastków promieniotwórczych, masz ślady silnie toksycznych substancji jak Arsen..
Ciekaw jestem dlaczego nie sięgasz do prób robionych dla powietrza unoszącego się nad... Arktyka?
Przecież również tam stwierdza się obecność tego wszystkiego.
Bo to przekreśliło by bajania o chemitrals?

Cytuj:
Cytuj:
Jakie są możliwości udźwigu dużych 4 silnikowych odrzutowców?


To nie mój problem. Zobacz sobie wnetrza takich latajacych cystern
http://tradcatknight.blogspot.co.uk/201 ... .html#more

I kolejna arogancka - a do tego wymijająca odpowiedź.
Pytałem o udźwig - a ty wklejasz mi fotki tankowca powietrznego.
Pytałem o konkretny typ samolotu - nie otrzymałem odpowiedzi.

Cytuj:
Cytuj:
Jaki jest wpływ na materiał biologiczny i chemiczny promieniowania w górnych warstwach atmosfery?



Wplyw czego? Poczytaj - moze byc przez tlumacza Google jakie sa skutki takich sprajowan
http://humansarefree.com/2014/06/chemtr ... ation.html

I kolejna odpowiedź tępaka.
Pytanie dotyczyło wpływu czynników kosmicznych (w tym promieniowania słonecznego na materiał rozpylany na dużej wysokości. Zarówno BSB jak i BSC)
Cytuj:
I
Cytuj:
teraz przechodzimy do pytania - jaką ilość lotów należałoby wykonać np B-52 rozpylając - dla przykładu - arszenik (wysokość15-18km) aby stężenie na poziomie 2 metrów nad gruntem osiągnęło poziom niebezpieczny? Przyjmijmy powierzchnie odpowiadająca powierzchni Polski.
Grzecznie czekam.
Normy znajdziesz w Necie.



To nie mój problem. Sa strony, które podaja szczególowe analizy zrzucanych substancji.

Nooo nie Twój problem.
Ale brednia.
W momencie w którym wdajesz się w dyskusję - to już jest twój problem. Musisz umieć wykazać, że to o czym bredzisz ma jakikolwiek sens.
jak narazie są to sny pijanego idioty. ;)
Musisz zdawać sobie sprawę z wpływu atmosfery, jej ruchów na rozmieszczenie tych podobno ,,zrzucanych'' substancji... Zdawać sobie sprawę że 2/3 pójdzie sobie spokojnie utonąć w oceanie, a z tego co zostanie większość spadnie na obszary niezamieszkane lub nadzwyczaj rzadko zaludnione...
Tylko to wskazuje na ekonomiczny bezsens takiej operacji.
Wspomniany B-52 przenosi 23 tony ładunku i zabiera na lot 180 ton paliwa!
Biorąc pod uwagę objętość atmosfery Ziemi (dla przykładu w formie pary znajduje się w niej mniej więcej 12 900 000 ton wody). Niech to będzie dla Ciebie odniesieniem do tego jak koszmarne ilości toksyn należałoby wynieść do atmosfery by okazały się w jakimś tam stopniu zabójcze dla życia na ziemi.
Bo toksyczność dotyczyła by WSZYSTKICH ZWIERZĄT ODDYCHAJĄCYCH POWIETRZEM - w tym ludzi.


Na górę
  
 
Post: 11 mar 2017, 12:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Kupiłem nasiona chia myślicie że są bezpieczne?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 13:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To tera "zioło"pod nazwą "chia" się kupuje........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 13:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
A nie chuja?
.................................................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 18:01 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:22
Posty: 23
Lokalizacja: Kent
stanax pisze:
E ty, mądrala! A co z odpowiedziami na moje pytania z poprzedniego postu?


Podeslales linki bez zadania konkretnego pytania. Zapytaj wprost o co Ci leci. Na pewno odpowiem.

Cytuj:
Nie rozumiem powodu, dla którego ten oszołom przyjebał się do aluminium,
natomiast inne pierwiastki (zaznaczyłem ramkami) jakoś go nie ruszają?


