forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 lut 2018, 20:06

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko

Teoretycznie odebrałem staranne wychowanie nakazujące mi wykazywać się szacunkiem do starszych. Teoretycznie jest to logiczne. Osoba starsza z racji dłuższego życia na tym łez padole, powinna mieć większe doświadczenie i wiedzę. Jednak jak widzę boruchowe posty, nóżka mnie świerzbią kopnąć ten balkonik co by się chłop obalił, wypluwając sztuczna szczękę, którą gryźć próbuje, a ona tylko do memłania przeznaczona.

I jak jeszcze raz spróbujesz Stasia mieszać w swoje kloaczne machinację, buk mi świadkiem, podejdę i kopnę.

P.S.
Mój ulubieniec się pojawił...myślący. :lol: :lol:

Ups...sorki Aga...
Czekałem, ale albo wataha została odwołana, albo szczęki kompozytowe na stalowe wymieniają.
:lol: :lol:

Daj znać jak przyjdą. Czy tam pojedyńczo, czy w grupie.

Awatar użytkownika

polar pisze:
Teoretycznie odebrałem staranne wychowanie nakazujące mi wykazywać się szacunkiem do starszych. Teoretycznie jest to logiczne. Osoba starsza z racji dłuższego życia na tym łez padole, powinna mieć większe doświadczenie i wiedzę. Jednak jak widzę boruchowe posty, nóżka mnie świerzbią kopnąć ten balkonik co by się chłop obalił, wypluwając sztuczna szczękę, którą gryźć próbuje, a ona tylko do memłania przeznaczona.

I jak jeszcze raz spróbujesz Stasia mieszać w swoje kloaczne machinację, buk mi świadkiem, podejdę i kopnę.

P.S.
Mój ulubieniec się pojawił...myślący. :lol: :lol:

Są to nieliczne Twoje zdania napisane z sensem. Niestety reszta to już poziom, do którego nas przyzwyczaiłeś. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd........ Tak więc zachęcam do nabierania doświadczenia, co musi potrwać. Cierpliwość to pierwsza zasada sukcesu. Może wtedy zrozumiesz to czego dziś nie potrafisz pojąć. I może wtedy powiesz sobie, że skrzywdziłbym starego żyda kopiąc go w balkonik. :D

Dojrzej Panie Polar.

Ostatnio zmieniony 09 lut 2018, 21:21 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

polar pisze:
Boruch pisze:
To forum ma profil lewicowy.

To forum ma profil antyklerykalno-rozrywkowy. A to za mało by być lewicowym. I nigdy inne nie było. Nie wymyślaj.
:lol: :lol:
Kurwa....lewicowe forum....:lol: :lol:

P.S.
Jeszcze niedawno właziłeś w dupę stasiową aż miło było spojrzeć, a teraz oskarżasz Go o upadek tego forum? Oj, chłopie...toż to kurwa, największe gówno jakie kiedykolwiek wyszło spod klawiatury największych palantów tego fo.
Jak zniechęcicie Stanisława do siebie, będziecie se wpychać żylaste kutasy na SB nawzajem w piątkę. Chuj na chuju tu nie zostanie.

P.S.S.
Gosia...ogarnij się.

Nie rozumiem?
A co niby mam zrobić?

Awatar użytkownika

MMM pisze:
Ewcia, nie jestem upoważniona, żeby ci pokazac list Baryckiego do Urbana, więc się wal głupia babo. A ty pimpuś masz niewielki wpływ na rzeczywistość i jedyne co możesz, to pogłębiać obraz chama zakochanego w Baryckim.
Powodzenia :D

ojejej
to Barycki przykład wziął z ajakózki i listy do Naczelnego pisze?
a odezwy i wiersze?
jakieś ultimatum?

patrz Pani, a ja myślałam, że mądrzejszy od ajakózki
los nikomu nie szczędzi rozczarowań
:lol:

ps. a może trampolinę sobie kupił i zleciał na łeb? :?:

older pisze:
Prol to dziecię polityczne jest, podpuszczane, niemyślące - liże idee jak lody wanilioAgafio - nie kręć się, twój z daleka lepszy od dzieciaków z bliska! ;)

