forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 12:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tania jatka.
Post: 31 maja 2016, 22:05 
Zakładam ten wątek, coby inni mi nie smucili, że coś tam... A raczej dlatego, że mogę. Dostałam ataku czkawki, stąd nie napiszę dzisiaj niczego więcej. Będę se tu srała, pierdziała i wklejała infantylne obrazki. Chujów też.


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2016, 22:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
No, paru hójów było tu wklejonych w pokaż swoją twarz, ale wykasowali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2016, 22:16 
Rozwalasz mnie na łopatki :lol:

Dobranoc.


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2016, 5:04 
No, a co z dziećmi, będzie je Pani tu przyprowadzała ze sobą?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2016, 8:07 
Cóż, za piękny dzionek. A wątek, jak widzę ma już 57 odsłon.
Stanax liczniki podkręca. :)


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2016, 8:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2016, 18:00 
AGAFIA pisze:
Cóż, za piękny dzionek. A wątek, jak widzę ma już 57 odsłon.
Stanax liczniki podkręca. :)

No :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2016, 18:24 
Co tam u Ciebie? W Europie podtopienia, powodzie, u nas akurat susza. Rododendrony mi padają, leję wężem, ale ziemia chłonie jak gąbka, nadal mało.. Jeszcze z tydzień bez obfitych opadów, a będziemy truskawki, czereśnie kupowali po dychu za kilogram, a w perspektywie i dalsze owoce.


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2016, 19:45 
Cytuj:
]Projekt Florence może mieć duże znaczenie dla przyszłości upraw roślin i być może zrewolucjonizuje sposób, w jaki rozumiemy środowisko naturalne.

Ogrodnicy i botanicy od dawna twierdzą, że mówienie do roślin wspomaga ich prawidłowy wzrost. Oczywiście nie jest to wymysł, ale przeprowadzono na ten temat poważne badania, które potwierdzają tę tezę. Teraz okazuje się, że możemy też zrozumieć co mówią do nas rośliny. Wystarczy, że odczytamy język impulsów elektrycznych i chemicznych. To może oznaczać, że już niedługo ludzie i rośliny będą mogli się ze sobą porozumiewać.


Cóż to oznacza? Ano to, że roślinki zaczną jeść głupich ludzi :lol: Agronom jest mocno zagrożony.

http://www.zetchilli.pl/Design/Innowacj ... oslin-1440


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2016, 10:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Świetny , dobrze zapowiadający się wątek.
Możliwość zamieszczania tu czasem króciutkiego posta byłaby dla mnie wyróżnieniem :D

Mamy dużo ciężkich wątków z poważną tematyką a ten jest jak pianka na szarlotce-lekki, słodki i pozostawia miłe wrażenie.



Gdyby był jeszcze wolny od tej szmaty garmażeryjnej, jebanego w dupę pana Adasia Baryckiego a zamiast tej kurwy- kwiatki polne, całe naręcza fiołków, bławatów i rumianów dostojnych, dziędzierzawą przeplatanych i podróżnikiem chabrowym, kurdyban zamiast pedryla z rozwaloną dupą niczym wazon łodyg zachłanny, szeroki i obleśny w swym kurestwie.
Wpychajcie w tę dupę łakomą pedalstwa stokrotki hojną garścią na ugorku zrywane na przemian z ogórecznikiem i chmielu dzikiego naręcza dotąd aż dupa się zapełni i zamilknie pysk w nasieniu unurzany.


(miejsce na emotkę)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group