forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2017, 18:52 
ladaco pisze:
Błagam, Pani Agafio, proszę uważać na jaja....

Ja o swojej jaja dbam. Depiluję, a potem samruję olejem kokosowym. Są dzięki temu nawilżone i miłe w dodtyku. Chcesz polizać?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 cze 2017, 18:54 
korbaczeska pisze:
Ja tutaj nie bede plakac nad wycietymi postami albo tymi wyaalonymi na hasiok ale. To sa jaja PISowska cenzura na fo NIE i nawet zaden zielony sie nie wypowie bo by musial napisac co i komu sie nie podobalo i urazilo jego kruche ego. Na bank Skorpion wywalal moje posty do proncia , pisal mi na priv jakies bzdety ale nawet to przestal. W dyskusji jak sie mu pokaze ze chuja sie zna badz nie ma racji to sie chowa a potem tylko z po cichu posty jeb jeb jeb kasuje.
Juz pisalam co o tym mysle i gdzie go mam nie bede sie powtarzac. Bedzie mi sto razy kasowal i przenosil to sto razy od nowa bede pisac az sie chuj zmęczy. Ja czas mam.

Sodówa do łba uderzyła. Zawsze to jakaś funkcja. :) Awans, wyższy stopień w społecznej drabinie. Niebawem Bronto modem zostanie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 cze 2017, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Żebyś się nie zdziwiła Gosiu!
Wtedy z tym drugim przygłupem tak nam w pizdę wstawią,
że nie pozostanie nic innego, jak się stąd "ewakuować".

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 cze 2017, 23:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
W kwestii formalnej; Canis jest modem, ale nie jest pisiorem.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 cze 2017, 23:53 
Ale za to, jest takim samym idiotą, jak Pan, zdrajco klasy robotniczej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 cze 2017, 7:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
 @2xUp

Ty tak na poważnie?!
My tu, ja i kilka innych osób, od dawna się zastanawiamy
kiedy nasz pisior zastąpi Rafała Bochenka :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 cze 2017, 22:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
To sa juz kurwa jaja, zielony ch*j znowu wycina posty.

Tak jak obiecałam będę pisać az mu sie znudzi.

nick pisze:
starykizior pisze:
Ważnym jest czy widzisz w tym radosnym tłumie choć jeden biały dekiel na głowie mężczyzny, a u kobiet hidżaby lub burki? Nie, to są ludzie z rodzinami, a więc prawdopodobnie prawdziwi Syryjczycy, UCHODŹCY, alawici z Syrii. Raczej nie ortodoksyjni sunnici. Jeśli tam nie ma nawet żadnych Giermańców to może i lepiej. W tych wschodnich landach pełno nazioli. Jeszcze by im krzywdę chcieli zrobić.


Obejrzałam zdjęcie przez lupę, i - poza jedną rudą i jedną blondynką(prawdopodobnie Giermianki) nie widzę w tym rozradowanym tłumie ANI JEDNEJ KOBIETY.
Ani w burkach, ani bez.
Nie cieszą się?


Czego tam jeszcze nie widać na tym zdjęciu? Kosmitów, tęczowej flagi, baryckiego? Jak ktos chce sie przypierdolic to zawsze sobie powód znajdzie. Żal.


Cytuj:
gdzie w tym tłumie są ci aktywnie i spontanicznie uczestniczący Niemcy mitomanko? :
W kadrze się nie zmieścili?
Jesteś równie żałosna jak ta propaganda.


Zrób sobie zapas trolu
Obrazek

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 11:37 
korbaczeska pisze:
To sa juz kurwa jaja, zielony ch*j znowu wycina posty.

Tak jak obiecałam będę pisać az mu sie znudzi.

nick pisze:
starykizior pisze:
Ważnym jest czy widzisz w tym radosnym tłumie choć jeden biały dekiel na głowie mężczyzny, a u kobiet hidżaby lub burki? Nie, to są ludzie z rodzinami, a więc prawdopodobnie prawdziwi Syryjczycy, UCHODŹCY, alawici z Syrii. Raczej nie ortodoksyjni sunnici. Jeśli tam nie ma nawet żadnych Giermańców to może i lepiej. W tych wschodnich landach pełno nazioli. Jeszcze by im krzywdę chcieli zrobić.


Obejrzałam zdjęcie przez lupę, i - poza jedną rudą i jedną blondynką(prawdopodobnie Giermianki) nie widzę w tym rozradowanym tłumie ANI JEDNEJ KOBIETY.
Ani w burkach, ani bez.
Nie cieszą się?


Czego tam jeszcze nie widać na tym zdjęciu? Kosmitów, tęczowej flagi, baryckiego? Jak ktos chce sie przypierdolic to zawsze sobie powód znajdzie. Żal.


Cytuj:
gdzie w tym tłumie są ci aktywnie i spontanicznie uczestniczący Niemcy mitomanko? :
W kadrze się nie zmieścili?
Jesteś równie żałosna jak ta propaganda.


Zrób sobie zapas trolu
Obrazek


Musi Pani zastraszyć Urbana ujawnieniem jego plugastw, jako i ja zastraszyłem, a wtedy Urban wyda zakaz usuwania Pani postów, jako i zakazał kategorycznie usuwania moich. To tchórz jest i ulęknie się.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 12:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Pantryglodytes pisze:
Dyskutujecie nie wiadomo o czym, zdjęcie jest "ilustracyjne" prawdziwego nie zamieścili bo widocznie impreza "nie bardzo wyszła"
Art opisuje darmowy poczęstunek zorganizowany na koniec ramadanu przez Julie Schlüter z "uniwersytetu ludowego" w Görlitz, czysta polityka.
Nie było, widać, co pokazać, to wkleili byle co a wy się ekscytujecie wkrętem Korby


Masz coraz bardziej brązowy nos, Pantry.
Wez sobie troche masci od trola.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group