forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 mar 2017, 23:44 
AGAFIA pisze:
a wieczorem znowu wanna i znowu tatulu po małym dotykali będo


Pani Agafio, a czy Pani bawi się trąbkami swych syków? I czy to pobudza Panią seksualnie?

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 1:17 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Barycki, dostajesz pierwszą żóltą kartkę...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 3:27 
A co, Panie sędzio, z żółtą kartką za faul na tatusiu Pana Agronoma? Zagapił się Pan, stał Pan tyłem do Pani Agafi?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 24 mar 2017, 8:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
wezyr pisze:
Tyle mondro[ci osobistej musi si gdzie[ pomie[ci. A| strach pomy[le, jak gBow ma skorpionczynasty. 8-)

myslisz ze jest madrzejszy od kaczynskiego :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 14:01 
Te, zielony, a gdzie moje posty wypierdalasz?
Nawet na wysypisko nie zasługują?
Gdzieżeś je przeniósł?
:lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 14:49 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Na Nowogrodzkie.... :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 19:13 
agronom pisze:
barycki pisze:
A co, Panie sędzio, z żółtą kartką za faul na tatusiu Pana Agronoma? Zagapił się Pan, stał Pan tyłem do Pani Agafi?

Adam Barycki

Ej, ty, Pan Parafon pisuje w innych miejscach, czyli tutej już nie odpowie, co u Niego zresztą typowe. Ofkors, to nie znaczy, że to "debil", "ciota" ani "upośled", bo inaczy Pani AGAFIA by Nim wzgardziła. To Osobnik na poziomie.

Ofkors, tutej nie odpowie, za to wszędzie indziej będzie baryckiego podsrywał. Przykład z dzisiej, jeden z setek:
Parafon pisze:
Barycki nie ma twarzy, on ma dupę z dwóch stron. Ale czasami trzeba dać mu szansę, bo każdy na nią zasługuje.


Oto poziom oficera, doktora, serdecznego przyjaciela Pani AGAFIA, wroga "dziecięcych zagrywajek". Brakuje ci, barycki, do Niego - i to sporo, ej.


Coś wiem o "poziomie oficera". Do tej pory nie usłyszałam słowa przepraszam za wyzwiska lecące w moim kierunku z córkagrabarza vel Parafon, ale co tam ja, nigdzie nie widziałam słowa przepraszam stary, zapędziłem się , to był żart , czy jakieś podobne słowa skierowane w kierunku Bronto.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 21:18 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
To żle Ewaj czytasz. Przeprosiłem. Jako Córka. I chwacit. A mnie wisi, czy obsrywasz mnie na zamówienie czy tak sama z siebie. Ja w Puszczy mieszkam i w mem sercu jeno pokój i śpiew ptaków...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 mar 2017, 21:23 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
agronom pisze:
barycki pisze:
A co, Panie sędzio, z żółtą kartką za faul na tatusiu Pana Agronoma? Zagapił się Pan, stał Pan tyłem do Pani Agafi?

Adam Barycki

Ej, ty, Pan Parafon pisuje w innych miejscach, czyli tutej już nie odpowie, co u Niego zresztą typowe. Ofkors, to nie znaczy, że to "debil", "ciota" ani "upośled", bo inaczy Pani AGAFIA by Nim wzgardziła. To Osobnik na poziomie.

Ofkors, tutej nie odpowie, za to wszędzie indziej będzie baryckiego podsrywał. Przykład z dzisiej, jeden z setek:
Parafon pisze:
Barycki nie ma twarzy, on ma dupę z dwóch stron. Ale czasami trzeba dać mu szansę, bo każdy na nią zasługuje.


Oto poziom oficera, doktora, serdecznego przyjaciela Pani AGAFIA, wroga "dziecięcych zagrywajek". Brakuje ci, barycki, do Niego - i to sporo, ej.

Trawojad, przestań pierdolić, bo to smutne zaczyna być. Co ty możesz wiedzieć o poziomie oficera, doktora etc..? Jak ciebie nawet do wojska nie chcieli a na liceum katolickim skończyleś. Nie wtykaj kija w mrowisko, bo nie warto. Na tym skończyła się nasza polemika.

Sayonara.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 mar 2017, 2:38 
Panu Parafonowi można zupełnie śmiało wybaczyć brak honoru oficerskiego, ponieważ w zgodzi z obowiązującym prawem, nie jest i nigdy nie był oficerem. Jak sam tu kiedyś przyznał, nie złożył przysięgi wojskowej, a prawo wyklucza nominowanie na oficera osoby, która nie złożyła przysięgi wojskowej. Jeżeli taka nominacja się dokonała, to została wyłudzona przez Pana Parafna w sposób niehonorowy i żaden oficer nie ma prawa podać ręki Panu Parafonowi, ba, ma obowiązek nakazać swojemu ordynansowi, obić Pana Parafona kijem.

A co, do dorosłości Pana Parafona, to sprawa jest prosta, z istoty rzeczy, infantylizm (zdziecinnienie) Pana Parafona, wyklucza Go z grona osób dorosłych.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group