forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2016, 8:11 
Szanowne Panie....
Infantylny przekaz ukryty pod intelektualnym bełkotem jest aż nadto czytelny. I nie trzeba gimnazjalisty, żeby nam go tłumaczyć.
Barycki po prostu się już znudził, a akurat w tym wątku, to dał dupy po całości. Nie trafił.
Ale lepiej zrzućmy to na brak zrozumienia. ;)


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2016, 8:48 
Szanowny Panie Polar....
Przekaz Baryckiego mógł się znudzić tylko leniom.
Ale lepiej zrzućmy to na brak zrozumienia ;)


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2016, 9:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
evaj23 pisze:
Szanowny Panie Polar....
Przekaz Baryckiego mógł się znudzić tylko leniom.
Ale lepiej zrzućmy to na brak zrozumienia ;)


Pani evo 23 jestem zachwycona, tym ,ze Pani , Pani ika, i pan Ladaco jesteście pracowici -nie leniwi,
inteligentni bardziej niż gimbusy i zazdroszczę ,że tylko wam dane było tyle dobra doświadczyć , by w lot zrozumieć co pisze Pan Barycki, i że tylko wy macie niezbywalne prawo doświadczać zrozumienia treści i przecinków w jego tfurczości.

Reszta razem ze mną proszę Pani to ciemnogród nieoświecony, niegodzien czytać tego co Pani pisuje a już Baryckiego treści są dla plebsu intelektualnego niedostępne.

Z tradycyjnym pozdrowieniem stara kurwo :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2016, 9:24 
Bo ja właśnie chciałam uniżenie prosić, żeby ktoś mi roztłumaczył przekaz Pana Baryckiego, ale trochę się bałam, że będą mnie palcem pokazywać i śmiać się z mojej brzydoty.
Potem nazwą głupią i powiedzą coś w rodzaju, że skoro nie zrozumiałam za pierwszym razem, to i za drugim nie zrozumiem.
A na koniec oplują.


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2016, 9:26 
pomocdlamariusza pisze:
MOJE ZDJECIA



Piszesz, że potrzebujesz lodówki, ano prosta sprawa: wywieś kartki przy okolicznych śmietnikach gdzie mieszkasz, albo jak chcesz bardziej wypasiony model udaj się do eleganckiej dzielnicy. To samo meble. Zajrzyj tez do Anansów, albo na Olx , tam są ogłoszenia: oddam za darmo; możesz się też sam ogłosić:przyjmę za darmo!
Piszesz z jakiegoś komputera, masz łącze internetowe, masz telefon z aparatem, bo porobiłeś zdjęcia w mieszkaniu. W domu brudno, niechlujnie i w tym to nikt Ci nie pomoże. Szczota, szmata , płyn do mycia i sprzątasz, pierzesz, myjesz, a i pomalować chyba też potrafisz, a jak nie, to dowiedz się z internetu jak się to robi. Samo nie przyjdzie, a w towarzystwie czystości żyje się lżej.
Zacznij zbierać złom i makulaturę , a warunki finansowe poprawią się co nieco i nie będziesz się musiał prosić ani o pracę ani o jedzenie. Udaj się na jakiś okoliczny bazarek z warzywami i przedstaw swoja sytuacje, zaproponuj pomoc przy sprzątaniu, a z pewnością dostaniesz sporo przydatnej żywności.


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2016, 10:00 
beton pisze:
Reszta razem ze mną proszę Pani to ciemnogród nieoświecony


Nawet i starej kurwie, jak ślepej kurze ziarno, trafi się napisać co mądrego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2016, 10:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
beton pisze:
Reszta razem ze mną proszę Pani to ciemnogród nieoświecony


Nawet i starej kurwie, jak ślepej kurze ziarno, trafi się napisać co mądrego.

Adam Barycki


wolała bym ,, jak ślepemu psu na obcej wsi,, ale i tak jestem zachwycona
pozdrawiam stara kurwo :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2016, 10:22 
evaj23 pisze:
Zacznij zbierać złom i makulaturę , a warunki finansowe poprawią się co nieco


Żeby mieć nieco lepiej z makulatury i złomu, niż ma teraz z masowego mailingu, musiałby otworzyć firmę obsługującą, co najmniej, ze trzy powiaty kilkunastoma ciężarówkami. Nie wydaje mi się, aby robił to, samodzielnie, jest to zorganizowana grupa przestępcza wyłudzająca masowo pieniądze poprzez mailing masowy, mają kilka kont bankowych na nazwisko Pana Mariusza, na których ma różne adresy zamieszkania, on sam jest figurantem spełniającym formalne warunki ofiary losu i ma z tego malutki procencik dochodu, który akurat starcza mu na używki i nieletnie narkomanki, z którymi lubi pofiglować. A co, na to, nasze demokratyczne państwo prawa, ano nic, według naszej sprawnej inaczej policji i niezawisłych prokuratorów, jest to mała szkodliwość społeczna czynu w odróżnieniu od wielkiej szkodliwości społecznej, źle zaparkowanych samochodów i staruszek handlujących na ulicy pietruszką z ogródka.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2016, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
MMM pisze:
Człowieku, nie pisz tutaj, bo ani Urban, ani nikt z dziennikarzy tu nie zagląda.
Napisz maila na adres:
NIE@redakcja.nie.com.pl


Jeszcze raz? przecie już pisał http://www.nie.com.pl/art23817.htm

Zajmijcie się wreszcie jakimś wolnym tybetem, albo jakom sikawkowom, a tkaczuka czy tam jasiu śmietana darujcie sobie, to już było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2016, 10:35 
To, że Mariusz jest tylko figurantem jest dla mnie oczywistym, tak jak i to , że hien żerujących na takich osobach jest więcej niż tych osób. To samo robią instytucje mające w nazwie POMOC....


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group