forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 cze 2016, 18:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
korbaczeska pisze:
ksionc pisze:
Dostanie od żondu talony na darmowe dupcenie w burdelu. Ten tysiak to nie będzie swiadczenie pieniężne, lecz deputat. :D


No nie, za darmo dostanie wiagre a juz dupcing będzie musiał sobie sam opłacić. ;)

To podstępna strategia ZUS, liczą, że wielu nie doczeka i zejdzie ze świata przed finałem..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2016, 8:48 
Sfiniak, w razie gdyby oczywyście hipotetycznie, ale jakby coś poszło nie tenteges to w nieśmiertelnych śmiertelnych monument masz zaklepany
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2016, 9:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Proszę o niego dbać bo za 90 lat się przyda.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2016, 9:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Za 90 lat prochami będziesz chadzał na wernisaże?! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2016, 7:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Uważam że pyskówka na Forum z córkągrabarza i wyimaginowany w chorym łbie, wyjazd Irka do Wenecji były tylko pretekstem do odwrócenia uwagi od jakże palącego tematu prosięcej emerytury.
Czy pan Prosiak ma wyjść kurwa ze sztandarami i hasłem ,,Ach wy skąpe kurwy szmaty"na kiju, żebyście zrozumieli wagę problemu?Czy musi głodować, doprowadzając do wycieńczenia organizmu?
4300 netto na rękę a z czego kurwa On będzie żył, ach wy nieczułe chuje?

Kawą wernisażową? :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2016, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Zagrałem w ToTo o te 5 tysi przez 20 lat to w tyłek se pan wsadź 4100.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2016, 7:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
aha. No to zapraszamy na kapuśniak do Brata Alberta, dostanie pan jakiś mało znoszony pulowerek z sekend hendu. Na zime pod most, jak znalazł.





(kąkluzja- jeżeli wydaje ci się, że w świńskich, kaprawych ślepkach zauważyłeś wdzięczność, to jesteś w mylnym błędzie)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2016, 7:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja proszę pana mam swoje mieszkanie co mi je Gierek wybudował a Prezes uwłaszczył wprawdzie nie za darmo ale za 35zł oraz kochającą żonę co mi krzywdy nie da zrobić i mnie pan tu nie strasz.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2016, 9:22 
stanax pisze:
jak z Baryckiego intelektualista :lol:


Choć z zasady, Panie Stanax, nie pospolituję się z hołotą, to w tym przypadku nie mogę powstrzymać wspólnego z Panem, kołtunie z sutereny, szczerego śmiechu :lol: z Pańskiego żartu. Udał się Panu, jak nikomu, nie było tu dotąd tak śmiesznie absurdalnej kpiny.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 cze 2016, 7:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Są upały, trwa sezon ogórkowy, magiel nieczynny- czas powrócić do tematu zawsze aktualnego , czyli emerytury Pana S. a rokowania, niestety różowe nie są.
Susza wysuszyła , jak to w zwyczaju suszy zarówno zboża jak i truskawki, jabłek nie będzie, ziemniaków też. Podrożeje benzyna a potem chleb i będą panią premier pokazywali osiem razy dziennie.
Będzie do wasz mówiła niczym Irek- niby dużo gada a chuj wie jeden o co chodzi....(taka dykteryjka aha ha)
To wszystko na jednej szalce wagi a po drugiej stronie wzmiankowana emerytura pana S.
I w takim przypadku ja mogę być optymistą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group