forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2014, 6:17 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Killashandra Ree pisze:
Biżuterii kobiecie nigdy za wiele, a widując ją, wiesz, Yogi, co nosi.


Nie zawsze,chyba ze beda nago wszystkie chodzic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 19:44 
Teraz ja potrzebuje rady na cito :!:
Dwa tygodnie temu jakaś gadzina obrysowała mi samochód , chyba gwoździem dookoła. Zgłosiłam na policję bo stał pod kamerą i jest teoretycznie możliwość namierzenia sprawcy. Szkoda ok. 2tyś. Dziś poprawka, esy floresy ,dokładnie, metodycznie , każdy element samochodu. Policja obfotografowała, wyceniono straty na 6 tyś, samochód stał pod kamerą. Nie wierzę w cuda i sprawność naszej policji, bo w niedalekiej przeszłości już to się zdarzało i nie ma sprawcy.
Co zamontować w drugim , jeszcze z pięknym lakierem aucie? Czy są jakieś kamerki do montażu co by nagrywały co się dzieje w pobliżu zaparkowanego auta?


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 20:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
evaj23 pisze:
Teraz ja potrzebuje rady na cito :!:
Dwa tygodnie temu jakaś gadzina obrysowała mi samochód , chyba gwoździem dookoła. Zgłosiłam na policję bo stał pod kamerą i jest teoretycznie możliwość namierzenia sprawcy. Szkoda ok. 2tyś. Dziś poprawka, esy floresy ,dokładnie, metodycznie , każdy element samochodu. Policja obfotografowała, wyceniono straty na 6 tyś, samochód stał pod kamerą. Nie wierzę w cuda i sprawność naszej policji, bo w niedalekiej przeszłości już to się zdarzało i nie ma sprawcy.
Co zamontować w drugim , jeszcze z pięknym lakierem aucie? Czy są jakieś kamerki do montażu co by nagrywały co się dzieje w pobliżu zaparkowanego auta?



GoPro + duża karta pamięci .... ustawiona do wewnątrz , albo własna kamera w oknie na przeciwko parkingu ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 20:54 
WLR , no wielkie dzięki, wielkie dzięki za przypomnienie mi o tym pomiotle. Teleportowała się z usraja i uaktywniła swój gadzi móżdżek na moim samochodzie :lol:
Kanakk, szukałam na allegro tej kamerki GoPro(jak się domyślam, to ta wersja dla sportowców), ale ona jakaś duża i obawiam się, ze dodatkowo to mogę stracić szybę , jak złodziej zobaczy. Przy okazji szukania GoPro natknęłam się na kamerkę o której mówił mi dziś policjant, taką montowaną na lusterko.
http://allegro.pl/show_item.php?item=5131548702 , co o niej sądzisz? Czy ona działa jak auto jest zaparkowane? Bo tak sobie myślę, że nawet jak będzie rejestrowała przód auta to nagra tego chuja, bo ma metodę działania taką samą(auto zasrać dookoła), a to mi wystarczy :evil:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 21:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Ewa- ktoś ewidentnie chce przegonić cie z miejscówki.
zmień miejsce i poczekaj kto będzie chętny, i okaże sie czy jego też porysują ..
co do kamerki:
.Posiada czujnik G-sensor który jest czujnikiem grawitacyjnym, stosowanym w najwyższej klasy systemach nawigacyjnych.------czyli działającym kiedy auto jest w ruchu, auto stoi , moze nie działać zakłócając prace całej kamerki

Dodatkowo wielkim atutem jest automatyczne włączanie nagrywania i wyłączanie razem z zapłonem. --------musi mieć niezależne źródło zasilania ...

sugeruje pogadanie z fachowcami , byle nie ze sprzedawcą , bo ten ci powie wszystko co chcesz , bylebyś kupiła, może jakieś fora internetowe, wguglaj...


co do reszty to ciężko mi sie odnieść , nie zamykam swoich samochodwó od 7 lat :)
co mocno irytuje mnie kiedy jestem w kraju ....

