forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 16:50 
Cytuj:
to pełen smut kryminał.


Nieumiejętnie wywijając nunczako, można sobie samemu pipę nabić. I nie ma wtedy co się mazać, ale wziąć na klatę, a potem przyłożyć zamrożonego wołu pod oko.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Nie zgadzam się. Na takie "rozmowy w tłoku" najlepszy wakizashi, idealny do prucia flaków na bliski dystans. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 19:58 
A co Ty masz do zgadzania Kizior. Przenosisz tu własne, włoskie sympatie z poprzedniego forum pohukując radośnie i licząc, że Twój autoratywny ton zrobi na kimś wrażenie. A co, nieprawda? Hehehe..
Nie mój Drogi..nie zrobi.
Nie na tym rzecz polega. Nie na tym również, że użytkownicy po bandzie jadą. Jechali na długo przed tym, niż Ty się tutaj pojawiłeś. I forum działało niczym targ w Trójmieście. Gwarnie tu było, ciekawie, kolorowo. Wiesz kto doprowadził to forum do upadku? A moderzy kurwa, my użytkownicy, przynajmniej część z nas, byliśmy tu w czasach największej tego forum świetności...Ale komuś tam odjebało, kasują bez pomyślunku, banują, bo taka faza,bo tacy jak ty i malina poklepują bezmyślnie po ramionkach koleżanki, więc masz agonię.. By to forum by działało potrzebuje różnorodności, a Ty i Twoje panny przyboczne chcecie tu własne porządki wprowadzić. Sorry Kizior, nawijaj makaron na uszy komuś innemu. Dla mnie jesteście mocno pierdolnięci.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Chyba Ci się datomierz zawiesił. ja na forum jestem od 2010 r. i niejedno widziałem. Fakt, nie byłem na Starym Forum z czasów Larry'ego. Może wyjaśnisz te włoskie sympatie? Ja tam w Italii nigdy nie byłem, również z Włoch jakichś sympatii nie kojarzę. W Italii była Conto, ale to była jedna z uczestniczek jakich wiele. Jeśli masz jakieś mafijne skojarzenia to się mylisz. Od spisków, teorii spiskowych i mafijnych powiązań jest kto inny. Ja się w tym nie babrzę.
Na forum zawsze były sympatie i antypatie, to z kim sympatyzuję i kogo wspieram to moja wolna wola. Dlatego też nie spodobał mi się jazgot sfory szarpiącej świeżo mianowaną moderatorkę. Wątek, zaś założyłem po to aby skanalizować jeśli się uda to forumowe piekiełko. Dość niefortunnie wpakowałem go na Oślą zamiast na Pieprzenie, a zresztą i tak prędzej czy później zdechnie. Gdzie ja tam się mogę równać z Prosiakiem czy Baredem.
Aha, i proszę mnie nie łączyć z Maliną. Malina to Twoja działka. Kochacie się na zabój.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 21:07 
Nie chce mi się dalej gadać, nie zrozumiałeś albo nadal rżniesz głupa..Rżnij..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 21:54 
Już miałam dokopać i znowu spierdoliła :lol: Skasowała sama siebie, ale bez konsekwencji, kurwa!

W takim razie bez kontekstu:
wypierdalaj z moich oczu, różowa kretynko! patałachu niekumaty, niedoszła nobliszczyni w zakresie Dody-Elektrody, wygłaszająca sądy głęboko popierdolone i niekoniecznie z powodu bycia na obczyźnie.
Loc 630 do 1200 każe mi ciebie miażdżyć.
Słowem jednem : wyperdalaj, zakałapućkany syndromie polskiości na obczyźnie!






Co za matoł popierdolony!
Co za niekumatość, której obca logika!
Co za upierdliwość, której wszystko wolno dlatego, ze wolno!
Co za niezerozumienie zasad!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 21:58 
O Jezu , Ryba...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:00 
AGAFIA pisze:
O Jezu , Ryba...

No, co?
Nie banowałam, dawałam fory, w końcu mógł mnie szlag trafić, nie?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:03 
Ryba, Ty logarytmiczny kontagionie gadzinowatej osobowości, czy Twoje lustereczko referencji widziąc to nie pękło :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
jak Wam brak cierpliwosci, a co z akceptacja? matka chorej tolerancji ? :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group