forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 sty 2017, 17:28 
Cytuj:
i 13-tej do 80-tej, niby jest daleko, ale przy tak wykładniczym wzroście dobrobytu w USA,
Ten wykładnik to niewielki... Przekroczenie poziomu PKB zajęło im 200 lat.
Możemy losować ile to czasu...
Do..zamiany słońca w czerwonego karła...?
A może... powstania rozumnego życia na Europie???


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 20:38 
No tak, 200, ale w ostatnich 30-tu, a szczególnie 8-u latach tak przyspieszył ten wykładnik dobrobytu, że spodziewać się trza raczej supernowej, niż czerwonego olbrzyma. No, a Moskwa, to jakby na to nie patrzeć, jednak też Europa, a tam już pojawiło się życie rozumne, więc spodziewać się można przemiany materii wszechświata w dolara już lada moment.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 20:46 
MMM pisze:
Dęblin ma prawa miejskie
W zimie chodzę w martensach, wyglądają cudownie do długiego futra z lisów i torby z lakierowanej skóry, ale pan nie masz zielonego pojęcia o modzie


No, jak nie wiem, jak wiem. Musiałem tylko udobruchać moją ukochaną Panią Agafię, inaczej wyrwałby Pani wszystkie kudły. Ona strasznie z miłości szaleje za mną.

Adam Barycki

PS. Dla nas urodzonych w wielkich miastach, Dęblin, to też wiocha zabita dechami.


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 20:46 
viewtopic.php?f=9&t=381&p=181637&sid=59147352a53f9cfeb3f5384ba8335b15#p181637
Czarna_Mańka pisze:
" Pierwszy tramwaj konny został uruchomiony 10 lipca 1877 na trasie od ulicy Krasińskiego do zoo. Ostatnią linię konną zlikwidowano 30 czerwca 1906"
Obrazek


https://pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_ ... lgosia.jpg
Jeszcze w 59 roku jechałem takim wagonem z rogu Dąbrowskiego i Komuny Paryskiej do ZOO i nie był to żaden wycieczkowy tramwaj, tylko 2-ka w normalnej eksploatacji. Jakaż to była dla mnie radość, jak sobie na tylnym pomoście, bo nie dałem się matce zaciągnąć do środka, kręciłem korbą. Ileż to razy później marzyłem jechać tym tramwajem, ale nigdy się nie udało, tylko widziałem będąc z mamą na mieście, jak sobie przejeżdżał. Raz myślałem, że pęknie mi serce, jak z mamą nie zdążyliśmy, odjechała nam przed nosem. Kiedy już miałem 6 lat i sam wybierałem się na miasto, to polowałem na ten tramwaj, kiedyś pół dnia przeczekałem w okolicy przystanku, ale już nie jeździł, wycofali skuwensyny, a ja dostałem od matki po dupie, bo całe podwórko szukało mnie pół dnia po mieście.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 22:41 
viewtopic.php?f=14&t=723&start=210#p181640
evaj23 pisze:
zajrzeć na Śfinię
tam piszą fajne filozoficzne teksty i niektórzy mają ciekawe przemyślenia, świetne argumenty, których potrafią w kulturalny sposób bronic


O tak, bardzo potrafią bronić, a sposób mają wyśmienity. O, taki właśnie: http://www.sfinia.fora.pl/wiezienie,20/ ... ,4662.html
Wszak, nie wydłubują oka, jak jacy barbarzyńcy, a w sposób kulturalny zamykają w więzieniu każdego zadającego pytania, na które nie chcą znać odpowiedzi, durna pizdo.

Adam Barycki

PS. Chcesz pizdo durna zobaczyć ich świetne argumenty, to zobacz sobie dział Więzienie, od drugiej strony są już tylko same świetne argumenty tych piszących fajne filozoficzne teksty.


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 22:56 
Barycki, chuju, z czym tu mi wyjeżdżasz??? Napisałam "N I E K T Ó R Z Y"!!!
Akurat ten ichni mediator:wujzbuj", czy jak mu tam, pierdoli dla samego pierdolenia, wiec wyluzuj. Byłeś dla niektórych na śfini , jako ten wrzód na dupie, bo niekoniecznie potrafili iść za Twoim tokiem rozumowania ;)

Zapoznałam się tylko wyrywkowo z tamtym forum i te moje spostrzeżenia są bardzo pobieżne, widzę tam kilku mądrych ludzi, i tyle.


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 23:01 
evaj23 pisze:
widzę tam kilku mądrych ludzi


Już ślepa kura ma lepszy wzrok od Pani, ślepa pizdo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 23:32 
barycki pisze:
No, jak nie wiem, jak wiem. Musiałem tylko udobruchać moją ukochaną Panią Agafię, inaczej wyrwałby Pani wszystkie kudły. Ona strasznie z miłości szaleje za mną.

Adam Barycki



Czemu Jej? Panu powyrywam, mazurski amancie!


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2017, 23:55 
Nie dałaby Pani rady, mam długie gęste loki, a do tego, koloru mocno dojrzałego kasztana, byłoby Pani bardzo szkoda zniszczyć coś tak cudownego. Co innego z przepalonym wodą utlenioną wiechciem Pani Emem, tylko by Pani chyciła i same by odpadły. Dlategom musiał Panią udobruchać, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 sty 2017, 2:15 
Wszystkie łajdactwo plugawe śpi, że nawet nie ma komu dać w mordę. I jak tu żyć?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group