forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 paź 2016, 22:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Tyle ci helmuty płacą? Chujowy cennik. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2016, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
barycki pisze:
Panie Mariuszu, jak Pan mi zrobi loda, to dam Panu złoty pięćdziesiąt.

Adam Barycki
IroB pisze:
barycki pisze:
Panie Mariuszu, jak Pan mi zrobi loda, to dam Panu złoty pięćdziesiąt.

Adam Barycki


panie Barycki nie traktuj rodaka jak jako rumunke czy innego cygana, pan Mariusz powinien dostac za zrobienie loda sto pincdziesiont zlotych.




Tiaaaaa, może Evaj się teraz odniesie i ta z wielką i rudą też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2016, 8:27 
Pani Ewa, na pewno nie ma nic przeciwko mojej humanitarnej szczodrości, a Pan jest zazdrosny, Panie Wezyr, Pan nie może liczyć na żadną szczodrą pomoc humanitarną ze swoimi zwisającymi u odbytu farfoclami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2016, 9:30 
Barycki płaci tyle ile mu płacę za utrzymywanie w czystości ustami członka mojego psa. Sprawiedliwy jest po prostu. 1,5 zł zarabia, 1,5 zł oddaje.
To się nazywa uczciwa, komunistyczna redystrybucja dochodu. :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2016, 9:59 
wezyr pisze:
barycki pisze:
Panie Mariuszu, jak Pan mi zrobi loda, to dam Panu złoty pięćdziesiąt.

Adam Barycki
IroB pisze:
barycki pisze:
Panie Mariuszu, jak Pan mi zrobi loda, to dam Panu złoty pięćdziesiąt.

Adam Barycki


panie Barycki nie traktuj rodaka jak jako rumunke czy innego cygana, pan Mariusz powinien dostac za zrobienie loda sto pincdziesiont zlotych.




Tiaaaaa, może Evaj się teraz odniesie i ta z wielką i rudą też.

Ano odniesie :) Moj podziw dla szczodrosci Baryckiego jest jeszcze wiekszy. Ja nie dalabym nawet grosza :roll:


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2016, 10:14 
polar pisze:
1,5 zł zarabia, 1,5 zł oddaje.
To się nazywa uczciwa, komunistyczna redystrybucja dochodu.


O nie, Panie Polar, tak, jak Pan pisze, wyglądać może redystrybucja w wyobrażeniach hołoty o sprawiedliwości społecznej, w marksistowskiej ekonomii, redystrybucja wygląda zupełnie inaczej. Dochód dzieli się na inwestycje, wydatki na utrzymanie państwa, ubezpieczenia, cele społeczne, amortyzację środków produkcji i dopiero na samym końcu, to co zostaje idzie na wynagrodzenia za pracę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lis 2016, 7:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
i tu, wszyscy zamilkli zażenowani prostactwem baryckiego, tylko z sali słychać było jedne, radosne, klaszczące rączki- to klaskała mała, opóźniona w rozwoju evaj23.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2016, 20:05 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 22:40
Posty: 53
Może i jestem głupia i naiwna, ale czy chociaż przez chwilę stare baryckie kurwy pomyśleliście, że ten człowiek naprawdę potrzebuje pomocy? Nikt wam nie każe wysyłać pieniędzy, tylko zamknąć pyski! A zresztą, chój wam na grób!

Przepraszam tych, których mój wpis nie dotyczy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2016, 21:19 
ewkaka pisze:
Może i jestem głupia i naiwna, ale czy chociaż przez chwilę stare baryckie kurwy pomyśleliście, że ten człowiek naprawdę potrzebuje pomocy? Nikt wam nie każe wysyłać pieniędzy, tylko zamknąć pyski! A zresztą, chój wam na grób!

Przepraszam tych, których mój wpis nie dotyczy...


Zanim kogoś nazwiesz starymi kurwami baryckimi, może zacznij używać mózgu. Poszperaj trochę, poczytaj jak wygląda wyciskanie kasy na słupa od naiwnych.
Masz ochotę, to rzuć trochę grosiwa, zupek chińskich albo chuja na grób...
A przepraszać masz kogo, bo byli tu tacy, co chcieli pomóc i to konkretnie, ale to już nie ja będę objaśniać, stara kurwa barycka.


Na górę
  
 
Post: 07 lis 2016, 21:23 
Hornet pisze:
i tu, wszyscy zamilkli zażenowani prostactwem baryckiego, tylko z sali słychać było jedne, radosne, klaszczące rączki- to klaskała mała, opóźniona w rozwoju evaj23.


Nudzisz się niuniek? Podrap się po jajach, pogrzeb w nosie, wrzuć parę chujów na wątki, albo powciskaj swoją ulubioną zabaweczkę -czerwony guzik.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group