forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 10 gru 2018, 18:27

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 599  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko

Apokaliptyczna wizja ;)

A na zgliszczach, cali na biało, prol i Agafia, zatańczą walca w zwiewnych szatach. ;)

P.S.
Nie tyrpaj się z evaj.

Awatar użytkownika

Poral pisze

Cytuj:
To forum ma profil antyklerykalno-rozrywkowy. A to za mało by być lewicowym. I nigdy inne nie było. Nie wymyślaj.
:lol: :lol:
Kurwa....lewicowe forum....:lol: :lol:

Antyklerykalizm jest związany z lewicowością. Tak więc przynajmniej jeden element się zgadza. Co do rozrywki - to tu też mamy wolność. Tak więc jak Pan widzi obaj mamy rację Panie Polar :D Możemy jedynie różnić się co do odbioru rodzajów rozrywki. Kiedyś napisał mi Pan, że legendarny już dziś film, którzy bawi niemal każdego Polaka, pt Miś nie robi na Panu wrażenia. Tak więc widać, że pod tym względem jest Pan Polakiem osobnym. Może i lewicowość pojmuje Pan inaczej niż reszta myślących lewicowo? Jeżeli tak to rzeczywiście jest Pan wyjątkowy. :lol: I nie wiem czy zazdrościć Panu czy nie. :mrgreen:

Cytuj:
P.S.
Jeszcze niedawno właziłeś w dupę stasiową aż miło było spojrzeć, a teraz oskarżasz Go o upadek tego forum? Oj, chłopie...toż to kurwa, największe gówno jakie kiedykolwiek wyszło spod klawiatury największych palantów tego fo.
Jak zniechęcicie Stanisława do siebie, będziecie se wpychać żylaste kutasy na SB nawzajem w piątkę. Chuj na chuju tu nie zostanie.

Pan Stach odezwał się w tej dyskusji więc napisałem co o tym myślę. I tak to się stało. Nie ja pierwszy zauważyłem, że gość lekko zboczył z kursu. A kim jest ten Stach, że tak wszyscy zabiegać o niego mamy? Jakaś perła w koronie? Ot jeden z licznych tu drętwych mrocznych bufonów, którym na starość łysiny przybyło i pamięć się letko sfilcowała. Z czego ja wielki swój żal ogłaszam, bo znam Go, kiedy był jeszcze normalny. Nie jest to żadne włażenie, jak Pan w buraczany typowy dla Pana sposób raczył wydalić niczym z luźnych zwieraczy. :D Sam Pan jest palantem szukając zwady druga strono siekiery :lol: Dorośnij w końcu bo zachowujesz się jak smarkacz w krótkich portkach, któremu gil do jajec z noska wisi. Popraw szelki, idź do mamy niech ci da chusteczkę i podetrzyj się bo dziewczynki powiedzą żeś beksa. :mrgreen:

Ups...lecę po popcorn :) :) :)

Prolu, ja Cię nie podpuszczam, ale ta zniewaga krwi wymaga. :twisted:

Awatar użytkownika

Tak jest, zajebać @Borucha!
Co się będzie pierdolone żydzisko po porządnym forum pałętać :lol:

Awatar użytkownika

Prol to dziecię polityczne jest, podpuszczane, niemyślące - liże idee jak lody wanilioAgafio - nie kręć się, twój z daleka lepszy od dzieciaków z bliska! ;)

Teoretycznie odebrałem staranne wychowanie nakazujące mi wykazywać się szacunkiem do starszych. Teoretycznie jest to logiczne. Osoba starsza z racji dłuższego życia na tym łez padole, powinna mieć większe doświadczenie i wiedzę. Jednak jak widzę boruchowe posty, nóżka mnie świerzbią kopnąć ten balkonik co by się chłop obalił, wypluwając sztuczna szczękę, którą gryźć próbuje, a ona tylko do memłania przeznaczona.

I jak jeszcze raz spróbujesz Stasia mieszać w swoje kloaczne machinację, buk mi świadkiem, podejdę i kopnę.

P.S.
Mój ulubieniec się pojawił...myślący. :lol: :lol:

Ups...sorki Aga...
Czekałem, ale albo wataha została odwołana, albo szczęki kompozytowe na stalowe wymieniają.

Daj znać jak przyjdą. Czy tam pojedyńczo, czy w grupie.

Awatar użytkownika

polar pisze:
Teoretycznie odebrałem staranne wychowanie nakazujące mi wykazywać się szacunkiem do starszych. Teoretycznie jest to logiczne. Osoba starsza z racji dłuższego życia na tym łez padole, powinna mieć większe doświadczenie i wiedzę. Jednak jak widzę boruchowe posty, nóżka mnie świerzbią kopnąć ten balkonik co by się chłop obalił, wypluwając sztuczna szczękę, którą gryźć próbuje, a ona tylko do memłania przeznaczona.

I jak jeszcze raz spróbujesz Stasia mieszać w swoje kloaczne machinację, buk mi świadkiem, podejdę i kopnę.

P.S.
Mój ulubieniec się pojawił...myślący. :lol: :lol:

Są to nieliczne Twoje zdania napisane z sensem. Niestety reszta to już poziom, do którego nas przyzwyczaiłeś. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd........ Tak więc zachęcam do nabierania doświadczenia, co musi potrwać. Cierpliwość to pierwsza zasada sukcesu. Może wtedy zrozumiesz to czego dziś nie potrafisz pojąć. I może wtedy powiesz sobie, że skrzywdziłbym starego żyda kopiąc go w balkonik. :D

Dojrzej Panie Polar.

Ostatnio zmieniony 09 lut 2018, 21:21 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

polar pisze:
Boruch pisze:
To forum ma profil lewicowy.

To forum ma profil antyklerykalno-rozrywkowy. A to za mało by być lewicowym. I nigdy inne nie było. Nie wymyślaj.
Kurwa....lewicowe forum....:lol: :lol:

P.S.
Jeszcze niedawno właziłeś w dupę stasiową aż miło było spojrzeć, a teraz oskarżasz Go o upadek tego forum? Oj, chłopie...toż to kurwa, największe gówno jakie kiedykolwiek wyszło spod klawiatury największych palantów tego fo.
Jak zniechęcicie Stanisława do siebie, będziecie se wpychać żylaste kutasy na SB nawzajem w piątkę. Chuj na chuju tu nie zostanie.

P.S.S.
Gosia...ogarnij się.

Nie rozumiem?
A co niby mam zrobić?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 599  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.