forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 cze 2016, 16:45 
W Tesco mają promocję na Red Bulle.


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 16:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie piję trucizny w żadnej postaci.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2016, 16:59 
Nie wierz Pan propagandzie. Tauryna, pomaga transportować kreatynę do mięśni, węglowodany dostarczają energii, a inozytol występuje w spermie. Nie widzę tu niczego trującego.


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 17:23 
AGAFIA pisze:
Porażona tem barwnym opisem zaczęłam ciężko dyszeć. Na skutek mistycznego przeżycia, wyobraziłam sobie grzęzawisko pełne nasienia, wytryśniętego podczas zbliżeń homoseksualnych i innych zboczeń. A w nim Ty i ja, nagusieńcy i beztroscy..Czy czujesz jak uwodzą nas fiołki? Czy Twoje ciało rónież wibruje i wygina się w spazmach rozkoszy?

A, byłam se zmarchy wyprostować. :D
W zasadzie to poszłam laserem naczynka pozamykać, ale już na miejscu okazało się, że mnie nie wolno poddawać się takim eksperymentom . Jako, że nastawiłam się psychicznie na jakieś zabiegi, zażyczyłam sobie innych, magicznych kombinacji. Najpierw kobieta z głądzią na twarzy zmyła mi MaxaFactora. Potem natarła twarz mazidłem o makrelowej nucie zapachowej. Wytrzymaj kurwa 3 minuty na wdechu. Dalej wklepała we mnie witaminium C, a potem prądem po pysku. Następnie masaż, to akurat spodobało mi się tak bardzo, że poczułam przyjemne mrowienie w podorędziu.
Miłe wrażenie zatarła pracownica w pomarańczowych sandałach, która sapała nade mną, podczas kiedy leżałam unieruchmiona z zapacipionymi oczymi i odkrytym dekoldem
O moja ... tortury w XXI wieku I to na wlasne zyczenie :D Ja rankiem twarz umywszy sciereczka zwana wdziecznie wash cloth pokrywam twarz cieniutka warstwa kremu kleopatrycznyego I tyle - zadnych pradow I sapania :D

AGAFIA pisze:
Co tam u Ciebie? W Europie podtopienia, powodzie, u nas akurat susza. Rododendrony mi padają, leję wężem, ale ziemia chłonie jak gąbka, nadal mało.. Jeszcze z tydzień bez obfitych opadów, a będziemy truskawki, czereśnie kupowali po dychu za kilogram, a w perspektywie i dalsze owoce.
Rolnictwo oddelegowalam Mamie, bo po ostatniej hospitalizacji z name mieszka, tylko w osobnym mieszkaniu na dole. Suszy nie ma. Szpaki sa. Lubczyk moga jesc, bo jest go od groma. Ale pomidory Mama poprzykrywala. W domu mam maraton, bo pelnie role 2 rodzicow. Przygotowywujemy sie do 2 etapu. Oby byl pomyslny, jak pierwszy. Zyjemy chwila. Inaczej, nawal obowiazkow by nas zalal. Kazdy pomaga jak moze. Nastepny etap to przeprowadzka Mamy siostry do domu Mamy na ulicy obok. Juz pomalowalam w srodku, kasa nie rozpruta, I placic nie trzeba Rodziny nie potrulam przygotowywujac jedzenie I nawet kolega Malzonek fochow nie czyni jak Go nie ma w domu :D


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 18:21 
A bije Pani mamę? Staruchy to wredne są, dobrze takiej obić mordę przynajmniej raz w tygodniu. Inaczej będą chorowały, dobry wpierdol poprawia krążenie i wypłukuje toksyny, dlatego staruchę dobrze tłuc pięścią tak długo, aż się zeszczy. Jak nie ma Pani sił, to można wynająć Murzyna, aby raz w tygodniu przychodził i bił Pani Mamę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 21:16 
W ogrodowym bajorze coś mi zakwitło. Nie mam pojęcia co to, ani skąd się wzięło, ale cholernie mnie cieszą takie suprajsy..

Obrazek

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 21:25 
Bardzo mi się to "podorędzie" Agafii spodobało. Brzmi tak prawie jak: " w samej rzeczy"...
P{okaz twarz, nie bój się tera mje za prącia MM czymie cełe dnie i noce. Kupałujem se nat jeziorkiem, turystujemy, pijemy rurzne takie i wogle. Nie lekaj sie zatem...


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 21:29 
Nie lękaj się piszesz cfaniaku z Pomorza..a jak moje rude zdjęcie od tyłu brać chciałeś, to z miesiąc przed Ślubnym z tej rozpusty tłumaczyć się musiałam :)
Żartuję, nie musiałam, ale zero fot, dawniej miały sens, dzisiaj żadnego.


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2016, 17:18 
AGAFIA pisze:
W ogrodowym bajorze coś mi zakwitło. Nie mam pojęcia co to, ani skąd się wzięło, ale cholernie mnie cieszą takie suprajsy..

Obrazek

Obrazek

Nie "suprajs" tylko jasmine - ladnie pachnie :D
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2016, 9:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group