forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 sie 2019, 16:34

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Słuchaj no debilu...
Jesteś wyznawcą powiedzenia, że "kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"?
Nie debilu! Na takie plewy nabiera się elektorat PiS-u.
Z wklejonej przez ciebie grafiki wynika:

:arrow: Rząd Buzka, w którym było przynajmniej trzech PiS-iaków (jeden nie żyje / ilu jeszcze nie chciało mi się sprawdzać),
jest odpowiedzialny za największą prywatyzację banków doprowadzając do prawie 70% w rękach kapitału zagranicznego.

:arrow: Następnie przez cztery lata rządziła lewica (2002 - 2005) utrzymując podobny stan aktywów zagranicznych.

:arrow: W latach 2006 i 2007 nastał "złoty okres" pisowskiej IV RP doprowadzając do prawie 73% w rękach obcego kapitału.

:arrow: IV RP pierdolnęła z hukiem i przez kolejne lata rządów PO-PSL udział powoli, ale malał. Ostatecznie na koniec 2015 roku
zostawiło w rękach kapitału zagranicznego 59% aktywów, czyli o 14% mniej!

Ten kit:
Kod:
W ciągu ostatnich lat, największej prywatyzacji dokonały rządy Donalda Tuska i Jerzego Buzka.

... Możesz ożenić takim samym debilom, jakim sam jesteś.

PS
Jak się ciśnie kit debilom: https://www.docdroid.net/Q0tICMw/raport-gegaczy.pdf

Awatar użytkownika

To, że jesteś upośledzony w rozumieniu tego co czytasz badziewiak to jest fakt potwierdzony tu, na tym forum wieloma twoimi zabawnymi postami.
Nie wiem po co chcesz koniecznie to potwierdzać.
stanax pisze:
Słuchaj no debilu...
Jesteś wyznawcą powiedzenia, że "kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"?
Nie debilu! Na takie plewy nabiera się elektorat PiS-u.
Z wklejonej przez ciebie grafiki wynika:

:arrow: Rząd Buzka, w którym było przynajmniej trzech PiS-iaków (jeden nie żyje / ilu jeszcze nie chciało mi się sprawdzać),
jest odpowiedzialny za największą prywatyzację banków doprowadzając do prawie 70% w rękach kapitału zagranicznego.

:arrow: Następnie przez cztery lata rządziła lewica (2002 - 2005) utrzymując podobny stan aktywów zagranicznych.

:arrow: W latach 2006 i 2007 nastał "złoty okres" pisowskiej IV RP doprowadzając do prawie 73% w rękach obcego kapitału.

:arrow: IV RP pierdolnęła z hukiem i przez kolejne lata rządów PO-PSL udział powoli, ale malał. Ostatecznie na koniec 2015 roku
zostawiło w rękach kapitału zagranicznego 59% aktywów, czyli o 14% mniej!

Ten kit:
Kod:
W ciągu ostatnich lat, największej prywatyzacji dokonały rządy Donalda Tuska i Jerzego Buzka.

... Możesz ożenić takim samym debilom, jakim sam jesteś.

To zrozumiałe, że z powodu nierozumienia tego co usiłujesz przeczytać, nie byleś również wstanie zachować podstawowych informacji i wiedzy z okresu po roku 1989.
Tusk i jego koledzy są obecni w decyzyjnej politycierce od okrągłego stołu, zmieniali tylko nazwy partii, sojusze, koalicje i jak to sobie tylko nazywali.

Mylisz daty prywatyzacji banków z udziałem w tych bankach kapitału zagranicznego na rocznej linii czasu w prostej grafice poglądowej, również z powodu doskwierającego ci jak widać coraz bardziej upośledzenia mocno stymulowanego alkoholem, nie potrafisz (bo niby na jakiej podstawie ) ukierunkować i wskazać współtwórców i wykonawców prywatyzacji banków w powiązaniu z konkretnymi datami, których nie ma aż tak wiele.

Coś doczytasz, częściowo zrozumiesz, w głowie pozostają ci ideologiczne strzępy informacji i na tej podstawie próbujesz tworzyć lub budujesz twoje odrealnione badziewne poglądy i teorie.
Próbujesz teraz nadrobić zmarnowany przez ciebie czas w szkole ale to ci się po prostu nie uda.

Cytuj:
Czego nie rozumiem, albo nie akceptuje - na pewno nie istnieje. W takim podświadomym przeświadczeniu żyje dziś coraz więcej Polaków. W ciągłych sporach wybieramy jedną określoną prawdę i w niej trwamy z uporem maniaka. - Często ignorując nie tylko inne oceny, ale już nawet nie pasujące do schematu fakty - ostrzega psycholog Andrzej Tucholski. - Jesteśmy uczeni, że zawsze musi być jedna właściwa odpowiedź. Jeśli ktoś nie ma zdolności do innego myślenia, szybko się z tego zaprzeczenia otaczającej rzeczywistości nie wyzwoli - mówi mi Jacek Żakowski.
Zaprzeczamy dziś coraz częściej. Szczególnie, gdy czegoś nie rozumiemy, albo kiedy trudno to nam zaakceptować. Zaprzeczamy, że to istnienie, podświadomie licząc, iż zniknie. Takie myślenie to dziś podstawa światopoglądu wielu Polaków. Kiedy nasze dyskusje dotyczą czegokolwiek, co nie mieści się w kanonie nadwiślańskich stereotypów, wiele osób nie tylko nie żałuje wulgaryzmów i agresji. Idą o krok dalej i wypierają ze świadomości to, o czym właśnie się dowiedzieli.

