forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 1:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Temat pod tak frapującym tytułem ma służyć do komunikacji bezpośredniej pomiędzy uczestnikami Forum tego Forum. Po cholerę grzebać się w jakichś tematach, liściach czy innych proletariatach. Jak się chce komuś dać w mordę to od razu wiadomo gdzie i nie trzeba szukać i przekopywać się przez zwały śmieci.

Na początek pozwolę sobie napisać co myślę o ekipie z pod w. wym. tematów. Zebrało się tam grono Pań (trzech) po menopauzie tryskających jadem, zakłamanych kum, rodem już nie z magla, ale z pośledniego targowiska z Pierdziszewa Dolnego. Szarpiących pospołu dobre imię bliźniego swego. Wspomaganych przez Panów (dwóch) po andropauzie o zwichrowanych osobowościach. Używających internetu jako zastępczego elementu swojej zwiędłej męskości.
Sitwa ta słodząca sobie wzajemnie do zrzygania, zachowuje się jak stado hien usiłując rozszarpać moderatorkę której do niedawna miziali i słodzili w Dymkach. Przy okazji przy aktywnym udziale "internetowego speca" mistrza klonowania, usiłują rozpieprzyć to forum przez wywołanie totalnej zadymy.
Jeśli ktoś poczuł się obrażony to bardzo dobrze, bo m. in to było moim zamiarem.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 2:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jedna uwaga, nie dotyczy evaj23. Co do reszty jeśli ktoś się poczuwa proszę bardzo; uderz w stół a nożyce... Żadnych nazwisk nie wymieniałem celowo.
Co do mego wnętrza daruj sobie nie jesteś psychologiem.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 4:48 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
W morde to ja zaraz tu komus moge przyjebac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 6:22 
fascynujące. Czy taki zamiar miałeś, Starykiziorze, zakładając kolejny , niepotrzebny wątek?
Czy w swej naiwnej ufności dziecięcej wierzyłeś, że cały syf tego nieszczęsnego Forum zdołasz zamknąć w jednym , głupim wątku?
Że oduczysz wpisowego niechlujstwa wymieniony magiel?

Jesteś idealistą i fantastą Kizior, tylko pchły masz głupie.
Pozdrawiam z radosnym rechotem, Hornet zabujca zwieżąt.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 7:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Kiziorze, obawiam się,że pomysł Twój nie wypali- był na starym Fo wątek do tego samego celu przeznaczony, pt. TU SIĘ TŁUCZCIE, a i tak tłukli się wszędzie, tylko nie tam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 7:02 
Parafon pisze:
No dobra Kizior, od kogo mam zacząć z tym dawaniem w mordę? :lol:


Ja akurat przechodziłem pomimo i mogę sie poświęcić aby ten Zapchlony Fantasta uwierzył w swe utopijne rojenia chorej i niewielkiej głowy.
Wal, kurwa, tylko oka mi nie podbij gdysz mam dzisiej party. :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 7:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Panie agornom , co bym jeszcze mogła dodać - tak naprawdę to niewiele , bo podpisuję sie pod twoim postem.
Co zawiera , to niewiele?
1. Pan kizior to spoko gość zawsze tak twierdziłam ino tera coś fason traci, nadzieję trza mieć że mu równowaga wróci.
1.Pania anioł ,to ja od pierwszego dymka darzę nienawiścią śmiertelna , na jej widok od razu toczę pianę z pyska i patrze jak by tu ją za nogawkę wyszarpać , TAK WYNIKA Z POSTA KIZIORA ja osobiście jeszcze tego stanu nie odczuwam.
1. Pan Kizior zakładając ten wątek, podgrzewa atmosferę, konflikt pomału wygasa i co nuuuuda .
1. A może Pan Kizior chce sam wszystko na klatę brać ,a może jakaś manipulacja , tylko pytam po co

No zobaczymy jaka bedzie reakcja niech ino wykluja w wyrek i czy Pan Kizior udźwignie


eeeeech Kizior zachowujesz się jak byś był nietutejszy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ja (jako zawistnik, śledzący i zawidzący wszystkiego Kiziorowi) chciałbym się dowiedzieć, co wierchuszka o tym wszystkim myśli i jaki (oczywiście bardzo ewentualnie) może być nowy moderator. Czy zostanie po staremu, czy np. Kizior weźmie na swoje potężne bary ciężar tego forum Augiasza? Ta kandydatura wydaje się być najlepszą ze względu na to, że nie dosyć że w pewnych tematach może być niekwestionowanym leaderem i przy okazji sędzią, to znakomicie strzela, zapierdala na setkę i na innych dystansach, zna się na kobietach, na taj czi, aikido, kungfu, wuszu, kingkongu i papamobile. Będziesz moderem, czy będziesz pociągał za sznurki zza poplamionej czerwono bordowej kotary, siedząc na wytartym, skórzanym, starym stołku z gabinetu, gdzie dawno temu odbywały się operatywki?
E? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 7:46 
jakąś taką opuchniętą masz buzię i włos w nieładzie?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: W mordę!
Post: 22 sie 2015, 7:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
hornet pisze:
jakąś taką opuchniętą masz buzię i włos w nieładzie?



Nąstop występy, dziwki, wóda. Nawet Kizior pewnie by tak wyglądał. A włosy mam specjalnie ułożone w "artystyczno-twórczy bałagan". :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group