forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2017, 22:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
ladaco pisze:
odnoszę wrażenie Panie Barycki, że wielebny w ogóle nie czyta postów Pana Sfiniaka...., szkoda, mógłby wejść na wyższy level...



ladaco, jestem ugotowany, wyjebalem sie na plecy do tylu ze smiechu.....naaaaaaaaa wyzszyyyyyyyyyyy leeeeeeeeeveeeeeeeeellllllll hahahahahahahahaksionchahahahahahahahahahahahahahahah

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 8:54 
Nie lubię niedzielnych poranków, bardzo mi smutno, nikogo tu nie ma, wszyscy poszli sobie do kościoła. Nie mogę się doczekać, kiedy już Pani Korabaczeska z Panią Rose przyjmą komunię świętą i wrócą do domu, a wtedy napiszą co do mnie o miłości bliźniego. A i zawsze jest nadzieja, że i Pan Ksionc po przyjęciu sakramentu świętego będzie dla mnie miły. Niestety, nie można liczyć na Pana Parafna, On tak bardzo przeżywa przyjęcie ciała chrystusowego, że zaraz po powrocie z kościoła upija się do nieprzytomności, a potem na kacu ubliża mi okrutnie. Nie mogę też liczyć na Panią Zritę, Ta święta matrona tak bardzo przeżywa komunię, że przez cała niedzielę wkleja tylko rajskie obrazki, ewentualnie liryczne wiersze. Na szczęście jest Pan Wielki, Ten w kościele ładuje akumulator i całą świętą energię pożytkuje tu na forum, już nie mogę się doczekać Jego przepełnionych miłością ewangelii. A i Pan Polar po powrocie z mszy świętej, wzmocniony intelektualnie kazaniem proboszcza, przez cała niedzielę w przerwach pomiędzy gotowaniem, będzie tu z nami dzielił się wiedzą o sposobach naprawy kapitalizmu. Tylko Pan Older z kościoła wraca smutny i przygnębiony, że nawet gotować Mu się nie chce, a co dopiero pisać na forum. No i jeszcze Pani Ree, zupełnie nam nieprzydatna, natchniona ewangelicznym przekazem kazania, pisze wiersze o miłości, ale co napisze, to zaraz drze kartki, rzuca do kosza i znowu pisze, ale boi się je tu publikować, bo tam jest wszystko tylko o mnie, a za to, wszystkie nasze tu piękne Panie upojone winem, wydrapałyby Jej oczy. No i tak sobie czekam, aż msza się skończy i wrócicie wszyscy do domów, aby zaczytywać się w moich postach.

Adam Barycki

PS. O Pani Agafi nie pisałem, bo Pani Agafia po mszy nie wraca do domu, tylko kładzie się krzyżem na posadzce w kościele i leży tam całą niedzielę przepełniona duchem świętym.


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Też nie lubię, nie ma nikogo, a jak już jest, to od razu taki uduchowiony, choćby IroB. A co ducha na którego czeka Agafia i o jego rozmiarze to... chyba ty byś się nie nadał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 10:17 
Co do Pana Iro, to On jest tak bardzo przepełniony duchem miłości do bliźniego swego, że msza niedzielna nie zdołałaby tak bardzo napełnić do duchem, Pan Iro nie tylko trzy razy w tygodniu uczęszcza na mszę świętą, ale i codziennie po pracy odwiedza na plebanii swojego pastora dla dodatkowego jeszcze wzmocnienia ducha.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 11:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
i tu sie mylicie oba dwa, znaczy wezyrek i ty Adamku Barycki.......ja nie chodze do kosciola brrrr, nie uczeszczam na msze sniete...ja naprawde jestem ateista....znaczy ja nie musze nawet byc ateista, ja poprostu nie wierze, nie praktykuje, nie wyzekam sie,mnie wychowano bez niego, ta cala chucpa jesusowo maryjno boska jest gedzies obok mnie i niech se jest dopoki mnie nie lamio kolem....to mi to wisi natomiast moja milosc do blizniego biore ze zwyklej ludzkiej zyczliwosci i to tylko w stosunku do tych ktorzy moim zdaniem sobie na moja zyczliwosc ludzka sobie zaslozyli.

po przeczytaniu pierwszego postu w temacie kto co robi w niedziele, pomyslalem sobie : O! Barycki wie ze jestem niebioracy udzilalu w chucpie zwanej mszom niedzielno, jgze sie mylilem, dobry borze! widzisz i niegrzmisz....:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 12:53 
Panie Iro, proszę sobie raz na zawsze zapamiętać, że ja się nigdy nie mylę. Jeżeli nawet nie chodzi Pan do kościoła i nie odwiedza pastora, to choć Pan tego nie jest świadomym, to jednak Pańska podświadomość pragnie tego bardzo, a to powoduje konflikt w Pańskim umyśle, co gołym okiem tu wszyscy możemy obserwować.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 12:57 
wezyr pisze:
chyba ty byś się nie nadał


To chwilowo tylko, jakiś skurwisym załatwił Pani Agafi darmową prenumeratę Gazety Wyborczej, a przecie szkoda wyrzucić, to i nieszczęsna czyta, a potem obraża się na mnie. Ale prenumerata się skończy i znowu pokocha mnie do szaleństwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Jeszcze zapomniałaś dodać, upojona winem, stara kurwo! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Upojone winem muzy baryckiego
https://youtu.be/wtgq-Jux4ro
:mrgreen:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 15:31 
Pani Korbaczeska, dlaczego Pani w 1,12 minuty filmu bije Panią Agafię? Przecież ja Panią też kocham do szaleństwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group