Ale ja ciebie rozumiem. Serio...
Żyjesz w wyimaginowanym świecie pełnym agentów Kremla, troli w internecie, spisków i rosyjskich hakerów.
Rozumiem i współczuję, chociaż obserwowanie twoich daremnych prób zaistnienia w realnym świecie jest naprawdę zabawne.
Owszem, jesteś nachalnie uciążliwy w tej twojej nieudolnej propagandzie, ale jednak zabawny.

Tak mimochodem.
Pogodziłeś się już prosty badziewiaku z tym, że bredziłeś namiętnie na temat nieznanej ci definicji dokumentu ?
Pewnie nie, to od tego zacznij bo to jest mniejszy zakres obciążenia dla twojej głowy.
A generalnie zacznij od literowania materiału dotyczącego dat bo z tym również masz nie mały problem.

Życzę ci powodzenia w dźwiganiu tego twojego wiaderka pełnego poruty.

-----------------------------

Tak abstrahując od tego co wydaje się analfabecie badziewiakowi że rozumie.
Równie zabawne jak cyrk który tworzył przy dokumentach jakimi są biblia i koran.

Ktoś tu jeszcze uważa, że tabela z niebieskimi słupkami (udział procentowy kapitału zagranicznego w aktywach banków polskich na rocznej linii czasu) odnosi się do dat prywatyzacji tych banków ?

Podpowiem.
Grafika jest zatytułowana UDZIAŁ BANKÓW

Podpowiedź druga.
Grafika nie jest zatytułowana PRYWATYZACJA - DATY

Dla ułatwienia...

:arrow: http://www.msp.gov.pl/pl/przeksztalceni ... cyjny.html

Plus jeden z postów powyżej z rozpisanymi datami, nazwami banków itp...

No śmiało ujawniać się, przecież nikt za to na drugi rok w podstawówce nie zostawi.
To trochę jak z alkoholizmem. Najważniejsze to sobie tę patologię uzmysłowić i do niej przyznać.

Śmiało, śmiało.
Będzie zabawnie...

Awatar użytkownika

Ręce opadają, ale to nic.
Wrócimy do tematu za dwa lata, gdy propaganda PiS-u pierdolnie na ryj.

stanax pisze:
Ręce opadają, ale to nic.
Wrócimy do tematu za dwa lata, gdy propaganda PiS-u pierdolnie na ryj.

Nie przesadzaj, 12 miesiecy gora.
Pewnie dodrukuja piniendzy, Szyszkojuz drzewa wycina na papier.

Awatar użytkownika

Opisałem wersję optymistyczną. PiS-iaki dmą w surmy zwycięstwa
ogłaszając sukces w wykupywaniu z obcych rąk polskich banków,
tymczasem po cichutku rząd żebrze o pieniążka w inny sposób:

:arrow: https://goo.gl/YYJQWs (7 000 000 000 zł)
:arrow: https://goo.gl/pZ7SMu (4 500 000 000 zł)

Jedenaście i pół miliarda plus w przyszłości odsetki tylko w tych dwóch
przypadkach. Więcej nie chce mi się szukać, ale jestem gotów się założyć,
że jest tego więcej. Ktoś spyta co ma jedno z drugim wspólnego?
Ano ma, bo nikt mi nie wmówi iż te obligacje wykupili ci, co dostali 500+
Kto więc? Tak, to ci, którzy mają w chuj "luźnej gotówki" - czyli banki.

Awatar użytkownika

To ten Piskorski, co w swoim PIT-ie zeznał, że kupił 790 ha ziemi
z wygranych w kasynach i sprzedaży obrazków?

Żeś sobie kurwa autorytet znalazł, o ja cięż pierdole :lol:

http://www.rp.pl/artykul/335443-Piskorski-138-razy-rozbil-bank--.html#ap-2

Awatar użytkownika

stanax pisze:
To ten Piskorski, co w swoim PIT-ie zeznał, że kupił 790 ha ziemi
z wygranych w kasynach i sprzedaży obrazków?

Żeś sobie kurwa autorytet znalazł, o ja cięż pierdole :lol:

http://www.rp.pl/artykul/335443-Piskorski-138-razy-rozbil-bank--.html#ap-2

Problem w tym, że nie jest to żaden autorytet, i nie zmienia to podstaw oceny tego co on mówi, bo potwierdzają to i inni złodzieje styropianu.
Ot koleś z układu rozpruł się na temat innych kolesi z układu, i nie jest jedynym.

Coś próbujesz, wychodzi ci jak zwykle, badziewnie...

Awatar użytkownika

Kici, kici, kici :lol:

Awatar użytkownika

stanax pisze:
Kici, kici, kici

No widzisz, i zacząłeś coś merytorycznie i na twoim poziomie.
Idź dalej w tym kierunku, przejdź do rozumienia najprostszych tekstów, typu Ala ma kota, kici, kici, to za jakiś cza (być może) będziesz mógł literować i definicje i umiejscowić daty na linii czasu.
Rozmarzyłem się.
Zabawne...

Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.