forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 3:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Verpiss dich!
Ty mój chętnie Niemcu..


Zrobiłaś notatkę? 8-)

No, od czegoś musisz zacząć prosta dewotko, ucz się pilnie słówek, nawet takich ty, patriotko :D
Może kiedyś, z mozołem czegoś się doskrobiesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 20:16 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 10:15
Posty: 142
:|


Ostatnio zmieniony 11 lut 2019, 23:11 przez pomocapteczna, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 20:18 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 10:15
Posty: 142
Szkoda go trochę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
pomocapteczna pisze:
Powiedziałaś panu Bronto, ile lat w Niemeczech mieszkałaś? Może chłop nie wiedzxiał i się naciął?

Sugerujesz, że dewotka uprosiła się intelektualnie z powodu przebywania w obcym państwie :o :D
Nieeeeeee, to byłby jeden z pierwszych o ile nie pierwszy, opisany taki przypadek sklonowany wirtualny bycie 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 22:37 
AGAFIA pisze:
debilu wklejasz fotki sprzed lat, nie rozumiejąc, skąd się wzięły, nie rozumiesz języka, komentarzy do nich

Ja też, Pani Agafio, wespół z Panią z radością pośmieję się z tego debila, musi Pani mi tylko podać linki do tych przestarzałych zdjęć, o których Pan Bronto nie ma pojęcia skąd się wzięły i co przedstawiają.
Gdyby jednak, okazało się, że Pani nie potrafi tego zrobić, jak zawsze zresztą, kiedy wymaga się od Pani przedstawienia dowodów, to prawdą będzie to, co sama Pani tu poniżej napisała o sobie i Panu Bronto.
AGAFIA pisze:
ja dewotką jestem, ty jesteś ogólnie szanowanym ekspertem

Nic dodać, nic ująć.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 23:06 
8-)


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, 16:44 przez Ha, ha, ha., łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 23:13 
Powyżej zacytowany tekst z moim podpisem nie jest moim tekstem, został sfałszowany. Proszę to fałszerstwo natychmiast usunąć, a fałszerza wyjebać z forum.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 26 kwie 2017, 16:44 
Voila!

Przepraszam, ja z zagranicy.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 26 kwie 2017, 17:21 
Informacja dla meneli moderatorów.
Poniższe zawiadomienie wysłałem do redakcji NIE

Adam Barycki
Nick na forum tygodnika NIE: barycki

Redakcja NIE

W dniu wczorajszym we właściwym dziale forum złożyłem zawiadomienie do moderatora, że jeden z uczestników forum dokonał fałszerstwa podpisując moim nazwiskiem nie mój tekst i zamieścił go w formie mojego cytatu, prosząc moderatora o usunięcie owej treści naruszającej moje dobra osobiste. Dzisiaj, moderator usunął moje zawiadomienie, a sfałszowany tekst pozostał dalej na swoim miejscu. Przy okazji informuję, że od pewnego czasu usuwane są moje posty, w czym nie byłoby nic dziwnego, bo z reguły są wulgarne i obrażające, co na pewno narusza regulamin, jednak usuwane są tylko posty niezawierające żadnych wulgaryzmów, ani nieobrażające nikogo, a usuwanie takich postów jest pozaregulaminowe. Odnoszę wrażenie, że ma to na celu pozbycie się mnie z forum, czego tu na forum dość liczna grupa zidiociałej hołoty domaga się publicznie, ale czynne uczestnictwo w tej prewencyjnej cenzurze redakcji NIE, aby pozbyć się bohaterskiego obrońcy PiS-u pośród tej zidiociałej hołoty KOD-ko PO-ej świadczy o waszej plugawej kondycji moralnej, hołoto. No, ale my tu o pierdołach, a sprawy poważne leżą odłogiem, więc, albo ten wasz lump moderator usunie ten przestępczy post naruszający moje dobra osobiste, albo jutro poproszę o to prokuratora.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 26 kwie 2017, 17:41 
Barycki, ty chuju!!!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group