forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 17:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 lut 2018, 18:10 
8-go marca chyba! :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak rozumiem forum rządzą idioci. Czy redakcja zamierza to zmienić?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 lut 2018, 18:32 
Jak ładnie posprzątali, nasze elegancko wymietli.
Gumiaka wypociny zniknęły z wątku Kraj powszechnej szczęśliwości, ale tutaj się też nie pojawiły.
No ale jakby to wyglądało, żeby Wyrocznie tyrpać. :lol:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 19:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:
Panie Maupa, nie oto w tym chodzi..


Aha....trudno co robić :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 lut 2018, 19:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Jak ładnie posprzątali, nasze elegancko wymietli.
Gumiaka wypociny zniknęły z wątku Kraj powszechnej szczęśliwości, ale tutaj się też nie pojawiły.
No ale jakby to wyglądało, żeby Wyrocznie tyrpać. :lol:

Obrazek


A tę pogiętą co tak miota jak cygankę co to dzieci na drzewie powiesiła :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 20:30 
żeby coś takiego jak powyżej ulepić..., to już nie jest idiotyzm, nie możliwe..


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 22:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
Kuba Wątły TV
22 lutego o 15:44 ·
Ostatnie dni znów przyniosły śmierć cywilów w Syrii, głównie dzieci. Z tego też powodu, spocona między udami i drżąca z podniecenia na widok biskupa, minister Beata Kempa cieszy się z decyzji PISF o współfinansowaniu uroczystości poświęconych człowiekowi, który tak bardzo znienawidził innych od siebie ludzi, że pogardzał najbardziej bezbronnymi, czyli dziećmi gwałconymi przez katolickich duchownych na całym świecie.

#Skurwysynizm #Syria #Dzieci #FasadowiKatolicy
PISF przeznaczy 450 tys. zł na obchody 40-lecia wyboru Karola Wojtyły na papieża
Polski Instytut Sztuki Filmowej przeznaczy 450 tys. zł na obchody 40-lecia wyboru Karola Wojtyły na papieża - podał Instytut na swojej stronie internetowej,…
FILM.ONET.PL
gwizłam Kubowi z facebuka


Karol Wojtyła gardzil gwalconymi przez księży dziećmi?
Jaki chory wniosek!!!!

Gardzil nimi jak domniemam przez to, że nie zdradził wam pedofili, bo gdyby ich zdradził to wy byście już im dojebali tak, że żadnego więcej dziecka nie zgwalcilby?

Właściwie to budujesz wniosek, że Wojtyła był kanalia, bo przyjął przekonania Jezusa i nie osadzal lecz bezkrytycznie kochał zamiast przyjąć twoje przekonania i oskarżyć, osądzić i zniszczyć.

I sobie w tej małej lepetynce myślisz pewnie, żeby zbudować taką kulturę, że każdy zły człowiek dostaje od Ciebie i tobie podobnych dobrych ludzi wpierdol i świat jest piękny?

Wiesz ile było podobnie myślących malp przed tobą, które tworzyły piekło na Ziemi? Miliardy!

Wytłumaczę Ci najprostszą w świecie sprawę.
Gdyby każdy ksiądz poleciał do takich dobrych ludzi jak ty z wiesciami ze spowiedzi, żebyście w swojej małpiej kulturze podjęli się zemsty nikt i nigdy nie zaufałby żadnemu księdzu i i szczerze wyspowiadaliby się jedynie chorzy psychicznie.
I ksiądz, który nigdy nie dowidzialby się o tym co uznajemy za przewinienie, nigdy nie mógłby podjąć próbny zmiany przekonań i zachowań takiego człowieka.

