forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 paź 2016, 13:12 
A tu widzimy u Pana Stanaxa mocne pobudzenie spowodowane ekskluzywną kawą z Biedronki.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 13:13 
viewtopic.php?f=4&t=119&p=168014#p168014
stanax pisze:
Dziwię się, że Włodek jeszcze nie kazał go odstrzelić.


Na razie nie ma czasu, ale kiedy rosyjscy demokraci odsuną go od władzy i wreszcie humanistyczna gospodarka na wzór polskiej, zmusi go do emigracji zarobkowej za chlebem do Norwegii, to będzie miał czas na okazywanie swej troski idiotom.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 13:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
reszka pisze:
[...]spowodowane ekskluzywną kawą z Biedronki.
Fakt, ale już nie musisz mi zazdrościć. Kaczor obiecał darmowe psychotropy dla +75,
więc też będą i dla ciebie. Pewnie także w Biedronce.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2016, 14:35 
Matko boska, co też ta emigracja z dziczy afrykańskiej uczyniła ze społeczeństwa norweskiego, doszło już do takiej destrukcji norm etycznych, że kiedyś cywilizowani, dzisiaj upadli tak nisko moralnie, że nawet potrafią dopuścić się drwin ze schorowanego staruszka. Och ta emigracja! Matko boska, do czego to doszło.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, 14:37 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 14:35 
viewtopic.php?f=9&t=70&p=168032#p168032
IroB pisze:
mam ostatnio taki zajeb w robocie
dzis wieczorkiem sobie popykam .....narka.


Panie Iro, to jak to tak, nie udzielił Pan żadnej informacji o swoim stolcu, a my tu już od samego rana w zniecierpliwieniu wyczekujemy tej, jakże dla ludzkości ważkiej informacji. Natychmiast musi Pan włożyć palec w odbyt i przeprowadzić brązowej okleiny palca sumienne badanie organoleptyczne, a raport niezwłocznie nam przekazać, dopiero wtedy ze spokojem będziemy mogli oczekiwać do wieczora na wyniki badań laboratoryjnych, inaczej pozostaniemy pełni niepokoju.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 21:38 
viewtopic.php?f=9&t=73&p=168083#p168083
zritah pisze:
Obrazek
Moje 160 podgrzybków,reszta kupiona u biednych ludzi,
którzy żyją z lasu.Ostatnio nie przelewa im się..


O dzięki ci panie łaski pełen za zesłanie nam św. Jarosława Wielkiego, któren uratował nas przed prywatyzacją lasów państwowych i dzięki temu w wigilie narodzin twych możemy się zajadać grzybkami w barszczu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 21:48 
viewtopic.php?f=9&t=472&p=167796#p167796
ladaco pisze:
" NAJWIĘKSZYM WROGIEM SWOJEGO NARODU SĄ INTELIGENCKIE ELITY WYHODOWANE PRZEZ KOLONIZATORÓW "


I do tego nieporadni, choćby taki wybitny intelektualista, jak Pan Toruński, który przez siedemdziesiąt lat nie potrafi odebrać od głupich i zacofanych złodziei skradzionego dziadkowi dynama od roweru .

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2016, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Panie Barycki, ja w kwestii formalnej!
Cały ten pański "humanizm" Panie Barycki mnie j...e i mam go w ch... Wszystkich tych p...ch "humanistów" najpierw parę razy w pysk dla otrzeźwienia. Następnie kopa w rzyć zacnym żołnierskim trepem, łopata w garść i do roboty, najlepiej gdzieś daleko w bardzo chłodnym klimacie. To znakomicie wpływa na jasność myślenia.
Wykropkowałem z uwagi na Pański apel o nieużywanie wulgaryzmów w tym temacie.