Ależ ja nie o tym.
Forum, przeżywało największy bum, w czasach najostrzejszej cenzury i tarmoszenia się za kłaki.
Troche igrzysk, trochę rzeczowej dysputy, taki amalgamat.
Teraz zdycha, bo jest nudno. Świeża krew jakoś nie napływa, wielu odeszło znużonych wytartą formułą. Bo w zasadzie ''znamy się już'' jak łyse konie i czym tu siebie zaskoczyć?
Stara kurwa rzucana po raz tysięczny traci jakąkolwiek moc, jest wyświechtana jak pykanie Irka.
Przydałby się ktoś zupełnie nowy, inny, ktoś z kim można by się pokłócić, ale i też pogadać na mniej bądź bardziej poważne tematy.
W przeciwnym wypadku, będziemy jak wieloletni pacjenci psychiatryka, nawet bzyknąć się z kim nie ma po kablach, bo człowiek by się czuł, jakby dopuszczał się kazirodztwa. ;)
Oczywiście, można stawiać tezę, że Barycki miał swoich zwolenników, którzy byli tu z sympatii do niego, aczkolwiek gdyby chciał tu przebywać, rozegrałby partyjkę inaczej..
Ja bym go nie zbanowała, a to dlatego, żeby nie robić z niego cierpiętnika. Sam doczekałby wirtualnego wpierdolu. Ale decyzja administracji była inna, a dlaczego, to juz wiedzą oni dwaj.
Podobnie z innymi. Jeden lubi Borucha, inny MMM, a ja nie lubię nikogo więc mam spokój. :)
Nie ma o co kruszyć kopii.

Panta rhei, jak to pedział pewien pijak z Efezu.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
older pisze:
Prol to dziecię polityczne jest, podpuszczane, niemyślące - liże idee jak lody wanilioAgafio - nie kręć się, twój z daleka lepszy od dzieciaków z bliska! ;)

Ależ ja nie o tym.
Forum, przeżywało największy bum, w czasach najostrzejszej cenzury i tarmoszenia się za kłaki.
Troche igrzysk, trochę rzeczowej dysputy, taki amalgamat.
Teraz zdycha, bo jest nudno. Świeża krew jakoś nie napływa, wielu odeszło znużonych wytartą formułą. Bo w zasadzie ''znamy się już'' jak łyse konie i czym tu siebie zaskoczyć?
Stara kurwa rzucana po raz tysięczny traci jakąkolwiek moc, jest wyświechtana jak pykanie Irka.
Przydałby się ktoś zupełnie nowy, inny, ktoś z kim można by się pokłócić, ale i też pogadać na mniej bądź bardziej poważne tematy.
W przeciwnym wypadku, będziemy jak wieloletni pacjenci psychiatryka, nawet bzyknąć się z kim nie ma po kablach, bo człowiek by się czuł, jakby dopuszczał się kazirodztwa. ;)
Oczywiście, można stawiać tezę, że Barycki miał swoich zwolenników, którzy byli tu z sympatii do niego, aczkolwiek gdyby chciał tu przebywać, rozegrałby partyjkę inaczej..
Ja bym go nie zbanowała, a to dlatego, żeby nie robić z niego cierpiętnika. Sam doczekałby wirtualnego wpierdolu. Ale decyzja administracji była inna, a dlaczego, to juz wiedzą oni dwaj.
Podobnie z innymi. Jeden lubi Borucha, inny MMM, a ja nie lubię nikogo więc mam spokój. :)
Nie ma o co kruszyć kopii.

Panta rhei, jak to pedział pewien pijak z Efezu.

O, ty, kurwa!!!!

Boruch pisze:
Mnie od samego początku mojego drugiego otwarcia na tym Fo. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd.

