forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2018, 14:17 
ladaco pisze:
moja ulubiena teściowa, Pani MMM


To niezwykle frapujące, zważywszy, że Pani MMM posiada jedynie syna.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2018, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
żebyś nie był jebniętym to byłbym ci to roztłumaczył..


Otóż ja odwołuję to co napisałem.
viewtopic.php?f=4&t=298&start=2310#p273151

I napisze tak.

Panie Ladaco otóż po przemyśleniu stwierdziłem, że pańska reakcja świadczy o tym, że jest Pan tym, który zrozumiał to co napisałem i jako jedyny przyznać mi rację. Pana reakcja bydlaka i chama powodowana jest bólem z powodu prawdy. Nie odważył się pan podważyć tego co napisałem. Dlaczego tego pan nie zrobił, skoro nie ma racji? Jeżeli nie dla mnie bo rzekomo jestem"jebnięty" to chociaż dla Kolegów z fo. Przecie z to by się obroniło. Pan nie zrobił nic ograniczając się do epitetów. Tak więc gówno Pan wie na ten temat, bo jest Pan po prostu pustym łbem w kasku. Pustakiem, glinianym garem wypełnionym nudą i kompleksami. Prawda czasem boli. Proszę więc wziąć jakiś środek przeciwbólowy.


W tym wszystkim objawia się też druga prawda o Panu a mianowicie taka, że jesteś Pan wyjątkowym chamem i łajzą. Ja wiem, że poruszony przez mnie temat dotyczy wielu tut. użytkowników, których wypowiedzi powodowane są w pierwszej kolejności niechęcią a nie merytorycznie. I zapewne prócz pana tacy są. Jednak ich wyższość nad pańskim zachowaniem gówniarza polega na tym, że oni milczą. Przynajmniej na razie. Jeżeli się jednak odezwą to nie w takim buraczanym języku kretyna. I wtedy ja podejmę z nimi dyskusję, jak to wielokrotnie już było. Dyskusję, gdzie nikt nikogo nie obraża. Gdzie nikt nie zachowuje się jak kretyn Ladaco.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2018, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ty myślisz kretynie, że mnie mogą obchodzić sprawy takiej łajzy jak ty?! :lol: Kurwa kawalarz się znalazł. :lol: I o polara pytałeś a nie o siebie, chyba, że polar i ty to ta sama osoba. Może trzeba aby administracja fo zajęła się tobą i tym drugim mądralą? A może dopalacze albo amfa? Odstaw to szkodzi, aż tak źle ci nie życzę łajzo. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2018, 14:37 
chuja wiesz.., do Pani MMM dołączyła córka.., a do mnie syn..


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2018, 14:43 
poruch, tera jebłem..,
"Dyskusję, gdzie nikt nikogo nie obraża. Gdzie nikt nie zachowuje się jak kretyn Ladaco."


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2018, 14:44 
No. Ja i ladaco to jedna i ta sama osoba. I co z tym zrobisz, ćwoku? Do Przyjaciółki napisz. :lol:

Co do mojej misji...hmmm...potwierdzam wszystko co uroi sobie ten twój pusty, chory z nienawiści, durny łeb.
Aha... zapomniałeś napisać, że mam problemy.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2018, 14:48 
Ale grunt, że ma kolegów. :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2018, 14:53 
Boruch pisze:
A "baby" od kozy rzeczywiście może bym nie rozróżnił seksistowki buraku. :lol:


To tobie kobieta kojarzy się z babą.
Zaczynasz się gubić.
Kiepała nie nadąża za paluchami. :lol:

Dobra boruch, bo zaraz znowu napierdolisz posta bez treści siląc się na wybitnego intelekta.
Żartowałem. Podciągnj rajtuzy i przestań szczać do piaskownicy. Ludzie patrzą. :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2018, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobrze, dobrze ciśnienie rośnie. Masz ciśnieniomierz? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2018, 15:11 
:lol:
Czego nie rozumiesz w Demokracji?
Ty jedziesz pisowców używając kloacznego słownictwa, my jedziemy ciebie w ten sam sposób.
Czy to jest demokracja?
No pewno że jest.
Gwarantowana Konstytucją.
Chcesz jeszcze bardziej merytorycznie cymbale? :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group