Teraz co do owego "męża stanu", czy jest, czy nie jest onym. Należałoby najpierw zdefiniować pojęcie "męża stanu". Jeżeli pod pojęciem tym należy rozumieć inteligentnego, cwanego sukinsyna, bezwzględnie realizującego swoje cele przy użyciu posłusznych marionetek, to ów absolutnie nim jest. Stary "Tygrys" Clemanceau mawiał, że można być wilkiem w owczej skórze, ale niech bóg broni być owcą w wilczej.
Ten nasz ów nieraz udawał niewinną owieczkę, jednak zawsze spod owczej skóry wyłaził wilk.
Co do meritum. Nasz "mąż" dąży do pełnej i absolutnej władzy. Władza ponad wszystko. Zależność od jakowyś korporacji narzucających mu swoją wolę, a może przy okazji mogących go usunąć jak przestanie być potrzebny, nie jest mu na rękę. Osobiście myślę, że rozpirzy te całe CETA i TIPP. To On ma być tutaj hegemonem, a nie jakieś korporacje. Uratuje w ten sposób nie tylko nasz kraik, ale i całą UE bo w takich sprawach wymagana jest jednomyślność. Zresztą znajdzie się paru co pójdą za nim. Zadrze oczywiście z USA (Kanada to tylko ichni pachołek), ale tak naprawdę czy on osobiście wierzy w jakikolwiek sojusz i ew. pomoc ze strony USA?!
Osobiście wątpię. Wątpię również czy tak naprawdę wierzy w "rosyjskie zagrożenie". To tylko jeden ze straszaków dla "ciemnego ludu".
Posłowie PIS byli za CETA. Po spotkaniu z Prezesem będą przeciw. Jeśli Prezes rozkaże to ogłoszą, że Słońce kręci się wokół Ziemi i wstaje na Zachodzie, a chowa się na Wschodzie. Bo Prezes ma od tego różnych Błaszczaków, Antoniego, Kamińskiego i Ziobrę.
Dajcie mi człowieka, a paragraf już się znajdzie, jak mawiał pewien klasyk. Posłowie PIS doskonale wiedzą, że bez Prezessa są nikim. On ich może strącić w niebyt jednym skinieniem małego palca u lewej ręki.
Oczywiście mogę się mylić, plany Prezessa mogą być inne, ale sądzę, że dąży on do Panowania tu i teraz. Taki swoisty faszyzm w jego osobistym wydaniu. Co po nim? Myślę, że to olewa. Nawet jak wyznaczy następcę, doskonale wie, że wszyscy ze wszystkimi wezmą się za łby i wszystko się rozleci, ale jemu to wisi. Otoczył się miernotami aby trzymać wszystko i wszystkich za pysk, a co po nim? J...ć to!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2016, 23:53 
Panie Stary, a z kim miałby realizować swoje plany polityczne, skoro wokoło sami idioci, a jak już jaki odrobinkę inteligentny, to zdrajca Polski w kieszeni kapitału zachodniego, więc nie pozostało mu nic innego, jak despotyzm. Ponieważ największą siłą spajającą motłoch polski, a to bez mała 99% populacji, to patologiczna rusofobia, to i uczynił to swoją bazą polityczna, aby patologiczną rusofobię doprowadzić do dna absurdu, z którego nawet największym polskim kołtunom nie pozostanie już nic innego, jak tylko się od dna odbić, ku świetlanej rusofili, tym bardziej, kiedy zachodni kolonializm da się jeszcze bardziej wyraźnie odczuć, a to już zbliża się dużymi krokami. Ale także Niemcy mają już dosyć kolonialnej niewoli amerykańskiego kolonializmu i kiedy już zachce im się sojuszu polityczno-gospodarczego z Rosją, to wtedy Kaczyński ogłosi, że już dość plucia nam w twarz przez Ukraińców, którym tyle dobra uczyniliśmy i wtedy jego OTK wyrżnie w pień ze trzy miliony Ukraińców przebywających w Polsce, co zmusi rząd kijowski do wypowiedzenia nam wojny, co oczywiście, nie spowoduje żadnej reakcji NATO, jako i nigdy nie spowodowało u żadnych naszych sojuszników oprócz ZSRR i rozpocznie się wojna dwóch marionetkowych armii przy wsparciu żądnych krwi patriotycznych ochotników, długa i śmieszna w swoich nic nieznaczących militarnie potyczkach, a tragiczna jedynie dla ludności cywilnej, jednak stanowiąca skuteczną zaporę dla interesów gospodarczych nowego sojuszu rosyjsko-niemieckiego i wtedy Kaczyński przedstawi Putinowi propozycję nie do odrzucenia, za sojusz z Rosją zażąda pomocy wojskowej i gospodarczej, co pozwoli mu zając zachodnią Ukrainę, a Rosji, wschodnią i wtedy zapanuje spokój i polsko-rosyjska przyjaźń, a już nielicznie występujących rusofobów zamknie się dożywotnio w obozach koncentracyjnych, aby nie przeszkadzali w rozkwicie polskiej gospodarki obsługującej przepływ interesów najpotężniejszego na świecie sojuszu gospodarczego Rosji i Niemiec. Tak więc, Kaczyński przejdzie do historii, jako ten, który zastał Polskę unurzaną w urynie, a pozostawił opływającą mlekiem i miodem, a do tego odzyskał nasz prastary gród polski – Lwów. A jego następcom już nie będzie łatwo tego spieprzyć.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2016, 0:08 
viewtopic.php?f=14&t=343&p=168076#p168076
Thorunczyk pisze:
ja nie posiadam żadnych zwierzchnich oficerów


Matko boska, tośmy się doczekali marszałka, który nawet dynama nie potrafi odebrać zacofanej armii z zardzewiałym sprzętem wojskowym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group