forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 cze 2016, 12:53 
Pan tu sobie dworuje, Pnie Hornet, a Niemcy podtopione, ba, żeby tylko, a tu przecie cisną się inne zagrożenia, ludzie przerażeni, w ogródkach sucho, ale ogórki ładne zieloniutkie i mlecze złociste, kotek sobie na ganku łapkę liże, piesek w cieniu wyleguje się, jest miło. Gdyby tak jeszcze przez te złocieńce z Panią Agafią w splecione uściskiem dłonie łąką w dal siną pobiec, a w dali odległej od spojrzeń wścibskich ustami usta wyssać, a potem… ach, jakby to być mogło cudownie, ale niestety, Pani Agafia wszędzie ze sobą dzieci swoje ciąga, a te smarkacze rzucają we mnie kamieniami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 13:02 
Hornet pisze:
Świetny , dobrze zapowiadający się wątek.
Możliwość zamieszczania tu czasem króciutkiego posta byłaby dla mnie wyróżnieniem :D

Mamy dużo ciężkich wątków z poważną tematyką a ten jest jak pianka na szarlotce-lekki, słodki i pozostawia miłe wrażenie.



Gdyby był jeszcze wolny od tej szmaty garmażeryjnej, jebanego w dupę pana Adasia Baryckiego a zamiast tej kurwy- kwiatki polne, całe naręcza fiołków, bławatów i rumianów dostojnych, dziędzierzawą przeplatanych i podróżnikiem chabrowym, kurdyban zamiast pedryla z rozwaloną dupą niczym wazon łodyg zachłanny, szeroki i obleśny w swym kurestwie.
Wpychajcie w tę dupę łakomą pedalstwa stokrotki hojną garścią na ugorku zrywane na przemian z ogórecznikiem i chmielu dzikiego naręcza dotąd aż dupa się zapełni i zamilknie pysk w nasieniu unurzany.


(miejsce na emotkę)


Wow!!

Porażona tem barwnym opisem zaczęłam ciężko dyszeć. Na skutek mistycznego przeżycia, wyobraziłam sobie grzęzawisko pełne nasienia, wytryśniętego podczas zbliżeń homoseksualnych i innych zboczeń. A w nim Ty i ja, nagusieńcy i beztroscy..Czy czujesz jak uwodzą nas fiołki? Czy Twoje ciało rónież wibruje i wygina się w spazmach rozkoszy?

A, byłam se zmarchy wyprostować. :D
W zasadzie to poszłam laserem naczynka pozamykać, ale już na miejscu okazało się, że mnie nie wolno poddawać się takim eksperymentom . Jako, że nastawiłam się psychicznie na jakieś zabiegi, zażyczyłam sobie innych, magicznych kombinacji. Najpierw kobieta z głądzią na twarzy zmyła mi MaxaFactora. Potem natarła twarz mazidłem o makrelowej nucie zapachowej. Wytrzymaj kurwa 3 minuty na wdechu. Dalej wklepała we mnie witaminium C, a potem prądem po pysku. Następnie masaż, to akurat spodobało mi się tak bardzo, że poczułam przyjemne mrowienie w podorędziu.
Miłe wrażenie zatarła pracownica w pomarańczowych sandałach, która sapała nade mną, podczas kiedy leżałam unieruchmiona z zapacipionymi oczymi i odkrytym dekoldem


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 13:06 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
AGAFIA pisze:

Wow!!



-------. Jako, że nastawiłam się psychicznie na jakieś zabiegi, zażyczyłam sobie innych, magicznych kombinacji.



było se buty w miensnym kupić , albo innom torepke :mrgreen:
zamiast.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2016, 13:07 
Żebyś wiedział.


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Nade mną i dwie pochylone, sapiące baby nie wzbudziłyby niechęci- sapałbym im do wtóru z wywróconemi gałkami.
Poka swe boskie oblicze a my zajęczym z zachwytu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2016, 13:14 
Pokazywałam. Teraz boję się Oldera. Byłby mnie z nagim prąciem po całym forum ganiał, a jakby dorwał, to by mi krzyże pękły.


Ostatnio zmieniony 02 cze 2016, 13:51 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak będę miał emeryturę to też będę do burdelu chadzał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2016, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Kurwy mają dobre serca, zapytaj, może dadzą Ci akonto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2016, 16:37 
st1111 pisze:
Jak będę miał emeryturę to też będę do burdelu chadzał.


A nie romantyczniej na dancing, a nad ranem, na kocyk, na Zieloną?


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Całą noc mam nie spać?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group