forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ..........
Post: 06 paź 2016, 11:31 
Panie Kumie, nie potrzebnie Pan tak się schował przed tym apelem Pana Mariusza, wszak KOR, to komitet obrony robotników, a Pan Mariusz robotnikiem nie jest, więc bronić Go przed śmiercią głodową nie ma Pan obowiązku. Byłoby nawet moralnym nietaktem, gdyby Pan swój cenny czas poświęcany na obronę robotników, trwonił na obronę przed śmiercią głodową nie robotnika. Tak więc, może Pan tu spokojnie przyjść i udzielić jakiej humanistycznej wskazówki Panu Mariuszowi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 11:51 
Absolutnie zgadzam się z Panią, nie przystoi socjalistycznym humanistom tolerować na socjalistycznym forum tak plugawego ataku na nasze najwyższe wartości humanistyczne.

Adam Barycki

PS. No i zanim napisałem odpowiedź na apel Pani Agafi, aby na forum zakończyć temat Pana Mariusza, Pani Agafia skasowała swój jakże humanistycznie słuszny apel.


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:01 
barycki pisze:
(...)to pieniędzy Panu nie prześle i będzie Pan musiał znowu zająć się handlem narkotykami, aby Pan Polar mógł jeszcze bardziej Pan nienawidzić lub mieć sprawiedliwą satysfakcję z Pańskiej śmierci głodowej, gdyby z handlu narkotykami nic Panu nie wyszło.(...)

Piękna wolta, piękna. Pan kum z Panem ladaco aż pokraśnieli ze szczęścia.
Tylko jest pewien mały problem. Tem mały problem może rozpierdolić do cna ogromną główke Baryckiego i pogrzebać w ciemnej dupie jego ekwilibrystykę słowną.
Otóż Pan Polar w sposób zdecydowany pochwala operatywność Pana Mariusza.
W świecie który zgotowali pospołu Pan Barycki z panem kumem i ladaco pod rekę nie tylko dopuszczam dystrybucję narkotyków przez ciemiężonych przez wymienione kreatury, ale również w trybie natychmiastowym, zgodnie z naukami Stalina, przejąłbym wszystkie świadczenia, aktywa i nieruchomości Szanownych Panów i przekazał je Panu Mariuszowi.
A Panów eleganckim składem bydlęcym, skierował do prac w odpowiedniej dla Panów pozycji społecznej, kopalni uranu na dalekim wschodzie.


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:05 
Cytuj:
No i zanim napisałem odpowiedź na apel Pani Agafi, aby na forum zakończyć temat Pana Mariusza, Pani Agafia skasowała swój jakże humanistycznie słuszny apel.

Mój apel? Pan chyba za dużo ukraińskiej wódy pijesz.
Napisałam jedynie, że temat jest zakończony ponieważ pan Mariusz usunął swojego posta. A, że wkleił go ponownie, mój wpis miał się nijak.


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:14 
I teraz sam Pan widzi, Panie Mariuszu, jak wielkim humanistą z miłosierdzia sercem pełnym jest Pan Polar, jak wielkiej szczodrości to człowiek szlachetny, jak tylko by mógł, to oddałby Panu wszystko, co nie jego i nie może Pan mieć pretensji do Pana Polara o to, że tego, co może oddać, nie odda Panu, ponieważ jest to jego święta własność prywatna, a jako humanista najwyżej sobie ceni świętą wartość własności swojej. To nie skąpstwo, Panie Mariuszu, to wielka wartość humanistyczna nie pozwala Panu Polarowi dać Panu jałmużny ze swego.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 06 paź 2016, 12:17 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:17 
AGAFIA pisze:
Mój apel?


Pani Agafio, swojego szczerego humanizmy nie musi Pani się wstydzić.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:18 
barycki pisze:
I jak tylko by mógł, to oddałby Panu wszystko, co nie jego


Oczywiście, że tak. Bo ja sam nic nie mam. Jestem prawdziwym komunistą. Głupia kurwo.


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
No i sam Pan widzi, Pani Beton, wyklucza jakąkolwiek pomoc Panu, ponieważ całą swą humanistyczną energię skierowała do zbombardowanego przez Putina Kijowa, aby nieść humanistycznego ducha kijowskim ofiarom zbrodniczych bombardowań zbrodniarza Putina. ”

Adam Barycki


Panie Barycki,skąd u pana taka pewność jakimi drogami moja filantropia chadza, i czemu się pan nad zbrodniarzem użalasz wszak on jest górą.
Panie Barycki pragnę panu oznajmić że ja NIE z tych co to spragnionego napoją, a potrzebującemu dadzą, więc nie pchaj mi pan swego zardzewiałego pisiora w moje krocze urocze. :shock:


Panie Mariuszu wzruszyła mnie pana historia, jestem jednak pewna że pan poradzi sobie w życiu lepiej niż niejaki Barycki . Bo grunt to mieć sposób nażycie, Pan doskonale sobie radzi.

Acha Jak byś chciał Barycki coś panu Mariuszowi kopsnąć , to nie wysyłaj mu bochenka chleba, czy jakiej konserwy na konto, ino żywą gotówkę, to tak na marginesie boś pan jełop jest, byś błędu nie uczynił. :D


Ostatnio zmieniony 06 paź 2016, 12:32 przez beton, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2016, 12:25 
barycki pisze:

Pani Agafio, swojego szczerego humanizmy nie musi Pani się wstydzić.

Adam Barycki


Obnosiła się też nie będę. Pan to robisz najlepiej. ;)


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2016, 12:30 
polar pisze:
Jestem prawdziwym komunistą.


To bardzo radosna wiadomość dla Pana, Panie Mariuszu, bo zanim Pan Polar znacjonalizuje mój majątek, aby go Panu przekazać, to jako komunista podzieli się z Panem połową swojej pensji i w ten sposób będziecie mieli sprawiedliwie po równo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group