forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 9:48

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
AGAFIA pisze:
hornet pisze:

Zielone mogłyby pizdę udusić na śpięcy ale zaraz rozedrze się jakaś Wiara czy inna Agafia że strasznie im tłumoka brakuje,

A Ty, co za Didi robisz? Taka Conchita Wurst, z wielkim cycem? Weź se ochłoń, chłopie, może jeszcze ja odpowiadam za upadek tego forum, hę? Wernyhora kurwa..

Wyluzuj Miśka- wspominałaś kiedyś, że Nienasiąkliwy był wporzo userem i ja nawiązałem do tego faktu.
Nienasiąkliwy był trollem, zapierdalał setkami wpisów czytnik i większość postów a Ty go rzewnie wspominałaś.
Poza tym, uspokój się, bo złości we mnie nie ma a jedynie uśmiech na twarzy serdeczny.
Nie winię Ciebie za upadek Forum ale Twoje napierdalanki z Maliną większości nas, Użytkowników, mocno się przejadły i zacznijcie się rozglądać wokoło przed następną wojenką.

hornet pisze:
[...] Nienasiąkliwy był trollem, zapierdalał setkami wpisów czytnik i większość postów a Ty go rzewnie wspominałaś.
Jak Ci zaraz zapale kopa... :lol:

Cytuj:
Wyluzuj Miśka- wspominałaś kiedyś, że Nienasiąkliwy był wporzo userem i ja nawiązałem do tego faktu.
Nienasiąkliwy był trollem, zapierdalał setkami wpisów czytnik i większość postów a Ty go rzewnie wspominałaś.
Boś Ty w babskiej logice nieogranięty, toć ja do Niego miętę od pierwszego dnia czuję, ale kiedy On miał fazę, ja jej nie miałam, i na odwrót..

Cytuj:
Nie winię Ciebie za upadek Forum ale Twoje napierdalanki z Maliną większości nas, Użytkowników, mocno się przejadły i zacznijcie się rozglądać wokoło przed następną wojenką.

Weź szpadla , pierdolnij cipie bez głupi leb, a nie na mnie etat strącasz. Jak choćbym chciała, to zawsze wyjdzie na to, żem suka niewiędzięczna. Przeccież czytałeś..Chcesz, uważasz za stosowne walić trollicę po ryju, nie zastanawiaj się 5 minut. Ja zakopię, a nawet Ave Marija jej zaśpiewam. Za większość użytkowników się nie wypowiadam. Ba! Tutaj te większości tak często się zmieniają, że chyba to pierdolę..

Ostatnio zmieniony 04 paź 2015, 19:26 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

hornet pisze:

Stary, kudłaty agronom ostrożnie wychynął z zarośli. Przed nim rozpościerała się trzy hektarowa uprawa dojrzałego lnu- rośliny gęste jak grzywa, brzemienne były pełnym siemienia kłosem .
Agronom wspiął się na tylne łapy i zamarł w ekstazie.
Gładził kłosy dłońmi, ocierał się o nie policzkiem i wdychał ich kuszący zapach. Ślepia miał zamknięte a z szerokiego pyska kapała ślina.
Czubkiem języka wodził po ziarnach, jak by to był srom najmilszej kochanki by wreszcie zacząć łapczywie żreć. Pakował całe naręcze zielska do zachłannej paszczy, mruczał przy tym , mlaskał i ciamkał.
Jak każdy przeżuwacz, miał czteroczęściowy żołądek zdolny pomieścić sporo zielonej masy. Zaspokoiwszy pierwszy głód, agronom żarł coraz wolniej, jakby delektując się smakiem badyli.

W pewnym momencie huknął strzał i dziewięciomilimetrowy, półpłaszczowy, szybki pocisk przebiwszy żebra zamienił jego serce w miazgę a jego dotychczasowe, ponure i jednostajne życie trawojada w nicość.

-...mówiłem, kurwa, leżeć?- zasyczał przez zaciśnięte zęby Strażnik Wszelkiej Uprawy Hornet a z grubej rury jeszcze unosił się lekuchny dymek.Jednym, wskazującym palcem prawej dłoni zakończył świat przeżuwacza.
- Sorry że Ci przyjebałem ale muszę twoją tkanką nakarmić swoje młode- szturchnął cielęcym pantofelkiem leżące bez ducha ścierwo.
Sprawnie wytrzebił tuszę, rzucając wyciętą mosznę przez lewe ramię, choć zabobonny nie był a stertę cuchnących trzewi zostawił dla drobnych drapieżców.
Po chwili troczył już grubą liną uwiązanego za pęciny trawojada do Te Renówki, podśpiewując pod nosem znany przebój ,,weś mie".

Gdy odjechał, siemię z wyraźną wdzięcznością zaszumiało łanem w chuj rozległym, falując wdzięcznie niczym oceanu przestwór nieprzebyty.

Przenośnie z kategorii odpustowych.

Dokąd autor ten zmierza?

Awatar użytkownika

Cytuj:
Twoje napierdalanki z Maliną większości nas, Użytkowników, mocno się przejadły

Horni, horni, dlatego by badziewia tej pindy nie oglądać mam ją w ignorowanych i omijam jak gówno w trawie. Nawet podejścia oldera nie działają na mnie. Także w złym kierunku pan te swoje pretensje
kierujesz. Trolli tu od jasnej cholery, zastrali już prawie każdy wątek od Piotrkowej Syberii po poważne wątki polityczne. Kurwa jakiś nienasiąkliwy, pięćset nowych nicków popierdolonej, i dopiski ni w chuj ni w oko kilku innych. Czasem późną nocą można sobie spokojnie i poważnie popisać jak to było ostatnio z Krisem i starym Kiziorem. W dzień to tu jedna wielka gnojnia.

Malina pisze:
jak gówno w trawie.(...) jedna wielka gnojnia.

Zastanawia mnie fascynacja tutejszego userstwa ekskrementami...
Koprofagia li to jest?

koprofilia

Awatar użytkownika

Tymoteusz pisze:
hornet pisze:

Stary, kudłaty agronom .

Przenośnie z kategorii odpustowych.

Dokąd autor ten zmierza?

Ten autor zmierza do szopy po młot fiskarsa aby ci wbić w pizdę koł osinowy, który skończy twoją gędźbę szybciej niż strzał ze strzelby pociskiem półpłaszczowym.
Po prostu tak: prosta budowa twoja nie pozwala marnować sprzetu mającego związek z technologią wysoką, kobiecino. Na ciebie - prosty koł! :mrgreen:

Awatar użytkownika

ryba pisze:
Malina pisze:
jak gówno w trawie.(...) jedna wielka gnojnia.

Zastanawia mnie fascynacja tutejszego userstwa ekskrementami...
Koprofagia li to jest?

Coś jeszcze?

W ten oto sposób ryba podpadła Malinie.
Ciekawe, która bezzębna staruszka rozszarpie którą :lol:

PS
Dwie tępe pizdy :roll:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.