forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2015, 10:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
IroB pisze:
Main Führer

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015, 10:59 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 10:58 
older pisze:
ty cały jesteś jakiś wygięty! :D


Spierdalaj za lodówkę, dziadek.


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 11:26 
ni huja, szczylu!!! :lol:


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 12:19 
Za lodówkę, dziadek! Biegiem!


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 13:35 
Ale bez trzewików, kurwa mać, bez trzewików. Ratujmy jeszcze, co się da uratować.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 15:10 
Same tuzy!!!
Intelektu, zresztą...


Na górę
  
 
Post: 11 kwie 2015, 6:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
barycki pisze:
Codziennie w telewizji mam to samo, co pisze Pan Jastrzębski. Jakaś babcia pożyczyła kiedyś 300 złotych, nie oddała w terminie, a komornik przez ostatnie lata zabrał już na poczet długu z jej głodowej emerytury kilkanaście tysięcy, a dług urósł do kilkuset i rośnie dalej. Prawnik mówi, że takie jest prawo, Dziennikarz, że wierzyciel jest łajdak, bo dusi biedną babcię, a babcia modli się do boga, aby wybaczył jej winy i ulitował się nad nią. Taki kołtuński przekaz obrazu rzeczywistości jest obecnie powszechnym, a ja nie mam ochoty ulegać urokom tego intelektualnego ropnia. Rozumiem tych z telewizji, płacą im za to, a jeść trzeba, ale po jaki huj autor afektuje się swoim infantylizmem, tego nie wiem i wiedzieć nie chcę.

Adam Barycki




Bo ty kochasz swój infantylizm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2015, 10:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
milicjant pisze:
Nieudaczników szpadlem w otwór tak jak się tego domagają. Asz to smerti.



To gdzieś się tak dobrze ukrył, że szpadlem w łeb nie zarobiłeś?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2015, 10:18 
Panie Kumie, jakie tam groźby, toż Pan Ala od roku przy każdej okazji obiecuje mi spotkanie, na którym wsadzi mi w dupę huja, a ja tylko proponuję stęsknionemu pomoc w organizacji lubieżnego spotkania.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 kwie 2015, 10:47 
Golem pisze:
Bo ty kochasz swój infantylizm.


Panie Golem, Pan jest osobą religijną i pozostając w zgodzie z naukami kościoła, uważa Pan rzeczywistość państwową i społeczną za dar boży, dlatego w Pańskiej przestrzeni umysłowej nie występują społeczne zjawiska skutkowo przyczynowe. Rzeczywistość społeczna ma dla Pana wymiar magiczny, a tym, tajemniczy, tak jak to głoszą Pańscy ojcowie duchowi – niezbadane są wyroki boże. A dla mnie marksistowskiego głupka, rzeczywistość jest prymitywnie prosta, zupełnie odarta ze złotych szat wielkiej mistycznej tajemnicy. Dla mnie przyczyną takich rabunków nie jest niemoralność łajdaka, przyczyną niemoralności i bandytyzmu, są procesy społeczne, które kreują prawo przyzwalające na taką niemoralność i bandytyzm , a prawo w demokratycznym państwie kreuje społeczeństwo poprzez demokratycznie wybranych prze siebie swoich przedstawicieli, więc odpowiedzialność za bandycki rabunek dokonany na tej kobiecie ponosi polskie społeczeństwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group