forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 paź 2016, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
reszka pisze:
[...] A tę bramę do sformalizowania władzy kapitału zablokował właśnie nie kto inny, a właśnie Kaczyński.
:lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2016, 15:01 
stanax pisze:
reszka pisze:
[...] A tę bramę do sformalizowania władzy kapitału zablokował właśnie nie kto inny, a właśnie Kaczyński.
:lol:

Chyba znowu nie zrozumiales i stąd ten rechot. Może Bronto Ci wyjaśni.


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 15:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Lepiej nie.
Dwadzieścia emotek i trzy zdania tak samo, jak dwa zdania
i dwadzieścia osiem przecinków w jednym poście jest ponad moje siły :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2016, 15:23 
evaj23 pisze:
co się odwlecze....


Pani nie rozumie, czym jest większość kwalifikowana 2/3. To jest coś takiego, jak zamknąć drzwi i klucz wyrzucić przez okno. I w związku z tym, Kaczyński jest, albo mężem stanu, albo cwanym politycznym lisem, który tym wszystkim w sejmie humanistycznym popłuczynom po okresie cudownej wolności i równie cudownej demokracji, przedstawi propozycje nie do odrzucenia w zamian za poparcie w sejmie podpisania CETA. Być może będą mu te popłuczyny potrzebne do kwalifikowanej większości wymaganej do wprowadzenia potrzebnych mu zmian w konstytucji i popłuczyny w zamian za CETA zrobią wszystko, boć te humanistyczne popłuczyny miłujące wolność i demokrację, nic bardziej nie miłują ponad psią wierność wobec pryncypałów swych umiłowanych prowadzących Polskę i Polaków na zatracenie w kajdany niewoli. A Kaczyński, zdaje się, szykuje dużego pokera z długoterminową perspektywą. Przesłanki wskazują kierunek jego zamysłów, ale logiczne wnioski prowadzą do tak nieprawdopodobnej wolty, że nawet ja wystraszyłem się logiki i na razie chowam głowę w piasek magicznych zaprzeczeń logicznym konsekwencjom analizy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 15:34 
stanax pisze:
:lol:


Panie Stary, tej wielkiej siły argumentacji, Pan Stanax nauczył się od Pana, czy odwrotnie, Pan od Pana Stanaxa?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 20:20 
barycki pisze:
evaj23 pisze:
co się odwlecze....


Pani nie rozumie, czym jest większość kwalifikowana 2/3. To jest coś takiego, jak zamknąć drzwi i klucz wyrzucić przez okno. I w związku z tym, Kaczyński jest, albo mężem stanu, albo cwanym politycznym lisem, który tym wszystkim w sejmie humanistycznym popłuczynom po okresie cudownej wolności i równie cudownej demokracji, przedstawi propozycje nie do odrzucenia w zamian za poparcie w sejmie podpisania CETA. Być może będą mu te popłuczyny potrzebne do kwalifikowanej większości wymaganej do wprowadzenia potrzebnych mu zmian w konstytucji i popłuczyny w zamian za CETA zrobią wszystko, boć te humanistyczne popłuczyny miłujące wolność i demokrację, nic bardziej nie miłują ponad psią wierność wobec pryncypałów swych umiłowanych prowadzących Polskę i Polaków na zatracenie w kajdany niewoli. A Kaczyński, zdaje się, szykuje dużego pokera z długoterminową perspektywą. Przesłanki wskazują kierunek jego zamysłów, ale logiczne wnioski prowadzą do tak nieprawdopodobnej wolty, że nawet ja wystraszyłem się logiki i na razie chowam głowę w piasek magicznych zaprzeczeń logicznym konsekwencjom analizy.

Adam Barycki


O to , że jest mężem stanu, to raczej go nie podejrzewam, natomiast o pokera z długoterminową perspektywą, jak najbardziej. Zimna, bezwzględna kalkulacja.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 2:20 
evaj23 pisze:
Zimna, bezwzględna kalkulacja.


A jaka ma być kalkulacja, ciepła i względna, i chciałabym, i boję się, i żeby było miło?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 2:26 
st1111 pisze:
Jak będzie pani pisała akt własności to proszę papier postarzyć żeby się nie wydało i nie pisać na komputerze.


A po co takie ceregiele, przecie i tak nikt tego nie zauważy. Kto dzisiaj wie, że wtedy nie było komputerów, przecie w dobrych szkołach tego nie uczą, a złych już nie ma, wszystkie są dobre, a będą jeszcze bardziej dobre.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 8:34 
barycki pisze:
evaj23 pisze:
Zimna, bezwzględna kalkulacja.


A jaka ma być kalkulacja, ciepła i względna, i chciałabym, i boję się, i żeby było miło?

Adam Barycki


Chłodna, Panie Barycki!


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 9:27 
Chłodna i względna, jak kalkulacje Pana Starego, które schładzają się względem bieżących zmian?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group