forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 paź 2016, 21:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
Załącznik:
czlowiek ze spizu.jpg


Ten wielki człowiek ze spiżu, kilka dni temu uratował Polskę przed zupełną zagładą. W sejmie uchwalono ustawę o trybie podpisania umowy CETA, do tej pory mógł ją podpisać minister, a teraz jest już ustawowy obowiązek, że dla jej podpisania musi być wyrażona w sejmie zgoda większością kwalifikowaną dwóch trzecich posłów, a coś takiego wydarzyło się w naszym sejmie tylko jeden raz przy głosowania za przyjęciem konstytucji. Tak więc, Kaczyński zadbał o to, żeby ta umowa nigdy nie została podpisana, a tym samym podstawił amerykanom pod nos figę z makiem.

Adam Barycki


Nie wiedziałem ze on taki spiżowy? a skoro tak, to aby nie okazał się jak grosz polski, żelazny, rdzewiejący.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2016, 21:29 
barycki pisze:
Wielki Wezyr pisze:
z ROSYJSKIM SILNIKIEM RD-181…

Z tym zacofanym technologicznie, nad którym Rosja musi jeszcze sporo się napracować, aby technologicznie dogonić rozwinięte technologicznie USA. Takie są fakty, a mi nie wolno nie zgadzać się z faktami, inaczej Pan Stary wytargałby mnie za ucho.
Adam Barycki


Mireczek pisze:
Daleko może i jest za USA, ale posiada dość silną armię nawet pod względem technologicznym nad kilkoma innymi liczącymi się krajami na świecie militarnie.


Panie Stary, dla mnie jest to, stanowczo zbyt wysoki poziom intelektualny, tylko Pan może intelektualnie dorównać Panu Mireczkowi, ja nie udźwignę, taki to ciężar.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2016, 21:46 
Panie Barycki, niestety, ostatnie raporty razwiedki potwierdzone przez satelity telekomunikacyjne us army pokazują wyraźnie, że Pan Stary okopał się na rubieżach wyjściowych otoczonych przez poczwórne pole minowe i cza mu chyba większego głąba dostarczyć w celach reedukacyjnych...., osobiście nie mam nic do Pana Mireczka....


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2016, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
ladaco pisze:
[...] cza mu chyba większego głąba dostarczyć
Zawsze jest wyjście. Rzućcie monetą. Na przykład ty orzeł a Barycki reszka :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2016, 21:55 
szwędasz się wiadrowy po tym forum jak smród po gaciach, spręż się trochę i być fajny...


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 8:17 
Odkąd mu Bronto założył wiadro na głowę i zasadził kopa w d..., nasz zrzut z ekranu pomyka po forum i szuka , coby tu wkleić.
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=14&t=343&start=3220


Ostatnio zmieniony 19 paź 2016, 10:01 przez evaj23, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 9:47 
Pantryglodytes pisze:
on taki spiżowy?


CETA i TTIP, to sformalizowanie władzy kapitału światowego nad ustawodawstwem państwowym, która to władza kapitału jest obecnie i tak faktyczną, jednak jeszcze ograniczoną formalnie. A tę bramę do sformalizowania władzy kapitału zablokował właśnie nie kto inny, a właśnie Kaczyński. Przez cztery lata, od 2010 do 2014 roku, PO prowadziła przygotowania do wprowadzenia CETA i gdyby nie przegrała wyborów, już byśmy byli sformalizowanymi niewolnikami CETA, czyli kapitału światowego i już administratorzy kapitału światowego nie musieliby przyjeżdżać do naszego sejmu z walizkami pieniędzy, aby nasz sejm demokratycznie uchwalał miłe ich sercom ustawy, a tylko wysyłaliby faksem z Nowego Jorku do marszałka sejmu gotowe ustawy. Jednak nie brak ci u nas miłośników niewolnictwa cierpiących okrutne męki z powodu utraty władzy przez PO. Przypisuje mi Pan Stary wespół z Panem Stanaxem operowanie hiperbolami, ale gdzie mi tam do Was elito polska. Przez całe ostatnie ćwierćwiecze, ci co dumnie uważali siebie za lepszych od polskiej hołoty, doprowadzili Polskę do kolonializmu, a całe polskie społeczeństwo do stanu niewolnictwa i to jest właśnie największą i najistotniejszą hiperbolą, że to właśnie po tym ćwierćwieczu upodlenia, ta hołota właśnie uratowała Polskę, a tym i was, śmierdząca uryną elito, od sformalizowania waszego niewolnictwa, plugawa hołoto, bo to nie te wyrzucone przez was po za margines doły społeczne, a właśnie wy jesteście hołotą i to hołotą najplugawszą z plugawych.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 10:09 
st1111 pisze:
Panie Adamie dlaczego przejmuje się pan idiotami?


A dlatego, Panie Świnia, że nie jestem, jak Pan, tak strasznie okrutnie złym potworem nienawidzącym ludzkości. Pan sobie z tych biednych na umyśle urządzasz okrutne kpiny w sposób tak perfidnie okrutny, że oni tego w swoim upośledzeniu umysłowym nie są w stanie dostrzec. A ja miłosierdzia pełen nie mogę biednych pozostawić bez troski mojej z serca mego dobrego płynącej i otaczam plugawe bydło opieką swą szlachetną. Muszę, inaczej serce me miłości pełne, pękłoby z żalu nad losem ich plugawym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 10:12 
A nie jest to tak, że PIS chce mieć ciastko i zjeść ciastko?
Nie udało się aborcją wyciszyć tematu, nie udało się Smoleńskiem i wobec trzymania w garści gorącego kartofla trzeba było odwlec, a jak wiadomo co się odwlecze....


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2016, 11:38 
Długo nie trzeba było czekać,żeby wyszła na wierzch dwulicowość naszych rodzimych, ukochanych, sprzedajnych elyt.
Ciemny lud wszystko kupi:http://fakty.interia.pl/raporty/raport-ceta/aktualnosci/news-powazny-blad-w-polskim-tlumaczeniu-ceta,nId,2292958.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group