Ruszaja go. Tyle, ze aluminium jest najgrozniejszym pierwiastkiem gdy jest wchlaniany przez pluca w postaci nanoczasteczek. Jestes taki madrusi, a tego nie wiesz? Aluminium w postaci przedmiotów z niego wykonanych nie jest tak grozne jak gotowanie kwasnych potraw w garach aluminiowych, czy smazenie w folii aluminiowej, aczkolwiek nie o tym tu mowa.

Przedstawione badanie jest zaledwie pierwszym lepszym przykladem jaki mi sie napatoczyl. Badan jest porobionych setki i wykazuja bardzo grozne toksyczne substancje przekraczajace dopuszczalne normy w organizmach badanych nieszczesników nawet kilka tysiecy razy.

Dzisiaj od samego rana truciciele z nieba z zajadloscia psychopatów sprajuja niebo od samego rana bez chwili odpoczynku a jest juz 16:31 gdy to pisze.

Cytuj:
Aluminium jest w każdym silniku spalinowym, a więc także w spalinach.
Kadłuby samolotów to także aluminium. Zresztą jego wysoka zawartość
w deszczowce może być spowodowana w najbardziej prozaiczny sposób:
Szwajcary żrą te swoje czekolady a "sreberka" wypierdalają w krzaki.
Potem wiatry je rozwłóczą po całej dolinie i oto efekt.


Dupa w kwiatach. Po pierwsze skoro jest go tak duzo, to po co obsypywac nim swiat? Walka z rzekomym odbijaniem swiatla slonecznego wyrzadza tylko szkody w srodowisku naturalnym i generuje choroby i doprowadza do przedwczesnych zgonów (materialów w tym temacie mnóstwo). Po drugie Szwajcarzy nie zra czekolad w chmurach. Jest to bardzo czysty kraj, co stwierdzilem na wlasne galy.

Cytuj:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/aluminium-niebezpieczna-trucizna


A gdzie jest chocby wzmianka o smugach chemicznych? To temat tabu dla mediów, choc juz niektóre nabieraja odwagi, po masowych ujawnianiach tego zbrodniczego procederu.


Cytuj:


No i co to za argumenty. Chcesz przez to powiedziec, ze sprajowanie ludzi jak karaluchy i blokowanie swiatla slonecznego - najlepszego dawcy witaminy D (nie wspominajac o nieodwracalnych szkodach w srodowisku naturalnym) - to dobry pomysl, tak? Jezeli tak to nie mamy o czym dyskutowac.

Cytuj:
PS
@niebieskieucho, chłopie - ty idź się kurna wcześniej powieś nim cie te
skurwysyny zbrodniarze od chemitrails zabiją na śmierć :lol:

Nos do ula. Jak mi przyjdzie ochota. Niemniej, nie jest to mój ulubiony sposób na strzal w kalendarz.

Jest petycja do podpisania. Ja juz to zrobilem. https://www.ipetitions.com/petition/pet ... trails-now

pOzdrowienia

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi
Take matters into your hands and leg... it


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 18:19 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:22
Posty: 23
Lokalizacja: Kent
stanax pisze:
PS
@niebieskieucho jest pojebany z tymi swoimi naciąganymi teoriami,
jak nie przymierzając adwokatka diabła @Malina. Nie wiem, ale mam
takie wrażenie, że to znowu ona 8-)


Musze Ci odpowiedziec po rumunsku (dla zeufemizowania)
Nie pierduluj

Ja nie mam czasu na odpowiadanie na gówniarzerskie wyjazdy.

Proste pytanie, czym sprajuja swiat? Czy uwazasz jeden z drugim, ze to, murwakac, niewinne smugi kondensacyjne?

Jezeli tak, to nic tu po mnie, bo nie ma takiego argumentu który by was - oponentów - przekonal.

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi
Take matters into your hands and leg... it


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 18:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Kupiłem nasiona chia myślicie że są bezpieczne?


Jest bezpieczna, choć finansowo to strata a do tego strata czasu. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 18:53 
Panie Niebiański, z tymi skurwensynami nie da się po dobroci, a przecie nie możemy pozwolić aby przez swoja głupotę pozwalali się truć, musimy coś z tym zrobić, najlepiej założyć tajną organizację zbrojną i mordować niedowiarków, aby nie przeszkadzali łaknącym wiary.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group