forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 kwie 2015, 16:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
bes zasmażki by nie smakowało


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 kwie 2015, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
No to zdrówko :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 19:11 
wezyr pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Ten akurat ma dwie wężownice, dyletancie.
Już na niczym się nie zna ten typek.....




Może dlatego, w Małopolsce mamy mało jodu, gdybyś mnie zaprosił na miesiąc do siebie, to może bym go uzupełnił i głupota by przeszła jak ręką odjął. :lol:

Golem stosuje kurację jodyną.


Na górę
  
 
Post: 18 kwie 2015, 23:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
no wiesz, ksioncu! kogo to obchodzi ze przed chodzeniem spac zwalasz sobie konia!? kurwa exsibicjonista jebany. ale trudno , musimy to zaakceptowac ze se ksionc konia wali przed pujsciem spac.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 2:28 
IroB pisze:
otwierajo sie powoli, czeba cierpliwosci.

IroB pisze:
o, taki swietny pomysl i poprostu zapomniany?!!!! to co lecimy do gajowego maruchy, archologia jest dzis do dupy, nic nie pozostalo dla zabicia czasu jak tylko ksionca po jajach podrapac :)

IroB pisze:
spieeeeerdalaj, kapucynie bosy..........a co ja pies ? ochujaleeeeees?
nie odpowiadaj ! :)

IroB pisze:
no wiesz, ksioncu! kogo to obchodzi ze przed chodzeniem spac zwalasz sobie konia!? kurwa exsibicjonista jebany. ale trudno , musimy to zaakceptowac ze se ksionc konia wali przed pujsciem spac.

IroB pisze:
tak w zasadzie to nie wiem po chuj ja to Wam tu wklejam, i tak nie znacie innych jezykow oprocz jezyka nienawisci :) chcialem tylko zauwazyc ze Hawking potwierdza moje gadanie o tym ze zgoda buduje ....a niezgoda, eee kompla mialem kiedys Pawel mu bylo....co z nim teraz ? pewnie w pierdlu siedzi.....juz zawsze mial takie sklonnosci. a wracajac do tematu, to ja juz zawsze powiadam ze tak naprawde co posiadamy to sila umyslu.



....i wtedy dłoń jago jakby bezwiednie zacisła sie na trzonku szpadla.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2015, 7:58 
Ale kąkluzja bardzo.


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2015, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
hornet pisze:
IroB pisze:
otwierajo sie powoli, czeba cierpliwosci.

IroB pisze:
o, taki swietny pomysl i poprostu zapomniany?!!!! to co lecimy do gajowego maruchy, archologia jest dzis do dupy, nic nie pozostalo dla zabicia czasu jak tylko ksionca po jajach podrapac :)

IroB pisze:
spieeeeerdalaj, kapucynie bosy..........a co ja pies ? ochujaleeeeees?
nie odpowiadaj ! :)

IroB pisze:
no wiesz, ksioncu! kogo to obchodzi ze przed chodzeniem spac zwalasz sobie konia!? kurwa exsibicjonista jebany. ale trudno , musimy to zaakceptowac ze se ksionc konia wali przed pujsciem spac.

IroB pisze:
tak w zasadzie to nie wiem po chuj ja to Wam tu wklejam, i tak nie znacie innych jezykow oprocz jezyka nienawisci :) chcialem tylko zauwazyc ze Hawking potwierdza moje gadanie o tym ze zgoda buduje ....a niezgoda, eee kompla mialem kiedys Pawel mu bylo....co z nim teraz ? pewnie w pierdlu siedzi.....juz zawsze mial takie sklonnosci. a wracajac do tematu, to ja juz zawsze powiadam ze tak naprawde co posiadamy to sila umyslu.



....i wtedy dłoń jago jakby bezwiednie zacisła sie na trzonku szpadla.
:lol:


niedziela, ldna pogoda to mysle ze w ogrotku mozna se grzontki i rabaty przekopywac, a wes fiskarda u nasz w reklamie tv reklamujo, fiskart jest de besciak. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 12:32 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
co tu sie kurwa dzieje,jak chcesz Irob wypolerowac Ksioncu gruche to wypierdalaj
pod krzyz,tu mi sie bedzie kurwa umizgiwal.
w chuj bluzgow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 15:44 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
nastepnego ryj swiezbi,a ja sily po wczorajszym nie mam,caly dzien laze
albo leze w ciasnej czapce zimowej coby mi sie leb nie rozlecial.
Namieszalem ankoholi wszelakiego rodzaju jak kurwa jaki nowicjusz
i tera skutki odczowam,ktowi czy nie zdechne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 16:16 
Palec, trzeba być twardym , nie miętkim :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group