forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 18:09 
Miećka pisze:
Anióła
Ja do tego jeszcze stara,a i tak są takie chłopy,które jeszcze
za mną szaleją :lol:

Malina :shock:
pokaż mi to,bo nie wierze


Jak znajdę to Ci przywlokę na mur beton :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:17 
Miećka pisze:
Awantura zaczeła sie po wyborze Anioła na moda
Jakoś nie spodobała sie niektórym ta decyzja
Poślizg na awatarowej to była woda na młyn.
Prawda jest taka i nie boje sie tego napisać,że agafia i mańka
sprytnie wykorzystały fakt podłożenia sie Tasmańskiej i huzia ja Józia
Nie wierze absolutnie w to,że którąś z nich przejeła sie losem
upierdliwego trolla
Przy pomocy awatarowej załatwiły swoje sprawy
Kilka osób je poparło i zaczeła sie nagonka na moda
Zwisa mi to,czy Tasmańska pogmerała awatarowej w poscie
Ryba też Baryckiemu kopała i jakos nikt z tego powodu szat nie darł oprócz w/w wymienionego.
Spójrzmy prawdzie w oczy-wzajemne animozje wzieły góre i tyle
Daje głowie,ze gdyby modem została agafia,czy Mańka,czy też
inna,energiczna osoba,to dożynkom nie byłoby końca
Różowemu kolorowi,ostrzezeniom,banom itepe
Więc przestańcie dawać sie wciągać w manipulacje
Bo jak napisał agronom ,cyt-"
Nie brać się za awatara jak nie mata pojęcia, bo inaczej się między sobą pozabijata.
A nad waszymi trupami będzie unosić się troll face i smile zadowolonego. "

Dziękuje za uwage


Czyżby Miećka? Masz tu jak na dłoni tępe wystąpienie niejakiej Maliny. co to chyba samo za siebie mówi. Tu nie chodzi o anioła, o zadowoloną, ani nawet o czarną mańkę. Tu chodzi o to, że moderator nie powinien być stronniczy, a jest. Na forum bez banów bany daje, na forum bez ostrzeżeń takowe wysuwa. Kasuje konta stanaxowi, zadowolonej, zakuwa w róż. Przy okazji malinowska, którą trudną laską nazwać zapowiada wklejki fotek, fotek, które kiedy tej wklejono, większość z nas oprotestowała. Kiedy golem prześmiewał ją w memie o króliczku i fotki jej całej rodziny wklejał z niewybrednymi komentarzami. Sama jak ten debil ostatni, walczyłam słownie o to, by je usunięto, bo jakieś granice powinny obowiązywać. Bo nie jesteśmy bezmyślnymi debilami..Aczkolwiek nie wszyscy, jak się okazuje, bo malinowska, która sama doznała maksimum upokorzenia i wie czym to smakuje, która płakała mi na pw, teraz chce moje zdjęcia publikować, ku uciesze gawiedzi. Dzisiaj golem to przyjaciel, a ja to wróg. Nadal nie widzisz, z jaką szmatą masz do czynienia? Anielica jest tu faktycznie pretekstem, ale nie z mojej strony, a ze strony tej, tępej i chorej na łeb pizdy maliny. Nie wchodzi jej ( aniołowi)w dupę bez powodu, i mnie tak wchodziła.
Koniec tematu.


Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 19:28 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
AGAFIA pisze:
. Tu chodzi o to, że moderator nie powinien być stronniczy, a jest. Na forum bez banów bany daje, na forum bez ostrzeżeń takowe wysuwa. Kasuje konta stanaxowi, zadowolonej, zakuwa w róż.


Odniosę się tylko do tego, bo to mnie dotyczy, reszta to wasze prywatne sprawy.

Nikt na forum nie dostał bana - Czarna Mańka miała czasowo zablokowany dostęp do forum.
Kolor różowy nie ja daję, ale Administrator/Redakcja forum za uporczywe ignorowanie ich próśb.
Nie skasowałam im kont, zablokowałam dostęp do kont klonów, to tyle w sprawie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Mrrrrrmmmmm, a jednak kwitnie mimo posuchy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ale jesteś murzynem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Aniołku czy w Italii też taka posucha jak u nas?

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:43 
Parafon pisze:
Znaczy się Malina zna Aniołkę osobiście - czyli Aniołka mieszka w USA czy innej Kanadzie albo Malina mieszka w Prywislańskim Raju. Czy tak czy siak dupę przyjaciółce obrabiać? Nieco nie uchodzi. Chyba że to była fantasmagoria.
Ja Aniołkę lubię za: brak agresji, niedobór chamstwa, fajne pomysły (Dymki), wyważone opinie. I mi wisi, czy ona jest mała i tłusta z zarośniętymi plecami i ma 87 lat czy też wygląda jak młoda Pola Raksa i ma 25 wiosen.
Tak samo lubię wielu innych userów (no kurwa, Bilas, Ciebie też lubię, zwłaszcza coby jebnąć z raz w tygodniu kłonicą :D). Oczywiście są i userzy, których nie lubię, ale jest ich dosłownie kilku (Hornet na palcach jedej ręki policzy, chociaż odrąbał sobie przy dobijaniu zająca siekierą dwa palce :lol:). Tych co nie lubię - olewam, z tymi co lubię - gadam. I już.

Ja mam już to w dupie, naprawdę. Lubię zadymy, mój temperament nie znosi apatii. Ale kurwa mać.. Tępe kurwiszony, średnio mnie rajcują, a już takie co to kredkami i prywata jadą, wcale. Trzeba być ostro jębniętym, by wchodzić innej babie w dupę, bo młoda, bo ładna, reszcie grożąc ujawnieniem prywatnych zdjęć. Że niby takie brzydkie, stare jesteśmy i zazdrosne..
Wybacz Parafon, ale to babsko jest pierdolnięte( malinowska w sensie), i to ono tymi swoimi wkrętami największą krzywdą aniołowi robi. Gdyby nie ona, wszyscy byśmy się dawno dogadali. Robi to nie pierwszy raz, znamienny post na śfiniach... I nie chu chu, ja temu indywiduum ręki nie podam. Znam ją lepiej niż ktokolwiek z Was i wierz mi, że takiej gnidy jak ona, to forum jeszcze nie widziało. Koniec . Kropka.


Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 20:24 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:44 
anioł tasmański pisze:
AGAFIA pisze:
. Tu chodzi o to, że moderator nie powinien być stronniczy, a jest. Na forum bez banów bany daje, na forum bez ostrzeżeń takowe wysuwa. Kasuje konta stanaxowi, zadowolonej, zakuwa w róż.


Odniosę się tylko do tego, bo to mnie dotyczy, reszta to wasze prywatne sprawy.

Nikt na forum nie dostał bana - Czarna Mańka miała czasowo zablokowany dostęp do forum.
Kolor różowy nie ja daję, ale Administrator/Redakcja forum za uporczywe ignorowanie ich próśb.
Nie skasowałam im kont, zablokowałam dostęp do kont klonów, to tyle w sprawie.



Ok, za róż przepraszam.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 19:56 
>>>Znaczy się Malina zna Aniołkę osobiście - czyli Aniołka mieszka w USA czy innej Kanadzie albo Malina mieszka w Prywislańskim Raju. <<<<

Oj Parafku, to jest XXI wiek, o czym zapominasz widzę.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 24 sie 2015, 20:13 
starykizior pisze:
Aniołku czy w Italii też taka posucha jak u nas?


A czemuś akurat w Italii ? :lol:

ps. Tylko zakładaj wątku poza korytem :lol: ot tak sobie. :mrgreen:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group