Słowo klucz Łobuzie, to "teoretycznie". Pamiętasz?
Jednak nie zauważasz pewnych rzeczy dzięki arogancji która Cię zżera.
Gdyby wiek miał stanowić o naszym statusie, światem rządzili by starcy, jednak mateczka natura skutecznie ogranicza pewne zwyrodnienia nasyłając na nich zwyczajna demencję. Tak Boruchu, tak jak arogancja nie pozwoliła Ci zaakceptować rubasznego Łobuza z ust prola, tak ta sama arogancja każe Ci wierzyć, że dzięki li tylko wiekowi możesz ferować pewne wyroki. Nic bardziej mylnego.
Ale pocieszę Cię, nie ty jeden posiadasz te skazę. ;)

AGAFIA pisze:

Nie wydaje mi się Agafio.
To tarmoszenie było początkiem upadku.
Gazeta Urbana, jak samo forum trzymało się dzięki zwolennikom SLD i dawnym pracownikom służb. I jednych i drugich ubywa, czy to z racji wieku, czy też nie chcą mieć nic wspólnego z eseldowska kamarylą spod znaku nie do końca przejrzystej transformacji ustrojowej.
SLD to margines, a młodzi uciekają do takich Socjalistów, to takiej Zmiany, środowisko lewicowe jest wbrew pozorom dość spore i nie kończy się tu, na tym forum. Staruszek Urban się kończy, tak jak to fo.
Ale to trzeba trochę więcej lizać. Dużo więcej. ;)

Awatar użytkownika

polar pisze:
Boruch pisze:
Mnie od samego początku mojego drugiego otwarcia na tym Fo. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd.

Słowo klucz Łobuzie, to "teoretycznie". Pamiętasz?
Jednak nie zauważasz pewnych rzeczy dzięki arogancji która Cię zżera.
Gdyby wiek miał stanowić o naszym statusie, światem rządzili by starcy, jednak mateczka natura skutecznie ogranicza pewne zwyrodnienia nasyłając na nich zwyczajna demencję. Tak Boruchu, tak jak arogancja nie pozwoliła Ci zaakceptować rubasznego Łobuza z ust prola, tak ta sama arogancja każe Ci wierzyć, że dzięki li tylko wiekowi możesz ferować pewne wyroki. Nic bardziej mylnego.
Ale pocieszę Cię, nie ty jeden posiadasz te skazę. ;)

Widzisz fiucie jak ty nic nie rozumiesz? O arogancji chcesz rozmawiać? Ty!? :lol:
Wycinasz coś niezgrabnymi paluchami spawacza z kontekstu i uprawiasz demagogię. To wygląda tak jakby 5letni syn tłumaczył swojemu ojcu co go zrobił, jak się robi dzieci. Polar każdy Twój ruch na tym forum jest dowodem, że szukasz zwady i gówniarskiego pojedynku na ręce, kto silniejszy. Znajdź równych sobie do tej zabawy.
Jak dorośniesz i wytrzesz zasmarkany nos, oczęta to może zrozumiesz co starsi do Ciebie mówią. A są to mądre rady. Ludzkość zawsze tak się rządziła, że wprawdzie rządzili zdrowi, silni i młodzi ale mądrość czerpali od starszyzny. Każde ludzkie plemię miało w swojej społeczności "radę starszych", których szanowano. To tak gwoli faktów historycznych.

Ty jednak nie szanujesz mądrości starszych pokoleń i dlatego jesteś taki jebnięty i cham. Wybacz ale do chama i burasa jedynie taki przekaz trafia. To też wynika z tego, że jestem od Ciebie starszy i bardziej doświadczony.

Tylko brak szacunku dla starszych, chamstwo, buractwo, często brak wiedzy i wychowania pozwala takiemu fiutowi zasmarkanemu jak Ty kojarzyć starszych od siebie tylko ze sklerozą i demencją.

Ze specjalna dedykacją:

https://www.youtube.com/watch?v=YROkJPkll0M
:D

ps.
To jeden z moich ulubionych fragmentów z tego filmu :mrgreen:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.