forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 14:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 sie 2015, 9:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja chcę guzik z napisem kop w dupę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2015, 9:59 
anioł tasmański pisze:
Kutas ma rację, jestem dupa.
Przecież nigdy mnie to nie rajcowało, nie było moim pragnieniem, to jest coś co mogę, ale nie muszę.
Zdałam sobie sprawę, że za dużo mam do stracenia, aby wić się w jakimś makabrycznym tańcu, bo grają.
Jestem wolna jak ptak, nikt za mną nie stoi, nikt mną nie kieruje, nie podpisywałam papierów.

Chcesz- banuj, chcesz- ostrzegaj, chcesz- zmieniaj ludziom posty, ale na litość boską, miej odwagę napisać wprost, zamieścić jakąś notkę na forum i odpowiedzieć na pytania samych zainteresowanych. Moderacja nie powinna być owiana tajemnicą. I nawet za czasów ''największego zamordyzmu'' wszyscy mieliśmy klarownie wyłożone, kto, za co i dlaczego. A ty uciekasz od wyjaśnień, a wręcz kręcisz. Wprowadzasz jakieś własne, tajemnicze reguły, w ten sposób tworzy się chaos i jak ci już inni napisali, wywołujesz spięcia, a nie taka jest twoja rola. Mogłaś poczyścić wątki..
I to by było na tyle.

Cytuj:
Mańko, Agafio i kto tam jeszcze z wami - moderacja jest wasza, bierzcie ją sobie.

I tu szukałabym wśród bliższych koleżanek ;) :lol:
Miłego!


Na górę
  
 
Post: 21 sie 2015, 11:11 
Killashandra Ree pisze:
Czytam to , i czytam, i nadziwić się nie mogę. Nawet, gdyby modem został jakiś noblista, to też byłyby zadymy i pretensje.
Poprawka- nie wiem, czy któryś z obecnych modów noblistą nie jest, jeśli tak, to sorki,nie chciałam urazić.
Aniołku, nie poddawaj się, ktokolwiek by nie usiłował Ciebie zastąpić, i tak zaraz zostałby zaatakowany ,nawet za twierdzenie, iż 2 x 2 = 4, bo taka idea przyświeca tu zadymiarzom.
I jeszcze, gwoli jasności.Ze zdumieniem przeczytałam jakiś czas temu rozważania niektórych userów o mojej kandydaturze na moda.Ja z zasady odmawiałam i dalej będę odmawiać, gdyby komukolwiek znowu przyszło do głowy tę funkcję mi zaproponować.I bynajmniej nie o skrypt tu chodzi.


Święte słowa. :D


Na górę
  
 
Post: 21 sie 2015, 11:24 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
anioł tasmański pisze:
Beton pisze:
Trzeba bylo od razu przy zadymie z avatarem wyjaśnić co sie stało


Wyjaśniłam.
Teraz Betonko, wypada ci krzyczeć "uwolnić Awatara".

P.S.
A z Maliną rozmawiam jak z każdym, nie dostałam od niej starego komputera, kredek i karmy dla kota.



odp. 1wyjasniłas owszem dopiero po przepychankach 1 a )--- aaaaa w życiu nie krzyknę :D

odp. 2 niepotrzebnie napisałaś to drugie zdanie, ja absolutnie nic nie wspominałam o Malinie ani też o nikim innym - chyba że to jest tylko pretekst lub mała manipulacja by podgrzać atmosferę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2015, 12:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
beton pisze:
odp. 1wyjasniłas owszem dopiero po przepychankach 1 a )--- aaaaa w życiu nie krzyknę :D


No to jak już wszyscy wszystko wiedzą i nikt niczego nie chce - to wypierdalać mi stąd do swoich zajęć. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2015, 12:11 
anioł tasmański pisze:

No to jak już wszyscy wszystko wiedzą i nikt niczego nie chce - to wypierdalać mi stąd do swoich zajęć. :lol:


no i się doigrałaś. :lol:


Na górę
  
 
Post: 21 sie 2015, 12:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Pójdę do spowiedzi :lol:

Kizior mnie zabije, miał być porządek w tym jednym wątku :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2015, 12:15 
anioł tasmański pisze:
Pójdę do spowiedzi :lol:

Kizior mnie zabije, miał być porządek w tym jednym wątku :lol:

Niniejszym zostałaś wpisana w Poczet Chamów Prostych.
Decyzja jest nieodwołalna.


Na górę
  
 
Post: 21 sie 2015, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Tego się nie spodziewałam.
Dziękuję Prezesie. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2015, 12:22 
.


Ostatnio zmieniony 21 sie 2015, 12:35 przez hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group