forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 4:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 paź 2017, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Katalończycy nie ustąpią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2017, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Bez protektora trudno będzie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2017, 12:05 
Pan, Panie Stachu eufemizmami tu jedziesz.


Na górę
  
 
Post: 02 paź 2017, 12:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
 @2xUp

A który się tam wybiera, Putin czy Poroszenko?
Ten drugi raczej nie, bo wciąż pijany:


Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2017, 21:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
ladaco pisze:
Katalonia, co jest? czemu jeszcze nikt się nie odnosi?

Wybory w Katalonii przyćmione zostały amerykańskimi trupami. Unia jak i zachodnie przekaziory siedzą cicho i nie podejmują się komentowania bo musieli by odnieść się do referendum krymskiego. MSZ Rosji poinformowało, że to wewnętrzny problem Hiszpanii, a w Unii nikt nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy. Jak to powiedział zorientowany -"Niemcy we wsi", Katalończycy jak na razie zostaną zamieceni pod dywan. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 1:16 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Dla nas, ludzi Ligi Polskich Rodzin, troska o prostego człowieka, o zwykłym, ale jakże czułym sercu, jest sprawą najświętszą. Przypominam wybory w 2001 i 2005 roku i zwycięstwo LPR oraz Samoobrony. Wybory prezydenckie 2005 roku i 3.miejsce- 15% dla pana Andrzeja Leppera. Czas na wspólny start w wyborach niepisowskich, mniejszych ugrupowań endeckich. Sam jestem pod wpływem młodego Romana Dmowskiego i tworzenia się polskiego obozu narodowego w latach 80.XIX wieku. Elektorat Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony ciągle istnieje, Komenda Główna Policji zdecydowanie za łatwo poradziła sobie z tymi ugrupowaniami. Młodemu ruchowi narodowemu niepotrzebne jest poparcie Kościoła. Odwołujemy się do sedna, istoty jądra jakim jest polska wspólnota narodowa. I jeśli mam porównywać, to sytuacja podobna jest do 1863 roku i upadku powstania styczniowego. Wierzę w mądrość polskich działaczy narodowych i ich odwołanie się do etosu narodowego. Samoobrona jest potrzebna Krajowi i Narodowi. Polska nadal jest krajem mniejszych miasteczek i wsi. Uratujemy dziedzictwo Andrzeja Leppera, jego syn przecież żyje. Piotr Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 11:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A końkordat zerwiecie i religię ze szkół wypierdolicie ?!
To na Was zagłosuję.
W przeciwnym razie możecie mnie cmoknąć w banana.........!

Dziś na Facebooku znalazłem komentarz Rysia Kalisza nawołującego do ograniczenia wpływu kościoła na polską politykę. O mało się kapuśniakiem nie udławiłem. I zara przypomniało mi się jak będąc w rządzie za A.Kwaśniewskiego - siedział jak mysz pod miotłą wobec panoszenia się kościoła. Coś musi cieńko przędzie Rysio
na tej adwokaturze skoro go do waaaaadzy znowu ciągnie ..... :lol:
Ale My mu fucka pokażemy ponieważ elektorat można raz w chuja zrobić ale przecież nie co chwilę......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 21:37 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
stary praktyk pisze:
A końkordat zerwiecie i religię ze szkół wypierdolicie ?!
To na Was zagłosuję. W przeciwnym razie możecie mnie cmoknąć w banana.........!


praktyk, powaga miejsca wymaga oczywiście, aby religia była nauczana w salkach katechetycznych. Generalnie, jako zwolennik księcia Kazimierza I Odnowiciela nie jestem zwolennikiem konkordatu. Przypominam, że młody książę był kształcony w klasztorach niemieckich. Kościół niemiecki musi być naszym przyjacielem. To potężna instytucja, której polskie archidiecezje powinny być podległe. Polityka "równych długości" między Moskwą a Berlinem nie sprawdziła się w 1939 roku. Interes Polski wymaga również, aby SPD była dopuszczona do rządów w Niemczech. Rządy Antoniego Macierewicza w MON oceniam pozytywnie. To silna armia i dostawy nowoczesnego sprzętu wojskowego z Bundeswehry. Polska musi mieć sprawną armię i dyplomację, tak aby zagwarantować granice kraju po 1945 roku. My, polscy działacze narodowi, musimy mieć sprawne kadry i kształcić młodzież chcącą działać w Lidze Polskich Rodzin. Piotr Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 22:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Orzesz k...a! To jakiś żart, kabaret czy co?! Pozytywne rządy AM w MON, silna i sprawna armia i dostawy nowoczesnego sprzętu niemieckiego.
Ten Piotr Grochowski z Warszawy jaja sobie z was robi, a wy to łykacie. Stary żołnierz z Krakowa.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 10:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
E tam... To kolega tego "zabawnego bronto".

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group