forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 17:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
1. Primo po pierwsze; wypierdalaj Barycki od Mojego Wnuka i mordy swojej parszywej przeżartej syfilisem nim nie wycieraj.
2. Primo po drugie; Mojemu Wnukowi jeszcze sporo brakuje do wieku szkolnego więc nie wiadomo czy w tym teoretycznym państwie
w ogóle jeszcze będą istnieć jakieś szkoły.
3. Primo po trzecie; dawno już zostało uzgodnione, że Archiwum Armii jest wyłączone ze spamu i nie jest to mój prywatny zagon. Żaden
Barycki nie będzie tam wytrząsał swych parchów. Zawiadująca obecnie tym tematem MMM też tym ustaleniom
podlega co zostało między nami uzgodnione. Otwarcie, a nie po cichu zgłosiłem inkryminowane posty do usunięcia.
Tak więc Barycki zasrany cieciu strzel sobie baranka o kaloryfer.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 22:11 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Kiziorze, nie denerwuj się!
Pan Barycki posługuje się hiperbolą, którą Ty bierzesz dosłownie - i kpina przeciwko Tobie się obraca na życzenie wyłącznie Twoje... podczas gdy przyjaciela bardziej w nim masz , choć tzw. szorstkiego.
Q! Czy ktoś tu jeszcze rozumie mowę, która aluzją mówi więcej, niż słowo proste, jak cegła miedzy oczy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 22:23 
Kizior, jako jeden z nielicznych rozumie mowę Baryckiego, ale jest raptusem i to zrozumienie przychodzi z lekkim opóźnieniem ;)

Co się tyczy aluzji....to stara dobra szkoła obecnie w zaniku, co widać na fo.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 22:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
ika pisze:
Kiziorze, nie denerwuj się!
Pan Barycki posługuje się hiperbolą, którą Ty bierzesz dosłownie - i kpina przeciwko Tobie się obraca na życzenie wyłącznie Twoje... podczas gdy przyjaciela bardziej w nim masz , choć tzw. szorstkiego.
Q! Czy ktoś tu jeszcze rozumie mowę, która aluzją mówi więcej, niż słowo proste, jak cegła miedzy oczy?



w towarzystwie , gdzie cyt,, w cipę palec ,, traktuje się jak Dzień Dobry, tylko cegła dociera i jest zrozumiała .
Ty powinnaś to najlepiej wiedzieć . :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 22:41 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
kanakk pisze:
ika pisze:
Kiziorze, nie denerwuj się!
Pan Barycki posługuje się hiperbolą, którą Ty bierzesz dosłownie - i kpina przeciwko Tobie się obraca na życzenie wyłącznie Twoje... podczas gdy przyjaciela bardziej w nim masz , choć tzw. szorstkiego.
Q! Czy ktoś tu jeszcze rozumie mowę, która aluzją mówi więcej, niż słowo proste, jak cegła miedzy oczy?



w towarzystwie , gdzie cyt,, w cipę palec ,, traktuje się jak Dzień Dobry, tylko cegła dociera i jest zrozumiała .
Ty powinnaś to najlepiej wiedzieć . :mrgreen:

Czyżby?
Jakoś nic o tym nie wiem.
Mógłbyś to objaśnić bardziej przystępnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 22:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Było powiedziane od rodziny won?! Było! To że Barycki mnie osobiście pojedzie tak czy owak to jest między nami. Ja mu też pojadę, ale on w tym momencie przekroczył granicę. Hiperbole mam głęboko w ...
Język Baryckiego doskonale rozumiem i czasem jak mam duuuuużo czasu i dobry humor to mogę mu odpowiadać w tym samym stylu. Nie zawsze niestety tak jest. Na dodatek Barycki czasem się wcina ni w pięć ni w dziewięć i wtedy pierdzieli bez sensu, aby tylko zaistnieć.
Teraz też się przypierdolił o Archiwum, a to nie jest prywatny folwark tylko jedyna na tym forum "święta krowa". Staraliśmy się to utrzymać jeszcze na starym fo sprzed rewolucji, potem ta "katastrofa" zżarła nam tyle materiału. Obecnie głównie Gosia zamieszcza tam materiały archiwalne, więc niech tak zostanie. Spam będę ja, czy żandarmeria tępić bezlitośnie.

PS. Do powyżej; jest zrozumiałe jak najbardziej. Czasem tylko cegłą w łeb pomaga.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 23:03 
Ojjj Kizior!!!! Niestety, tym razem nie zrozumiałeś nic z Baryckiego, bo Ci słowa "wnuk Kiziora" przesłoniło całą resztę, a ta reszta to pełna sarkazmu i troski i ironii i kurwaaaa bezsilności rozpacz nad stanem umysłowym naszych pociech. Cóż, uroki cywilizacji :evil:

pora nam umierać, czy co.... :cry:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 23:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Odsyłam na Mundurnię - Zapomniana rocznica... Tam wylałem sporo żółci z siebie, ale wiele zostało. W tych dniach jestem w takim nastroju, że nie mam ochoty na hiperbole i przecinki Baryckiego. Cegłą w łeb kurwa!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 23:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
i masz lajka.
Czołem !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 0:02 
starykizior pisze:
Odsyłam na Mundurnię - Zapomniana rocznica... Tam wylałem sporo żółci z siebie, ale wiele zostało. W tych dniach jestem w takim nastroju, że nie mam ochoty na hiperbole i przecinki Baryckiego. Cegłą w łeb kurwa!



Takich dni i takich nastrojów będzie coraz więcej. To, że tak się czujesz świadczy o wrażliwości. Natomiast sposób odreagowania jest dla każdego inny, Twój , to smutek, natomiast są tacy, co używają w takim samym celu co Ty hiperboli i przecinków....


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group