GoPro - bo można włożyć dużą karte , ma małe zasilanie które starcza na długo , doładowuje się
z łącza - zapalniczka- aku ....

acha -- niestandartowe lusterko też zwraca uwage ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 21:51 
WLR, alarm odpada, bo nie mam czasu zasuwać do auta jak mi się włączy, bo jakaś mimoza z torbami będzie lazła i tymi torbami po aucie szorowała. I nie chodzi mi w tym momencie o odstraszenie delikwenta, a o poznanie jego tożsamości. Drugie auto ma autocasco więc postawię na wabika i poczekam na efekty, a jestem przekonana, że szybko będą, dlatego potrzebuję niewidocznej kamery , która uchwyci debila. Auto uszkodzone nie miało autocasco, bo stoi zwykle na parkingu strzeżonym, za który płacę całkiem sporo, więc dodatkowe koszta wydawały mi się bez sensu.
I powiedzcie mi, czy mogę domagać się pozwolenia na obejrzenie nagrań z czasu kiedy nastąpiły te dwa zdarzenia. O ile jedno nagranie może być nieczytelne, bo było ciemno i miejsce oświetlała latarnia, to dziś atak nastąpił w samo południe, w ruchliwym miejscu i niemożliwe, żeby nie było widać sprawcy. Ale jak pisałam wcześniej, takie zdarzenia miały już miejsce i nikogo nie namierzono po obejrzeniu nagrań. Dla mnie to jest niepojęte, bo byłam świadkiem innego wydarzenia które uchwyciłam swoim telefonem, a potem z policją w radiowozie porównaliśmy nagranie z kamery, więc widziałam , że ta kamera rejestruje sporo.


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 21:53 
http://www.ebay.com/itm/Mini-Wireless-T ... 0933419220


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 22:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
evaj23 pisze:
WLR, alarm odpada, bo nie mam czasu zasuwać do auta jak mi się włączy, bo jakaś mimoza z torbami będzie lazła i tymi torbami po aucie szorowała. Dla mnie to jest niepojęte, bo byłam świadkiem innego wydarzenia które uchwyciłam swoim telefonem, a potem z policją w radiowozie porównaliśmy nagranie z kamery, więc widziałam , że ta kamera rejestruje sporo.



ewa- oficjalna skarga na policji , szkoda powyżej granicy od której ściga sie z automatu , powinformowanie o kamerze , żądanie okazania / udostępnienia............pozew przeciwko...

tak to chyba idzie ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 22:15 
Tak to idzie, gdy sprawcą nie jest policjant ani nikt z nim spokrewniony.
(ani nikt z aparatu państwowego nacisku i krewnych, znajomych i tak dalej)


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2015, 22:29 
Zgłoszenie było, szkoda powyżej granicy, poinformowanie o kamerze i na pytanie czy można przejrzeć nagranie odpowiedz:sami przejrzą. Po paru dniach dostałam poleconym info, iż wszczęto dochodzenie o przestępstwo z art288par1 kk. Pokrzywdzonemu przysługują uprawnienia wynikające z przepisów kodeksu karnego, wymienione w pouczeniu, które zostanie przekazane przy pierwszym przesłuchaniu. Czyli nie wiem czy mogę domagać się obejrzenia nagrań :o
Ponieważ dziś szkoda jeszcze większa, obfotografowano samochód i oszacowano szkodę. Nagrań nie mogę obejrzeć nadal, bo sami obejrzą.
Na końcu pisemka z policji stoi:"O wynikach dochodzenia poinformuję po jego zakończeniu."

Spodziewam się nowego pisemka z umorzeniem postępowania z powodu nie wykrycia sprawcy. Dlatego muszę im dostarczyć delikwenta swoimi sposobami. Coś nie dowierzam dzisiejszej policji.

Dr.Agon czy chcesz abym kopnęła w kalendarz od tych kamerek? Na polskim portalu potrzebuję, bo nie mam czasu na długie czekanie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group