forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 23:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 paź 2016, 0:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Panie Barycki, piękna to wizja, szczególnie dla nieżyjącego Edmunda Bareda, który głosił, że Lwów i Wilno niegdyś nasze znowu będą nasze, ale to mrzonki, szczególnie co do Zachodniej Ukrainy i Lwowa. To już tereny tak doszczętnie zbanderyzowane, że pchać się tam byłoby głupotą na maksa. Natomiast co do uczynienia terytoriów zależnych (Wschodnia Ukraina-FR, Zachodnia Ukraina-RP) nie byłbym już tak tego pewien, że to nieprawdopodobne), jednak zapewne do tego nie dopuszczą. Tzn. jeśli chodzi o Zachodnią, bo ze Wschodnią i tak prez. Putin zrobi co zechce.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2016, 10:22 
Też jakaś siła nieczysta trzyma mnie w swoich nieczystych szponach w przekonaniu, że ta opływająca mlekiem i miodem Polska, jest mrzonką, jednak jest troszkę faktów politycznych Kaczyńskiego, których analiza logiczna pozwala, choć tylko pośrednio, wyciągać takie wnioski logiczne. Ale układ sił geopolitycznych i w tym, gospodarczych jest tak dynamiczny, że jednak te tylko pośrednie fakty mogą mieć inny związek przyczynowo skutkowy od moich założeń, a tym i inny od mojego wynik logicznych konsekwencji.

A co do Polski i Ukrainy, to sporo pieniędzy wpompował kapitał światowy w kreowanie już od dwóch dekad banderyzmu na Ukrainie i wyklętych w Polsce, aby w odpowiedniej chwili zderzyć ze sobą w wojnie te oba plugawe twory i tym stworzyć ogniową zaporę polityczną i gospodarczą pomiędzy Rosją i zachodnią Europą, aby oczyścić te oba kraje z plugawej uryny, konieczna będzie eksterminacja, nic innego nie pomoże na zindoktrynowane mózgi zanalfabertyzowanej młodzieży. Jest jeszcze alternatywa, zasiedlić tym plugastwem dalekie pustkowia Syberii z nakazem obowiązkowej pracy według norm specjalnie dla nich określonych, a za ich złamanie, alternatywą - śmierć z głodu i zimna. Ostry reżim i surowa konieczność mogłyby za dwa lub trzy pokolenia ucywilizować te 10 milionów plugastwa w jaką nową rosyjską Australię.

Wcześniej, czy później, a raczej wcześniej, dojdzie do unii polityczno-gospodarczej Rosji i Niemiec z europejskimi przyległościami, a wtedy, albo znajdą się w Polsce i na Ukrainie siły polityczne zdolne do wyeliminowania patologii rusofobicznej, albo zrobi to Rosja z Niemcami, z tym, że oni nie będą selekcjonować, a tępić jak popadnie, aby pomost pomiędzy ich gospodarkami oczyścić z wszelakich przeszkód i amerykanie im w tym nie będą w stanie przeszkodzić, bo to będzie walka o przetrwanie i wyeliminowanie zależności od amerykańskiego hegemona i wojny z Rosją USA nie wygra, ani wpływów swoich tu nie zachowa. I pozostaje pytanie, czy Kaczyński to przewiduje i czy chce Polskę wpasować w partnerskie relacje z tym rysującym się na horyzoncie nowym układem polityczno-gospodarczym, czy jest idiotą i poprowadzi Polskę na zatracenie. Jak już pisałem, jest trochę faktów politycznych, które wskazują, że oficjalna doktryna polityczna jest teatrem, ponieważ, po za tragedią, prowadzi do absurdalnej burleski, co w końcu musi zaskutkować masowym uświadomieniem absurdu i tym otworzyć świadomość mas na politykę odwrotną do absurdu, a wtedy polityka prorosyjska znajdzie masowy grunt społeczny. Tak, jak i rozwieją się infantylne nadzieje nawet najzatwardzialszych idiotów w przyjaźń amerykańską. Nie zrobił Kaczyński kilku posunięć polityczno-gospodarczych, które powinien zrobić, gdyby głoszona przez niego doktryna polityczna była rzeczywistą, a nie teatrem dla zindoktrynowanych amerykanizmem zidiociałych mas. i to pozwala mieć nadzieję na odrodzenie Polski.

Adam Barycki

PS. Matko boska, do czego to doszło, że mi na stare lata przyszło podejrzewać Kaczyńskiego o to, że być może jest mężem stanu.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2016, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 20:01
Posty: 31
starykizior pisze:
Panie Barycki, piękna to wizja, szczególnie dla nieżyjącego Edmunda Bareda.


Bared przeniósł się na łono Abrahama?
Skąd powzięliście taką wiedzę??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2016, 15:09 
Thorunczyk pisze:
starykizior pisze:
Panie Barycki, piękna to wizja, szczególnie dla nieżyjącego Edmunda Bareda.


Bared przeniósł się na łono Abrahama?
Skąd powzięliście taką wiedzę??


niektórzy potrafią czytać.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2016, 15:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 20:01
Posty: 31
ladaco pisze:
niektórzy potrafią czytać.


Nie mam czasu czytać całego Forum, stąd grzecznie pytam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2016, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Była wiadomość. Nie ma już Mundka, a tacy np. Barycki i Polar nadal są.

8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2016, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
wezyr pisze:
Barycki i Polar nadal są.
I obaj nadal w zęzie :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2016, 17:31 
ciekaw jestem jak wygląda bałwan co wiadrowego wystrugał.....


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2016, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pytasz o mojego ojca? Był mechanikiem samochodowym po szkole w Jelczu,
ale prawie całe życie kierowcą. Przez kilka lat uczył jeździć w Pezetmocie i LOK-u,
aż któregoś razu nie wytrzymał i dał po ryju jakiemuś kursantowi - debilowi.
Wrócił za kółko i zjeździł autobusem Orbisu całą Europę aż do renty chorobowej.
Nie doczekał emerytury. Zmarł na raka kręgosłupa po czterech latach walki.

Prawo jazdy mojego ojca:

Obrazek

Aha... Jestem mojego ojca wręcz stuprocentowym sobowtórem i wyglądam tak:

Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 21 paź 2016, 19:37 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2016, 19:37 
No, proszę bardzo, 18-go grudnia 80-go roku zrobione prawo jazdy na kierowcę autobusu, aby jeszcze przed świętami zatrudnić się w zajezdni i donosić na Frasyniuka, aby nasz ukochany obrońca ojczyzny, wigilię już spędził w ubeckiej katowni, a w Boże Narodzenie ociekający krwią niewinną, konał na mokrej posadzce w betonowej celi pilnie strzeżonej przez uzbrojonych w karabiny czerwonych katów.

Adam Barycki

PS. i jeszcze doszło zdjęcie, a na nim Michnik z Bujakiem przesłuchiwani przez czerwonego kata.


Ostatnio zmieniony 21 paź 2016, 19:43 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group