forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 mar 2017, 21:25 
st1111 pisze:
Czy to znaczy że nie będę żył wiecznie?


Tak.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 mar 2017, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
:mrgreen:


Obrazek
Obrazek

To jest lepsze, sztuczna mgła :lol:


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 22:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
barycki pisze:
st1111 pisze:
Czy to znaczy że nie będę żył wiecznie?


Tak.

Adam Barycki


Obdarł mnie pan z nadziei-wychodzę na balkon i zaczynam wdychać smugi.
Co trudne nie jest jako że mieszkam na trasie do Pyrzowic i czasami te kurwy nisko latają żeby więcej rozpylić.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2017, 23:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
O kurwa, ale jaja. Przeczytałem cały ten temat i omal nie oplułem monitora ze śmiechu. Dawno się tak nie ubawiłem. Czy to już Prima Aprilis? Czy ktoś wie czy jest może pełnia? (U nas zachmurzenie, nic nie widać.) Bo wtedy zwykle występuje wysyp różnych pojebów.
Panowie dyskutują uczenie z tym japopierdolony. Tak w ogóle to ucho się mi kojarzy. Czy toto nie brzmi Wam znajomo?

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2017, 4:49 
Ja na Pana miejscu, Panie Stary, nie byłbym takim lekkoduchem, wbrew pozorom, sprawa jest poważna, wszak, smugi są i pomimo perfidnego kamuflażu zła, nie udało się śmiertelnej tajemnicy skryć przed bystrym okiem dobra. Ludzie dobra stoją tu, gdzie jest dobro, a Pan, zły człowieku, stoi tam, po stronie zła.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 mar 2017, 7:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
starykizior pisze:
O kurwa, ale jaja. Przeczytałem cały ten temat i omal nie oplułem monitora ze śmiechu. Dawno się tak nie ubawiłem. Czy to już Prima Aprilis? Czy ktoś wie czy jest może pełnia? (U nas zachmurzenie, nic nie widać.) Bo wtedy zwykle występuje wysyp różnych pojebów.
Panowie dyskutują uczenie z tym japopierdolony. Tak w ogóle to ucho się mi kojarzy. Czy toto nie brzmi Wam znajomo?

Tak, pełnia dziś, w niedzielę, o 15:55.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2017, 9:58 
Cytuj:
anowie dyskutują uczenie z tym japopierdolony.

Bo najłatwiej Tygrysku chujami obrzucić, nie podejmując nawet próby zmuszenia do refleksji???
Albo z mety temat wykasować jak to 3xM sugerowała?
Naprawdę po Polsku... :(


Na górę
  
 
Post: 12 mar 2017, 10:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Kurna... ~ Siedem miliardów i prawie trzysta milionów
ludzi zagazowywanych dzień w dzień przez chemtrails,
a tylko 69 "ofiar" podpisało petycję w półtora miesiąca.


Obrazek


... I żadnego Rosjanina :shock: Tam dopiero musi być ciemnota :lol:
My mamy chociaż dwóch mądrali, obaj mieszkają w Anglii. Pewnie kumple :twisted:


Gdy już wkleiłem screena zauważyłem trzy niemoty, które podpisały po dwa razy :lol: :lol: :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2017, 21:21 
Jak kiedyś lecieliśmy na Ławicę do Poznania, jako zabezpieczenie ćwiczeń 4 Pomorskiej Dywizji Lotnictwa Myśliwskiego, to w Antonowie numer dwa były niedomknięte drzwi- piliśmy wódkę podczas lotu i przez te niedomknięte drzwi rozpylaliśmy nad południową Polska mocz.
Antek szedł z przelotową na małym >>h<< i smugi moczu mogły w niebieskimuchu wzbudzić zaniepokojenie.


Na górę
  
 
Post: 12 mar 2017, 21:33 
Też czasem latałam samolotem, ale bardzo kurwa tego nie lubię, to też, jak siadam w fotel to sztywnieje, zaciskam palce i jak figura woskowa, nerw mi nie drgnie. To się chyba nazywa spraliżowana strachem.
Ale żeby szczać przez niedomknięte drzwi w samolocie...o takich kozakach jeszcze nie słyszłam. Owszem, raz wyjęłam chuja i szczałam w butelkę po coli w pędzącym samochodzie, ale tylko se buty i nogawki ojszczałam. Bo nie trafiłam.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group