Powiem co myślę wprost.
Księża z mozolem budują wyższą kulturę wśród małp zdobywając ich zaufanie i zmieniając przekonania natomiast ty chcący wjebac każdemu pedofilowi próbujesz małpy ściągnąć z powrotem na drogę zwierzęcej dzikości.
To ty gardzisz gwalconymi dziećmi, poniewaz sam pragniesz zgwalcic pedofila, zmierzajac do swiata pelnego gwaltow,kiedy księża próbują zbudować dla nich przyszła perspektywę poprzez zmianę kultury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
najlatwiej zwalic na idiotow.......a przecierz wszyscy jestemy inni podobno.......i mimo wszystko sami idioci.....czyli co!? zwalamy na siebie ...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 1:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Zwalaj sobie na co chcesz, co mnie interesuje na co albo kogo sobie zwalasz ?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 lut 2018, 7:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
No to Ci wyjaśnię, że w zdaniu tym chodzi mi o lepsze perspektywy potencjalnie gwalconych w przyszłości dzieci nie pedofili choć nie uchylam się tym samym od perspektyw pedofili. Niech oni także je mają.

Wy kompletnie nie potraficie zrozumieć, że lepsze życie można stworzyć jedynie poprzez zmianę pragnień człowieka ale nie poprzez zastrzeżenie go.

Jednym z fundamentów kultury chrześcijaństwa jest miłość do wroga. Jeśli nie rozumiesz co to wróg to wyjaśnię, że chodzi o potencjalną miłość do tego, który zgwałcił Cię, koszmarnie pobił i zamordował twoje dziecko. O takie emocje w chrześcijaństwie chodzi i o rozmaita ludzi pod wpływem takich emocji przemianę.

Tobie zdaje się teraz, że najwlasciwsza jest po prostu zemsta, oko za oko, cierpienie za cierpienie, ale przekonuje Cię, że takie myslenie wywołuje u Ciebie zwierzęcy instynkt i wszystkie małpy podobnie rozumuja.
Nie da się z takich przekonań wycisnac wyższej kultury, tzn. takiej że ludzie nie muszą spać na ulicy.

2 dni temu miałem na śpiąca na ulicy młoda, ładna i trzeźwa dziewczynę, oczywiście w otoczeniu obrzydliwego bogactwa, wiesz jaki pipierdolony świat musieliacie zbudować, żeby do tego doszło?

Poczytaj sobie treść tego forum. Wśród ludzi panuje wzajemna pogarda i nienawiść, wyzysk i bezwzglednisc.

Z taką normą społeczną nie chcę mieć nic wspólnego i jestem jak najbardziej nienormalny.

Świat można poprawić tylko poprzez zmianę ludzkiej wiary, karabiny tego świata nie poprawią.

------------
Pomysl sobie, że pedofil to tylko wadliwie rozwiniety człowiek, podobnie jak złodziej czy morderca.
Pełno tu wadliwie rozwiniętych ludzi w waszej małpiej kulturze, odczuwajacych niedobre dla innych pragnienia.

Źródłem tej patologii pragnień jest wasza kultura kłamstw i przemocy, kultura wyzysku i bezwzglednosci. Źródłem jest wasza chora tajna demokracja pośrednia i wasz chory kapitalizm o tajnym, nieopodatkowanym lecz przymusowo egzekwowanym kapitale.
Obrzydzydzaja mnie wasze stosunki społeczne i nie dziwię się, że w nich co drugi osobnik nosi w sobie aspoleczna chciwość.

-------
A i ja miałbym kasować co mapisalem?
Żeby co? Zeby się innym przypodobać?
Chyba Cię podjęło?
Sądzisz, że zamierzam kandydować w waszych okropnych, tajnych demokratycznych wyborach prawodawcow więc potrzebuję przed wami kłamać i udawać kogoś kim nie jestem jak wasi pozostali kandydaci dla zdobycia poparcia?
Obym wcześniej zdechł niż choćby najmniejszym palcem przyloze się do waszych wyborow. Innych też serdecznie namawiam, nie głosujcie, nie kandydujcie, wszystkie prawa ustanowione w ten sposób kwestionujcie, Z egzekucja takich praw walczcicie. To jest kultura małp, nie poddawajcie się jej. Kto twierdzi, że to dla Was najlepsze ten w żywe oczy kłamie a ten który w to wierzy rozwinął w sobie prymitywne przekonania w prymitywnej kulturze i jest dla was zwyczajnie niekorzystny a więc to czego chce możecie odrzucić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group