forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 6:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 sie 2016, 11:15 
taaa, tylko z tej skarbonki wyciągną wszyscy oprócz posiadacza tejże :lol:


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 11:23 
no cóż, warunek jest taki, co by polisę opłacać, przeżyć i nie być pod wpływem to pewnie się da

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 11:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Frontera to kaszana. Nie kupuj!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2016, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
oczywiście że kaszana- zięć mój ma taką z orzełem na kole zapasowym, to nawet ten orzeł kurwa jest jakiś nielotny :lol: Jedziem na polowanie z duszo na ramieniu, czy wrócim szczęśliwie.

Poza tym, chuj wie co to jest- za duże na osobówkę a w terenie ulgnie na piasku i cinquecentem trza wyjmować grata jebanego.
So inne, porządne auta........(poleruje se gałgankiem grafitowy rumster) :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2016, 11:37 
a tak w ogóle chuja siem znacie...
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 11:41 
barycki pisze:
A ja sobie właśnie kupiłem Opla Fronterę ...
Adam Barycki

Panie Barycki, kcesz Pan takie cuś do swojego bolida?
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Takie se Agafia kup.

Obrazek

http://otomoto.pl/oferta/nissan-patrol- ... c24aaf3a46


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2016, 11:59 
Też fajne auteczko Wezyr. Limit mam do 10 tysi, może do lutego jeszcze ze 3 odłożę, ale jak znam życie i własną niegospodarność, będzie ciężko. Od ślubnego kasy brać nie chce, bo będzie mi się wtrącał i mądrował :lol:
Myślałam też o Pontiacu,
Holswagenie Szaran, ale Małżonek mówi, że to już starocie. Jakiś Jeep może, albo pójdę w klasykę i Rovera nabędę. Podobają mi się, ale nie mam pojęcia czy są awaryjne.
Swego czasu byłam napalona na Alfę, ale chłopy twierdzą, że to jeden wielki badziew, choć ładny, to też tego ryzyka nie podejmę.


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2016, 12:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Kupując auto musisz się określić do czego ci potrzebne, ile masz na niego pieniędzy, dizel czy benzin i jaką markę chciałabyś. A z tego co piszesz, to sama nie wiesz, bo jak tu porównywać alfę z fronterą. Tak to jedynie Barycki może robić. Chyba, że masz tyle i tyle kasy i co się trafi, ale tu rozrzut już jest duży, od McLarena do F50 ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2016, 14:23 
AGAFIA pisze:
Też fajne auteczko Wezyr. Limit mam do 10 tysi, może do lutego jeszcze ze 3 odłożę, ale jak znam życie i własną niegospodarność, będzie ciężko. Od ślubnego kasy brać nie chce, bo będzie mi się wtrącał i mądrował :lol:
Myślałam też o Pontiacu,
Holswagenie Szaran, ale Małżonek mówi, że to już starocie. Jakiś Jeep może, albo pójdę w klasykę i Rovera nabędę. Podobają mi się, ale nie mam pojęcia czy są awaryjne.
Swego czasu byłam napalona na Alfę, ale chłopy twierdzą, że to jeden wielki badziew, choć ładny, to też tego ryzyka nie podejmę.

Pontiaca w dobrym stanie możesz kupić już za dwa tysie. Dam ci dobrego mechaniora ( najlepszy w PL) od ponczków we Wrocku. Części tanie są i dostępne. Zrobi ci naprawę celową dozywotnią samochodu i w dyszce się zmiescisz, jeszcze jak zagazujesz to masz ze dwadziescia lat tanio i wygodnie. Nie ma sensu, jak ja swojego czasu kupować dziada i walić co miesiąc kasę albo co dwa na naprawę. Kupić , dac do zrobienia powymieniać wszystko co nie bangla i mić spokój...
Tutaj bardzo mili ludzie - wszystko o amcarach:
http://asu.pl/modules.php?name=Forums


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group