forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2015, 22:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Niestety nie :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 23:10 
stanax pisze:
# Po pierwszym ładowaniu każde urządzenie działa krócej niż pisze w specyfikacji. Czujnik ruchu nie działa?
# Sam moment rysowania karoserii trwa kilkadziesiąt sekund. Gdyby chodziło o porysowanie kadłuba RMS Quenn Mary 2, wtedy co innego bym ci polecił.
# Pisałaś, że leszcz rysuje auto stojące na parkingu wtedy, gdy jesteś w pracy. Pracujesz na nocną zmianę?
# Z nazwy wynika, że to urządzenie miniaturowe, czyli nie do kręcenia rodzinnych imprez typu chrzciny i wesela. 200mA jest akurat na tyle, by nakręcić leszcza.

Ładowałam już trzeci raz, przy pierwszym ładowaniu podziałało 1,5 godz, po drugim już krócej, a dziś tylko godzinę. Z czujnikiem ruchu jest coś nie tak, bo powinna migać lampka, podczas uaktywniania , a nie miga i trudno mi się połapac czy czujnik działa jak należy. Jak już pisałam, trzeba się namęczyć żeby wyjąć kartę podłączyć do laptopa i zorientować się jak to pracuje, żeby na maksa wykorzystać możliwości.
Pracuję do 20-tej, auto stoi zwykle przy ulicy na miejscu parkingowym , oświetlone latarnią.
Ustaliłam , że gnojek ma dobre rozeznanie jeśli chodzi o działanie kamer. Ani razu nie wszedł w moment najazdu kamery , a ta robi obrót przez osiem minut(skąd wiedział kiedy będzie poza zasięgiem?). Drugim razem, kiedy auto stało pod kamerą, był widoczny tylko tył, bo kilka dni wcześniej zostały zmieniono ustawienia kamery z powodu zadymy gówniarzy z policją, całe auto poskrobane oprócz tyłu. Dwie pozostałe kamery bankowe nie dosięgają auta. Dupa blada, brak mi pomysłów. Oglądam właśnie to, co zarejestrowały kamery w sklepie, może tam wszedł. Wytypowałam kilka osób , które były w sklepie podczas tych dwóch zdarzeń. Ale skoro wie jak jest okamerowana okolica , to ominął kamery.
Dzięki za pomoc, chyba spasuję :(


Na górę
  
 
Post: 19 mar 2015, 23:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
A czy nie prościej postawić taką ogromną kamerę żeby ją było widać że wszystkich stron i uchronić auto, niż się ganiać z gówniarzami.
Nawet jak go złapiesz, to nic mu nie zrobisz a problemów można sobie nażyć.
Słowo za słowo, pociągnie Cię uszy mu wytargać i nie wiadomo jak się potoczy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 23:31 
Piotrze, to nie jest gówniarz , ani menel spod sklepu. To przebiegły sukinsyn. Auto stoi w okolicy gdzie przewija się mnóstwo ludzi, więc to tylko świadczy, że akcja była dobrze zaplanowana i wymierzona w konkretny cel.

Co do kamery, to wisi w widocznym miejscu i okoliczni mieszkańcy myślą podobnie jak ja, że pod kamerą taki atak nie ma prawa się udać. Do wczoraj nie widziałam jak to ustrojstwo pracuje, a jak się dowiedziałam, to oklapłam dokumentnie.


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 3:09 
Absolutnie nie można się załamywać, jest bardzo prosty sposób, aby szubrawiec sam zrezygnował. Tylko radzę Pani nie robić tego samej, umęczyłaby się Pani niepotrzebnie, a poprosić jakich chłopaków z blokowiska, aby zdewastowali Pani auto żelazem i kamieniami, da im Pani na dwie butelki nalewki truskawkowej i w kwadrans nie pozna Pani swojego samochodu, ale i nie pozna go również szubrawiec, a nawet, jak pozna, to musiałby być zupełnym idiotą, aby rysować gwoździem auto tak zdewastowane, a wtedy niepokój ustąpi i będzie Pani mogła spokojnie oddać się pracy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 8:23 
Jestem zażenowana , że sama na to nie wpadłam ;) Idźmy tym tokiem rozumowania ciut dalej i ..eureka :!: Po co mam wydawać kasę na jabole, jak moge sama zawinąć się na jakim drzewie, doczłapać ze stoickim spokojem do pracy na pieszo i oddać się jej bezgranicznie :lol: W końcu człowiek pracuje aby pracować, a nie aby coś posiadać. Wróć, już samo posiadanie pracy jest dostatecznym przywilejem , więc bawmy się :lol:


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 8:26 
Zamiast kamery i podobnych pierdół, znacznie lepszy jest karabin w kalibrze 223Rem z półpłaszczowym pociskiem Hornady.
Przechodząc przez czaszkę, pocisk gwałtownie grzybkuje oddając energię na krótkim odcinku- głowa efektownie eksploduje i auta zamiast rys mają drobiny mózgu i kłaków, które łatwo zmyć.
Optykę polecam bez noktowizji ale z podświetlanym krzyżem typu A-4- dostarczy nam to wielu niezapomnianych wrażeń po strzale.


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 8:27 
Aha! Po strzale w czaszkę pozbawiamy się trofeum na deskę do saloniku z kominkiem- coś kurwa za coś, jak to mówią :D


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 8:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Analizując treść , tej jakże fascynującej wymiany postów. Dochodzę do wniosku, że to nie facet porysował ten samochód . Samce są zbyt leniwe, tak przejechać ostrzem w te i wewte z doskoku, to i owszem, ale żeby dokonać analizy monitoringu, oraz pieczołowicie zadbać o każdy fragment pojazdu, to już nie. Do tego zdolna jest tylko wkurwiona kobieta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 9:08 
Golem pisze:
Analizując treść , tej jakże fascynującej wymiany postów. Dochodzę do wniosku, że to nie facet porysował ten samochód . Samce są zbyt leniwe, tak przejechać ostrzem w te i wewte z doskoku, to i owszem, ale żeby dokonać analizy monitoringu, oraz pieczołowicie zadbać o każdy fragment pojazdu, to już nie. Do tego zdolna jest tylko wkurwiona kobieta.


Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group