forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 kwie 2019, 13:16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5509 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549 ... 551  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ale koty to dranie.
Potwierdzam.
Był film w podczerwieni, nocą zrobiony, gdzie koteczek, milusiński kurwa całej rodziny, ponaszczywał do kazdej filizanki w kuchni, która na wierzchu stała.

Awatar użytkownika

Dzadek nie sierdź się bo rozwolnienia chronicznego dostaniesz
albo ci żyłka pierdząca pęknie i jak brusli się przekręcisz

A i sowa sokoła nie urodzi, musiałbyś być dużo razy mądrzejszy coby mnieć takie rodzine jak ja

Awatar użytkownika

Arend pisze:

A i sowa sokoła nie urodzi, musiałbyś być dużo razy mądrzejszy coby mnieć takie rodzine jak ja

Myslę, ze siadujesz przy otwartym oknie i nie boisz się, że wyfruniesz. A szermowanie wiekiem w dyskusji to tak jak komentowanie twojego wyglądu... :)
Nieestetyczne.
Dla mnie przynajmniej.
W/g mody tutejszej
EOT! :lol:

Hornet pisze:
ika pisze:
Spierdalaj ze swoimi światłymi opiniami!EOT

W mojej wypowiedzi nie było ani jednego niecenzurowanego słowa, więc nie pisz do mnie abym spierdalał ty rozlazła pizdo i chamie bez szkoły nijakiej.
W dupie mam ciebie i twojego kota, tu się gotuje ziemniaki i się tępa ruro nie lansuj tylko do garów pustaku.
I to nie ty mnie EOT tylko ja ciebie :lol:

Chyba nie zauważyłeś, tępy eksterminatorze istnień, nad którymi przewagę masz w formie rurki z prochem, a one tylko zęby i pazury, albo i mniej, co jest lepsze od najgorszych przekleństw, jakimi mnie zdobisz.
Sanatorem się mienisz, fałszywy kanibalu braci mniejszych?
A co do mojej szkoły, niedouczony poparańcu, wiedz, że obrażasz jeden z lepszych uniwersytetów w Europie.
Zamknij mordę i przestań kozaczyć, prochowy obrońco zwierząt odstrzelonych.
Po prostu się zamknij...

Awatar użytkownika

ika pisze:
obrażasz jeden z lepszych uniwersytetów w Europie.

A więc to ,,spierdalaj" było z akcentem oksfordzkim :lol:

Widzisz ryba, gdybyś nawet skończyła University of Oxford, University of Cambridge, Imperial College London, ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology Zurich, University College London, London School of Economics and Political Science, University of Edinburgh, King’s College London, Karolinska Institute oraz LMU Munich jednocześnie , to i tak chamstwa ci to z buzi nie zdejmie.

PS. Ziemniaki niekraszone, żeby było w temacie.

Awatar użytkownika

older pisze:
Arend pisze:

Myslę, ze siadujesz przy otwartym oknie i nie boisz się, że wyfruniesz. A szermowanie wiekiem w dyskusji to tak jak komentowanie twojego wyglądu... :)
Nieestetyczne.
Dla mnie przynajmniej.
W/g mody tutejszej
EOT! :lol:

paczaj paczaj odgryzać się nieudolnie próbuje, no dalej pisz że jestem i gruby i lewak :mrgreen:
:mrgreen:

a z rana na targ po twaróg ruszyć muszę. naszła mnie ochota na leniwe

Tytuł: Re: wysypisko

I poszli w pizdu wszystkie mozolnie tworzone wpisy, a człowiek miał przez moment nadzieję, że wrócił na jedyne w swoim rodzaju forum, na którym niejeden nocki zarywał, tylko po to, żeby nazwać przeciwnika chujem wątłym i skorumpowanym.

Awatar użytkownika

IroB pisze:
heeeee? a niby dlaczego ja mialbym byc wiekszym expertm od odytow obszernych ? ja mam calkiem normalny odbyt.......jak chcesz ksioncu to Ci udowodnie srajac na twoj brzuch. :lol: :lol: :lol:

popelnilem chamski post wobec niejakiego ksionca we wontku chamskim chamow prostych, sie , kurwa, pytam w czym byl ten wpis za malo chamski ze wylecial na wysypisko????? sie , kurwa, pytam jakimi kryteriami sie kierowal smiecarz ?

Awatar użytkownika

IroB pisze:
IroB pisze:
heeeee? a niby dlaczego ja mialbym byc wiekszym expertm od odytow obszernych ? ja mam calkiem normalny odbyt.......jak chcesz ksioncu to Ci udowodnie srajac na twoj brzuch. :lol: :lol: :lol:

popelnilem chamski post wobec niejakiego ksionca we wontku chamskim chamow prostych, sie , kurwa, pytam w czym byl ten wpis za malo chamski ze wylecial na wysypisko????? sie , kurwa, pytam jakimi kryteriami sie kierowal smiecarz ?

Sposoby wyznawania uczuć poprzez wzajemne nacieranie sie ekskrementami to skrajnie patologiczne zachowania wymagające zaawansowanych technologii współczesnej psychiatrii.
Natomiast wyjebanie zasrańców jednym kopniakiem na hasiok to krzepkie chamstwo w krystalicznej postaci.
Wątek Poczet Chamów Prostych to nie jest miejsce na opisy tego typu zachowań połączone z lansowaniem odbytu kolegi Ireneusza :D
Proszę sobie założyć osobny wątek pod tytułem Serce z gówna czyli Odbyt Ireneusza
i tam nacierać się kałem, polewać moczem i panierować w łupieżu kurwa łonowym.
Cieszę się, że mogłem rozwiać wątpliwości Kolegi odnośnie wzajemnego mazania gównem. :lol: ..nie, proszę ręki mi nie podawać na odchodne. A locha.

Tytuł: Re: wysypisko
Awatar użytkownika

Chyba na ODCHODOWE>
Koprofilia i koprofagia, a także skatologia to uznane przez naukę gałęzie, z tym, ze skatologia jest obszerniejsza niż koprofilia i koprologia. :)
Skatologia jest ogólną nauką o gównie...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5509 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549 ... 551  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.