forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 18:52 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
zritah pisze:
AGAFIA pisze:
Mój boże, całe forum za mną przepada.

;) No już nie przesadzaj :P
A Barycki to chuj ??? :lol:

chuj... :lol: trzepie siem do ułojenia na sam widok nicku Agafia :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 18:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
;) No już nie przesadzaj :P
A Barycki to chuj ??? :lol:
No chuj. :)


No i,kurna,znaleźli się my na wysypisku

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 18:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
st1111 pisze:
Ale pani świadków przedstawiła.

A czego się po niej spodziewałeś?
Po najprostszej linii. :lol: Proste, nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:16 
No i co broncio, kolejny już raz każdy zlewa twoje prymitywne wkręty, pajacu ty. Nie zauważyłeś tego wcześniej, gałę robiłeś by tylko mi dokopać, i co? Każdy cię zlał. Infantylny czubie, co to lognąłeś się na forum 10 lat po nas wszystkich i rżniesz tu chuj wie kogo. Mało tego, że debilu wklejasz fotki sprzed lat, nie rozumiejąc, skąd się wzięły, nie rozumiesz języka, komentarzy do nich, to jeszcze wozisz się..bo ty z Niemcami rozmawiasz, żłobie. Siedzisz na Rzeszy gówniarzu pryszczaty, w jakieś fabryce mebli za grosze, a pozujesz, w zależności od tego co jest na topie; albo na eksperta od konfliktu na wschodzie, albo do ciebie raporty policyjne z Rzeszy spływają. Weż się jebnij w ten durny czerep chłopie. Heloł? Naprawdę myślisz, że ktoś łyka tę twoją nachalną autoreklamę? Uspokuj się chłopak, wyjdż na spacer, poruchaj... Ja pierdolę...żenada.


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, 19:26 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
No i co broncio, kolejny już raz każdy zlewa twoje prymitywne wkręty, pajacu ty. Infantylny czubie, co to lognąłeś się na forumm 10 lat po nas wszystkich i rżniesz tu chuj wie kogo. Mało tego, że debilu wklejasz fotki sprzed lat, nie rozumiejąc, skąd się wzięły, nie rozumiesz języka, komentarzy do nich, to jeszcze wozisz się..bo ty z Niemcami rozmawiasz, żłobie. Siedzisz na Rzeszy gówniarzu pryszczaty, w jakieś fabryce mebli za grosze, a pozujesz, w zależności od tego co jest na topie; albo na eksperta od konfliktu na wschodzie, albo do Ciebie raporty policyjne z Rzeszy spływają. Weż się jebnij w ten durny czerep chłopie. Heloł? Naprawdę myślisz, że ktoś łyka tę twoją nachalną autoreklamę? Uspokuj się chłopak, wyjdż na spacer, poruchaj... Ja pierdolę...żenada.

Zwyczajnie, prosta dewotka. :D

Zapomniałaś prosty tworze dopisać, że nikt mnie nie lubi, buuuuuuuu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:32 
No jasne, ja dewotką jestem, ty jesteś ogólnie szanowanym ekspertem od spraw wszelakich. Puszczasz posta, a całe grono uzytkowników popada w zachwyt, wszyscy udostepniają twoją pisaninę dalej i karmią nią swoich najbliższych. Ba, twoje posty idą w świat przy pomocy twitów i innych. Ogólnie Europa czeka na to co napiszesz, kogo zjebiesz, Putin czeka, Merkelowa, wszak jesteś autorytetem. Tam Europa, świat czeka cały..i Trump czeka.
Lecz się z narcyzmu facet.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
No jasne, ja dewotką jestem, ty jesteś ogólnie szanowanym ekspertem od spraw wszelakich. Puszczasz posta, a całe grono uzytkowników popada w zachwyt, wszyscy udostepniają twoją pisaninę dalej i karmią nią swoich najbliższych. Ba, twoje posty idą w świat przy pomocy twitów i innych. Ogólnie Europa czeka na to co napiszesz, kogo zjebiesz, Putin czeka, Merkelowa, wszak jesteś autorytetem. Tam Europa, świat czeka cały..i Trump czeka.
Lecz się facet.

I nikt mnie nie lubi, buuuuuuuuuu :lol:

Zacznij sobie notować co bełkoczesz prosty tworze, bo później znowu będzie dyskutować sama, ze swoimi bredniami, które tworzysz na forum. 8-)

Rzesza i prawdziwi Niemcy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:44 
No już dobrze, pogadalim sobie, nie zrozumiałeś, spierdalaj.
Czarne ty nasze podniebienie... hehehe..
Ty nasz specu od gadania z prawdziwymi Niemcami...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
No już dobrze, pogadalim sobie, nie zrozumiałeś, spierdalaj.
Czarne ty nasze podniebienie... hehehe..
Ty nasz specu od gadania z prawdziwymi Niemcami...

Mówisz, że usiłujesz coś spuentować dewotko?
A coś bardziej skomplikowanego intelektualnie niż ta prostota? Plizzzzzzz :D

Jesteś tak daleko zaawansowana w konfabulacjach, że gubisz się w tym co realne, a co sobie zmyśliłaś, rojąc twój iluzoryczny obraz świata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 kwie 2017, 19:51 
Verpiss dich!
Ty mój chętnie Niemcu..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group