forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2015, 22:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Bo trzeba z ludźmi w zgodzie żyć.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 22:40 
st1111 pisze:
Bo trzeba z ludźmi w zgodzie żyć.


Z ludźmi jak najbardziej trzeba :!: resztę utylizować :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 23:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
evaj23 pisze:
Zgłoszenie było, szkoda powyżej granicy, poinformowanie o kamerze i na pytanie czy można przejrzeć nagranie odpowiedz:sami przejrzą. Po paru dniach dostałam poleconym info, iż wszczęto dochodzenie o przestępstwo z art288par1 kk. Pokrzywdzonemu przysługują uprawnienia wynikające z przepisów kodeksu karnego, wymienione w pouczeniu, które zostanie przekazane przy pierwszym przesłuchaniu. .



najmij papugie , i naślij na psiarnie ..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 23:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dopóki w sprawę nie wejdzie TVN to dupa

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 23:06 
O umieszczeniu kamery w drugim samochodzie też pomyślałam ;)
Postaram się równolegle prowadzić swoje maleńkie dochodzenie, a co zrobię z wynikiem ... :roll:
Ponieważ nigdy nie przechodzę obojętnie obok różnego typu draństwa, to i tym razem nie spocznę bezradnie i nie odpuszczę kanalii. Czy Ty byś odpuścił?
Wiele razy widziałam jak kogoś okradano i ludzie odwracali wzrok udając, że niczego nie widzą, bito i nagle wszystkich wymiotło. Znieczulica, obojętność. Nie ma solidarności w społeczeństwie. Myślenie: a dobrze, że to nie na mnie popadło, to teraz normalka, ale pomyśleć ciut dalej: a jak popadnie, to kto mi pomoże, skoro ja nikomu nie pomagam?
Być może zbieram żniwo tej swojej empatii, a odegranie się na samochodzie to jakaś zemsta, nie wykluczam tego, szukam w pamięci ewentualnych "poszkodowanych".


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 23:11 
kanakk pisze:
evaj23 pisze:
Zgłoszenie było, szkoda powyżej granicy, poinformowanie o kamerze i na pytanie czy można przejrzeć nagranie odpowiedz:sami przejrzą. Po paru dniach dostałam poleconym info, iż wszczęto dochodzenie o przestępstwo z art288par1 kk. Pokrzywdzonemu przysługują uprawnienia wynikające z przepisów kodeksu karnego, wymienione w pouczeniu, które zostanie przekazane przy pierwszym przesłuchaniu. .



najmij papugie , i naślij na psiarnie ..

eee tam :lol: w poniedziałek wybiorę się zapytać co ustalono i tak codziennie podjadę popytac :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 23:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
http://www.prozone.pl/
http://allegro.pl/dlugopis-szpiegowski-z-kamera-1280x720-hd-720p-i5149575329.html

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 23:38 
Stanax, dzięki ale pożyczanie odpada, długopis jak najbardziej by pasował gdyby nie krótki czas pracy na baterii. A co Ty powiesz o tej kamerce w lusterku? Jakoś najbardziej do mnie przemawia?


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 23:43 
WLR pisze:
ewaj, nie trać kasy na kamery! Zatrudnij se któregoś z forumowych SBeków.
Oni na emeryturach mają dużo czasu a instynkt szpicla ciągle silny. Darmo
będą w bramie stać. Mówię Tobie! :lol:


Są o niebo lepiej wyszkoleni od obecnej policji więc nie miałabym nic przeciw :lol: W centrum miasta złodziej zerwał z szyi mojej szwagierce złote łańcuszki. Zgłosiłam policji, przyszli na piechotę ubrani jak choinki na święta w żółte kamizelki. Pytam ich :kogo chcecie złapać w takim ubraniu? "A tak nas wysłali." :lol:
Sama złapałam złodzieja:lol: :lol: :lol: Zajęło mi to 3 minuty.


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 23:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
evaj23 pisze:
długopis jak najbardziej by pasował gdyby nie krótki czas pracy na baterii.
Obrazek


evaj23 pisze:
kamerce w lusterku
:cry:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group