forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 6:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sty 2017, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Tylko takie stare kurwy nie śpio, jak adasia. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2017, 11:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dzień Dobry już wstałem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2017, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
I siem wysiusiałem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2017, 10:01 
ksionc pisze:
Tylko takie stare kurwy nie śpio, jak adasia.


No i same, moje drogie Panie, widzicie z jak plugawą materią idzie mi się tu zmagać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 sty 2017, 10:04 
viewtopic.php?f=9&t=381&p=181759#p181759
Czarna_Mańka pisze:
na pierwszym planie Barycki ciagnie wózek
( a łgał, że tramwaj ciągnął)
Obrazek


To kanciarstwo. Mój wózek, co prawda, był identyczny, jednak nie był czterokołowcem, a miał tylko dwa duże koła po środku i nie był tak zupełnie mój, a sąsiada z sutereny, który zajmował się poszukiwaniem skarbów w gruzowiskach Wrocławia, a przy okazji, do czasu odnalezienia skarbu, który wedle jego tajemnej wiedzy miał lada moment odnaleźć, zajmował się zbieraniem złomu. A my chłopcy z podwórka, jako zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym, uzbrojona po żeby w proce, dokonywaliśmy wymuszeń, rekwirując na własny użytek ekskluzywne pojazdy, aby pławić się w luksusie. I tak, około południa, kiedy poszukiwacz skarbów kończył rozpoczętą o świcie pracę poszukiwawczą i kładł się spać, rekwirowaliśmy jego wózek i hajda w miasto na hulanki, hulaj dusza piekła nie ma. Dwóch ciągnęło wózek, a reszta pławiła się w luksusie na ekskluzywnej platformie, jednak, kiedy za wielu się pławiło, a szczególnie w tylnej części, to platforma przechylała się tyłem do ziemi, a dwa konie na drągu z przodu wznosiły się do góry i majtały nogami w powietrzu. Jednak nie dojeżdżaliśmy do Świdnickiej, a tylko do Górki Partyzantów

Załącznik:
gorka partyzantow.jpg
gorka partyzantow.jpg [ 102.29 KiB | Przeglądany 2373 razy ]


i tam z górki na pazurki. Aż przychodził czas i zjawiał się obudzony ze snu przez plugawych donosicieli poszukiwacz skarbów z drągiem, aby przejąć zarekwirowany mu przez mafię wózek i jak jaka brygada antyterrorystyczna ganiał nas po krzakach z drągiem, no i co oczywista, jak każda brygada antyterrorystyczna nie złapała nigdy żadnego mafiosy, tak i on nie złapał nigdy. Jednak plugawa sprawiedliwość nie dawała się tak łatwo i jak tylko wracaliśmy do domów, to tam już poinformowani rodzice przez żonę poszukiwacza, sprawiali nam manto i tak do następnego razu.

Adam Barycki

PS.
Załącznik:
brama uprowdzen.JPG
brama uprowdzen.JPG [ 76.17 KiB | Przeglądany 2365 razy ]


Na górę
  
 
Post: 28 sty 2017, 14:59 
viewtopic.php?f=14&t=723&p=181640#p181640
evaj23 pisze:
Smutne jest to, że tam piszą fajne filozoficzne teksty i niektórzy mają ciekawe przemyślenia, świetne argumenty, których potrafią w kulturalny sposób bronic. Niestety, w beczce miodu znalazła się pierdolnięta łyżka dziegciu


Pani Ewo, jest mi niezmiernie przykro żem okazał się bydlę i dziegć. Właśnie Piszącemu fajne filozoficzne teksty, mającemu ciekawe przemyślenia i świetne argumenty, których potrafi w kulturalny sposób bronić, wetknąłem w tę cudowną beczkę miodu łyżkę plugawego dziegciu:
http://www.sfinia.fora.pl/komentarze-kr ... tml#310811

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 sty 2017, 15:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Kurwa Barycki miał dostęp do wózka a ja tylko do druta i rajfy od roweru. I gdzie tu kurwa sprawiedliwość?

Skoro tamten system tolerował taką niesprawiedliwość to musiał upaść.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2017, 15:26 
generalnie, śfinie, jakby nie paczeć, majom przejebane...


Na górę
  
 
Post: 28 sty 2017, 15:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=14&t=723&p=181640#p181640
evaj23 pisze:
Smutne jest to, że tam piszą fajne filozoficzne teksty i niektórzy mają ciekawe przemyślenia, świetne argumenty, których potrafią w kulturalny sposób bronic. Niestety, w beczce miodu znalazła się pierdolnięta łyżka dziegciu


Pani Ewo, jest mi niezmiernie przykro żem okazał się bydlę i dziegć. Właśnie Piszącemu fajne filozoficzne teksty, mającemu ciekawe przemyślenia i świetne argumenty, których potrafi w kulturalny sposób bronić, wetknąłem w tę cudowną beczkę miodu łyżkę plugawego dziegciu:
http://www.sfinia.fora.pl/komentarze-kr ... tml#310811

Adam Barycki


Panie Adamie Barycki mam wrażenie że musi Pan zacząć uważać z kim przestaje, poza tym, jakże przyjaznym forum.
Mam bowiem wrażenie żeś Pan nawiązał kontakt z jakimś ludojadem, zapatrzonym w amerykańską wersję anarchizmu, głupszym nawet od Warrena, tamten co prawda, dążąc do szczęścia nie zauważał społeczeństwa widział jednak inne byty ludzkie i proponował współpracę, a ten tu nie widzi nikogo, tylko patrzeć gdy zacznie polować na bliźnich i wędzić trupy na zapas by mu szczęścia nie zabrakło. :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2017, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Dzień Dobry już wstałem.


A dzień dobry, dzień dobry, tak na zapas.
Ja co prawda, bladym świtem koło dziewiątej, zewlec się musiałem to jednak że chodzę zaspany, muszę na jaką drzemkę się udać.
Dobrego popołudnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group