forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 lis 2019, 0:07

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ja ostatnio byłem w Czechosłowacji.

Awatar użytkownika

Zadowolony pisze:
hornet pisze:
Żmudnie i mozolnie czyściłem Moderatorem ten wątek z bełkotu, megalomańskiej autoreklamy i geriatrycznego lansu, wreszcie z różowego i niemieckiego pierdolenia bez sensu. Jest czyściutko i przejrzyście.
Mam tak we wszystkich szufladach,szafce z narzędziami i w sercu. :D

Teraz odłóż łopatę do komórki (nie w sercu) i git :lol:
Obrazek

I wszystko na nic. Tyle mozołu i jak mniemcowi w dupe...

wezyr pisze:

Zielone mogłyby pizdę udusić na śpięcy ale zaraz rozedrze się jakaś Wiara czy inna Agafia że strasznie im tłumoka brakuje, że to rażące naruszenie zasad i jak nic spotkamy się w Sztrasburgu.
Będzie się chujoza klonowała jak drożdże piekarnicze i odpowiadała na wszystkie posty i to z cytowaniem.
Zróbcie mnie modem a ja was wszystkich wypierdolę i zobaczycie jak Ziemia wygląda z góry :D

Z poważaniem Hornet :mrgreen:

Awatar użytkownika

He, he, ale Cię, hornet, zakasowała ripostą. Chyba jedyne co tera możesz zrobić, to zapaść się pod ziemię i zobaczyć ją od wewnątrz.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

witaj pisze:
agronom pisze:
He, he, ale Cię, hornet, zakasowała ripostą. Chyba jedyne co tera możesz zrobić, to zapaść się pod ziemię i zobaczyć ją od wewnątrz.
Nawet i tam NIE :mrgreen:
Obrazek

O, kurde, tego się nie spodziewałem. Ale Ty masz wyobraźnię!

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

agronom pisze:

Wystarczy, że ona albo ty wyjdziecie i, kurwa, zaciemniony jest każda riposta, a nawet zakasowana. :P (nie widziałem tego zakasowania).

Awatar użytkownika

wezyr pisze:
agronom pisze:

Wystarczy, że ona albo ty wyjdziecie i, kurwa, zaciemniony jest każda riposta, a nawet zakasowana. :P (nie widziałem tego zakasowania).

Zakasowanie było konkretne:

witaj pisze:
hornet pisze:
wezyr pisze:

Zielone mogłyby pizdę udusić na śpięcy ale zaraz rozedrze się jakaś Wiara czy inna Agafia że strasznie im tłumoka brakuje, że to rażące naruszenie zasad i jak nic spotkamy się w Sztrasburgu.
Będzie się chujoza klonowała jak drożdże piekarnicze i odpowiadała na wszystkie posty i to z cytowaniem.
Zróbcie mnie modem a ja was wszystkich wypierdolę i zobaczycie jak Ziemia wygląda z góry :D

Z poważaniem Hornet :mrgreen:
Tak wygląda. I bez ryzyka twojego moderowania :mrgreen:
Obrazek

agronom pisze:
He, he,

:D

Stary, kudłaty agronom ostrożnie wychynął z zarośli. Przed nim rozpościerała się trzy hektarowa uprawa dojrzałego lnu- rośliny gęste jak grzywa, brzemienne były pełnym siemienia kłosem .
Agronom wspiął się na tylne łapy i zamarł w ekstazie.
Gładził kłosy dłońmi, ocierał się o nie policzkiem i wdychał ich kuszący zapach. Ślepia miał zamknięte a z szerokiego pyska kapała ślina.
Czubkiem języka wodził po ziarnach, jak by to był srom najmilszej kochanki by wreszcie zacząć łapczywie żreć. Pakował całe naręcze zielska do zachłannej paszczy, mruczał przy tym , mlaskał i ciamkał.
Jak każdy przeżuwacz, miał czteroczęściowy żołądek zdolny pomieścić sporo zielonej masy. Zaspokoiwszy pierwszy głód, agronom żarł coraz wolniej, jakby delektując się smakiem badyli.

W pewnym momencie huknął strzał i dziewięciomilimetrowy, półpłaszczowy, szybki pocisk przebiwszy żebra zamienił jego serce w miazgę a jego dotychczasowe, ponure i jednostajne życie trawojada w nicość.

-...mówiłem, kurwa, leżeć?- zasyczał przez zaciśnięte zęby Strażnik Wszelkiej Uprawy Hornet a z grubej rury jeszcze unosił się lekuchny dymek.Jednym, wskazującym palcem prawej dłoni zakończył świat przeżuwacza.
- Sorry że Ci przyjebałem ale muszę twoją tkanką nakarmić swoje młode- szturchnął cielęcym pantofelkiem leżące bez ducha ścierwo.
Sprawnie wytrzebił tuszę, rzucając wyciętą mosznę przez lewe ramię, choć zabobonny nie był a stertę cuchnących trzewi zostawił dla drobnych drapieżców.
Po chwili troczył już grubą liną uwiązanego za pęciny trawojada do Te Renówki, podśpiewując pod nosem znany przebój ,,weś mie".

Gdy odjechał, siemię z wyraźną wdzięcznością zaszumiało łanem w chuj rozległym, falując wdzięcznie niczym oceanu przestwór nieprzebyty.

Awatar użytkownika

Te cielęce pantofelki mię śtrasznie zaintrygowali :P

hornet pisze:

Zielone mogłyby pizdę udusić na śpięcy ale zaraz rozedrze się jakaś Wiara czy inna Agafia że strasznie im tłumoka brakuje,

A Ty, co za Didi robisz? Taka Conchita Wurst, z wielkim cycem? Weź se ochłoń, chłopie, może jeszcze ja odpowiadam za upadek tego forum, hę? Wernyhora kurwa..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.