forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 6:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sie 2016, 17:12 
Pod wiatrakiem już byłam, na początku lipca.. Znalazłam jakieś 70 zł w monetach plus złoty kolczyk, sztuk jedna. Ciężkie kurewstwo, coś ze 3 gramy. Wypizgało mnie, zmarzłam, zmokłam, w 3 dni wydałam średnią krajową na kurczaki, gofry, mrożoną kawę i drinki z parasolką. Bo bez drinków nie szło zasnąć.
Czas najwyższy pożegnać się z sentymentami (na Uznamie dobre 9 lat mieszkałam) i wakacje spędzić w bardziej przyjaznych rejonach. Mielno, Łeba? Generalnie to ja sama zadupia szukam, takiego bez ludzi, ale dzieciaki potrzebują czegoś innego. Disco, disco, foczki, dupeczki.. Znasz temat ;)


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 18:51 
Ja mam podobnie Agafijo, tyle, że szukam tego samego co dziecieki, ale musze dodatkowo robić to tak, co by na dzieciaki sie nie nadziać... przerąbane trochę mam....


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 19:30 
Te, ladaco, a ciebie czasem coś się nie pomyliło, facet? Ja specjalnie małostkowa nie jestem, ale pamięć mam taką, że ja pierdolę. Od jakiegoś czasu zauważyłam, żeś taki pozytywny się zrobił, moja kuchnia ci pasuje, inne wpisy.. Może dla ciebie jest spoko nawet, ale dla mnie? Heh, będąc tu stosunkowo nowym użytkownikiem wyzywałeś mnie tu od kurw, kurw brzydkich w dodatku, kompletnie bez powodu, a może powód taki był, żeś chciał się przypodobać maczecie i innym jełopom ze wschodniego. Cóż, to był bląd, choć rozumiem że wydawali ci się wtedy solą tego forum.
Dziś przychodzisz mi tutaj, zgrywasz kolegę, a nawet nie stać cię na lakoniczne przepraszam. Co, wymyśliłeś sobie że puściłam w niepamięć i polansujesz się na moim fejmie?
Lipa , słonko.. my kumplami nie będziemy, nie pogadamy sobie, chyba, że jaja odzyskasz i przeprosisz, nie żeby mi na tym zależało nawet, ale tak, dla sportu i męskości. Póki co spierdalaj ladaco, do maczety pedofila, i innych. Obleśny jesteś, chłopie. Znajdź se kumpele z twojego poziomu. Jednym słowem ujmę, może góra trzema ; wypierdalaj stąd cioto!


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 19:45 
O!!!
wienksza pisda nisz jaja!
Taki paradox :D :D :D


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 19:57 
I po jaki huj, Panie Ladaco, fraternizuje Pan się z banderówką? Pana zadaniem jest banderowców walić w mordę i patrzeć, czy równo puchnie, a politykę proszę zostawić mnie, kanalii perfidnej i plugawej, a z Pana taka kanalia, jak z koziej dupy trąba i dlatego nie wyciągaj Pan ręki do banderowców, bo urwą, stare banderowskie kurwy.

Adam Barycki

PS. Panie Golem, jak Pan uważa, Pani Agafia jest jeszcze rajfurką, czy już burdelmamą?


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 20:08 
AGAFIA pisze:
Te, ladaco, a ciebie czasem coś się nie pomyliło, ...!

jeżeli kiedyś napisałem, że jesteś stara brzydka kurwa, to teraz potwierdzam to w całej rozciągłości, a ciotę to może i masz, chociaż w to wątpię idiotko.


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 20:37 
jeżeli chodzi o ciążę, to chyba tylko in vitro, ale to kosztuje, tradycyjne zapłodnienie odpada bo nawet po pijanemu facet kijem brzydziłby się to dotknąć, tym bardziej, że głupota rodzi głupotę, stawiam na stres związany z menopauzą i niespełnionym macierzyństwem.


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2016, 20:46 
ladaco pisze:
jeżeli chodzi o ciążę, to chyba tylko in vitro, ale to kosztuje, tradycyjne zapłodnienie odpada bo nawet po pijanemu facet kijem brzydziłby się to dotknąć, tym bardziej, że głupota rodzi głupotę, stawiam na stres związany z menopauzą i niespełnionym macierzyństwem.

Perimenopauza czyli dekada okolomenopauzalna, bo jest w stanie permanentnego napiecia :lol:


Na górę
  
 
Post: 04 sie 2016, 6:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Agafia?...jakieś gówno Ci się do bucika przykleiło. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sie 2016, 8:17 
Widzę, widzę, ale nie strzela się z breneki do zajęcy, nie? :)

Oldi, na przyszłość weź Ty dopracuj komplementy.
Całuski!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group