forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Informuję, że temat W mordę zgłosiłem Moderacji do usunięcia. Nie będzie jeszcze jeden temat aby Zadowolony pisała sama ze sobą lub z Agafią.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:18 
Straszne... dupka się zapaliła? Nie poparli, nie wpierdoliłeś, choć jak sam piszesz, chciałeś. Trzeba więc usunąć. Jestem pewna, że włoska koleżanka usunie, nie zamartwiaj się kizior..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja sie pytam w takim razie po chuj zakladales? pod krzyzem spuszczania malo miejsca? tylko kurwa inteligencji zabraka by sie spuscic w odpowiednim miejscu, kiedy w 2010 zakladalem watek kultowy forum nie to wlasnie z mysla by skanalizowac badziewie szerzace sie na forum, ale z wami to jak z wiatrakami. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 22:32 przez IroB, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:36 
IroB pisze:
ja sie pytam w takim razie po chuj zakladales? pod krzyzem spuszczania malo miejsca? tylko kurwa inteligencji zabraka by sie spuscic w odpowiednim miejscu, kiedy w 2010 zakladalem watek kultowy forum nie to wlasnie z mysla by skanalizowac badziewie szerzace sie na forum, ale z wami to jak z wiatrakami. :)


Czuł potrzebę, założył, wolno mu było.

Całkowicie zgadzam się z Kiziorem. Uważam, że jako jeden z rozsądniejszych użytkowników forum, wręcz powinien wyrazić swoje zdanie co uczynił i za to go cenimy.
Brawo Kiziorze za odwagę.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:39 
Och kurwa, teraz już to nic innego nie pozostaje niż zalać pałę...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:41 
Ciekawa jestem liczby mnogiej, w malinowskiej wypowiedzi, ale tego pewnie nigdy się dowiem. To też dobranoc Państwu.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:42 
Dópa!
Wstęgi Moebiusa proszę nie bezcześcić - tak przy okazji...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 22:45 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Pan Starykizior, tu zgodzę się z panią beton, przepełniony dobrymi intencjami, niechcący więc podgrzewa gasnący konflikt. Niepotrzebnie i nieopatrznie, ponieważ niewłaściwie ocenił jego zarzewie. Napisał:
Cytuj:
Teraz na poważnie; przypominam, że stado hien rzuciło się na nową moderatorkę gryząc i szarpiąc od momentu gdy ogłoszono, że została modem.

To jest nieprawda. Piszę nieprawda, bo nie wyobrażam sobie, aby powszechnie szanowany tu człowiek świadomie ubabrał się kłamstwem. Zapewne stroniąc od przepychanek nie doczytał, że konflikt wywołała wesoła pani moderator jedną ze swoich pierwszych nieprzemyślanych decyzji, a kolejnymi tylko rozdmuchała. To można sprawdzić w niewykasowanych postach - wystarczy uważnie je przeczytać.
I też nie uczyniło tego, panie Starykizior stado hien, a oburzeni użytkownicy w reakcji na te durnoty. Przesadził pan dramatyzując sytuację gryzieniem i szarpaniem przez stado hien. I nic pan tym nie osiągnął. Dobre intencje stanowią nierzadko świetny budulec do brukowania.


Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 22:51 przez Qśka QqRydz-Qqć, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Teraz to już poszło w nieco inną stronę Panie Qśka, a problem zaczął się od Awatar/Zadowolony i to znacznie wcześniej. Jeśli przyjrzeć się temu dokładniej osoba owa została wykorzystana jako podstawa konfliktu, a głównie chodziło aby gonić króliczka.
Obecnie to już inny poziom percepcji konceptualnej.

PS. Radzę odnaleźć na wysypisku post kanakka w tej sprawie. Nie tak daleko szukać. Podaje dość dokładnie początki konfliktu.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 23:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
a ja mam pytanie kto zajebał mój post do Kuśki????
przed chwilą tu był a teraz chuj go strzelił ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group