forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 12:37 
Edytujcie posty, poprawcie styl, błędy i wyostrzcie dowcip, bo nadchodzi Miećka - Egzekutor i jak nic, polecą głowy.


Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, 23:12 przez hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 0:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
1. Dlaczego w Oślej ławce? Dlatego, że tylko ten wątek nadaje się do takiego pierdolenia jakie zaprezentowała tu pewna i część uczestników forum tego forum.
2. Wątek mial być przeznaczony do dawania sobie w mordę, co należy rozumieć dosłownie, a co pojęli doskonale Hornet, Parafon, Killi, evaJ23 i nawet ten Der Alte Kapeć Irek. Pozostali nic z tego nie pojęli. Tzn. Zadowolony jak zwykle zadowolona z siebie sięgnęła do psychoanalizy z programo
ów telewizyjnych dla amerykańskich gospodyń domowych, a Agronom ochoczo podpiął się pod ten bełkot, bełkocząc równie kwieciście. Beton zazbrojona i zabetonowana po same protezy (chociaż mój wstęp absolutnie w niczym jej nie dotyczył), zachwyciła się bełkotem Agronoma nic, a nic z niego nie pojąwszy (bo pojąć cokolwiek byłoby niemożliwym nawet dla osobnika z IQ pow. 300!). To nic osobistego oczywiście zresztą. Z Becią znamy się od początku nieraz się spieraliśmy, nieraz zgadzaliśmy i generalnie po starej znajomości ją lubię (jeszcze więcej będę jak pokaże wiadomo co).

Teraz na poważnie; przypominam, że stado hien rzuciło się na nową moderatorkę gryząc i szarpiąc od momentu gdy ogłoszono, że została modem. Nie dano jej żadnej szansy. Bez wymieniania nazwisk opisałem to towarzystwo specjalnie w obraźliwym tonie. Zrobiono z niej niemal wroga publicznego nr jeden. Nie będę wnikał w przyczyny. Swoje wiem, ale było to chamstwo najwyższej próby. To prawda, że moim zamiarem było dokopać i dać po mordzie, ale także skanalizować w miarę możliwości ten ściek rozlewający się po forum. Oczywiście wątpliwe czy się to uda, bo jak dotąd nie udało się nawet w przeszłości Rozenkowi i Wontrupce kiedy jeszcze byli adminem i modem, a nie politykierami.
Tak na koniec to właśnie Agronom wykazał się butą i arogancją w stosunku do mnie, posądzając mnie o własne nastawienie do innych. Nie od dziś Agronom jako wege traktuje tych którzy nie zgadzają się z jego linią ideologiczną jak psie gówno.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 1:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Zadowolony pisze:
starykizior pisze:
Jedna uwaga, nie dotyczy evaj23. Co do reszty jeśli ktoś się poczuwa proszę bardzo; uderz w stół a nożyce... Żadnych nazwisk nie wymieniałem celowo.
Co do mego wnętrza daruj sobie nie jesteś psychologiem.
Jestem.

[quote] Nie jesteś w każdym razie nie tutaj. O twoim poziomie i rzeczywistej wiedzy świadczy bełkot który tu zamieszczasz. z racji zawodu miałem kontakty z niejednym psychologiem i żaden z nich nie prezentował czegoś takiego jak ty.
Więc w mordę i wypierdalaj!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 2:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Nie dotyczy trolla Zadowolony od początku jego istnienia tj. smile at fear, zapomniałaś już o tym wcieleniu? Może wrócisz do korzeni?
Aikido jest sztuką pokoju, ale nie dotyczy wszystkich. Nie rozumiesz, że wzbudzasz agresję? Powiem Ci czym, ale i tak nie zrozumiesz.
Jesteś osobnikiem o rozdętym ego, traktujesz nas tutaj na forum z wyniosłym lekceważeniem. Jesteś protekcjonalna i łaskawie poklepujesz po ramieniu "aborygenów" ze "starego kraju", ty znakomitość "wykształcona" na amerykańskich "uczelniach". Resztę uczuć do twojej osoby daruję sobie.

Prawdziwy intelektualista, wykształcony i dobrze wychowany nigdy nie okazuje lekceważenia innym i buty właściwej obywatelom Stanów Zjednoczonych do innych nacji, a szczególnie tzw. "nowym amerykanom" co podkreślasz wielekroć informując, że przebywasz w USA od 30 lat. Pobyt w tym "najwspanialszym z krajów świata" daje ci oczywiście prawo do traktowania innych z wyniosłą wyższością.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 2:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Moje gratulacje, chylę czoła. Pokonałaś mnie doświadczeniem. Zwrócę się do do Moda o zlikwidowanie tego tematu jako zbędnego.
Wszelka dyskusja z tobą jest bezprzedmiotowa. Finito!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 6:04 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
A zaraz na poczatku kariery tego watka,wyrazilem chec komus w ryj przyjebac.
Jak zwykle wszystko poszlo sie w niewlasciwym kierunku pierdolic.
Kizior,przyjebac Ci? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 7:35 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Fere libenter homines, id quod volunt, credunt

Cezar juz na to wpadl 2000 loat temu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 8:03 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
acha , no popatrz trzeba było trzech dni i twojego wyjaśnienia bym zatrybiła, ale to tak już jest jak sie nie wie z czym sie to IQ pożera. :D

Drogi kiziorze , mnie się wydaje ,że ty załozyłeś sobie loże szyderców a nie morobijnie.

Był tu kiedyś taki magik skandalieros sie nazywał , ten to był ordynus, kudy tam tobie do niego.

Uwierzyłeś w jakąś teorię spiskową i chuzia na Jóżia. Temat już dawno upadł z wyczerpania, no ale tak być nie może trzeba drążyć , bo zemsta jest słodka.
Nie załozyłeś wątka w celu napierdalanek, ty wyrażnie wskazałes cel jego założenia, przeczytaj swój pierwszy post jeszcze raz


A czemu niby miało służyc przywołanie Rozenka i Wątrubki, wróci stare nowe, mnie to nie przeszkadza ja tam każdemu zyczę, lepiej lub gorzej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 8:48 
starykizior pisze:
Bez wymieniania nazwisk opisałem to towarzystwo specjalnie w obraźliwym tonie.

starykizior pisze:
To prawda, że moim zamiarem było dokopać i dać po mordzie

starykizior pisze:
Tak na koniec to właśnie Agronom wykazał się butą i arogancją w stosunku do mnie, posądzając mnie o własne nastawienie do innych.


:lol: :lol: :lol:

Może inaczej, miał być Brudny Harry, a jest 13 posterunek.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 23 sie 2015, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
starykizior pisze:
Moje gratulacje, chylę czoła. Pokonałaś mnie doświadczeniem. Zwrócę się do do Moda o zlikwidowanie tego tematu jako zbędnego.
Wszelka dyskusja z tobą jest bezprzedmiotowa. Finito!


Liczcie się z tym, że cała wasza "produkcja" w tym temacie wyląduje na wysypisku.

P.S.
Na czymś muszę się uczyć :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group