forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 10 paź 2017, 13:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Uważaj sobie stary, ja ci dam w kieleckim.
Za moich czasów się tam w to nie grywało, chyba, że teraz po dobrej zmianie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 10 paź 2017, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
zritah pisze:
Z Bronto tylko w dupniaka grać.
Szybko z iluzji przeniósł by się w rzeczywistość. :idea:


Załączniki:
bez-komentarza-pl-ffffff-6.jpg
bez-komentarza-pl-ffffff-6.jpg [ 28.85 KiB | Przeglądany 3673 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 20:15 
Cytuj:
Nie byłoby potrzeby
odpisałam, ale nie po linii było, więc wiadomy cieć usunął. I nie o Canisie mowa.
I ten wpis pewnie usunie. Bronto to jego protegowany.. :mrgreen:
Może mnie nawet zbanuje na życzenie Broncia, wiedz więc Barycki, że nikt nie będzie Ciebie z taką miłością lał po ryju, co ja. :twisted:


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:27 
Faktycznie był komentarz, widziałem, pamiętam, był prawie tak plugawy, jak komentarze Pana Baryckiego, tak przecie miłe sercu jego i też nie wydaje mi się, aby jebnięty Canilupus usunął. Mało tu jednego jebniętego moderatora, jeszcze i Panu, Panie Trzynasty, musi odpierdalać?


Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 20:30 przez Pan pszerarzony, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:32 
Canis jest normalny, był normalny, pisałam to nie raz.
Ale co tam Agafijne pierdolenie, lepiej zrugać chłopa niewinnego, bo pasuje do schematu, prawda?
No, to masz babo placek.
Zaćmę najprędzej w Czechach wyleczysz.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:41 
AGAFIA pisze:
lepiej zrugać chłopa niewinnego, bo pasuje do schematu, prawda?
Zaćmę najprędzej w Czechach wyleczysz.

Pan pszerarzony pisze:
też nie wydaje mi się, aby jebnięty Canilupus usunął

Już, kurwa, jebnięta analfabetko przeczytanie poprawnie prostego zdania wykracza poza możliwości upośledzonego mózgu? Tak upośledzonej, nawet i Czesi ni uleczą.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:47 
Cytuj:
uż, kurwa, jebnięta analfabetko przeczytanie poprawnie prostego zdania wykracza poza możliwości
Czytaj ze zrozumieniem, parchu z przegniłym kiłą mózgiem i trochę dystansu nabierz,albo poproszę Pana Stanaxa, żeby Ci w końcu twardy dysk sformatował.
Chuju parchaty!!


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:54 
AGAFIA pisze:
Czytaj ze zrozumieniem, parchu z przegniłym kiłą mózgiem

A to już tylko boruch potrafi i jeszcze Pani Rose wraz z Panią, zgniła beczko kapusty.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 20:55 
AGAFIA pisze:
Cytuj:
uż, kurwa, jebnięta analfabetko przeczytanie poprawnie prostego zdania wykracza poza możliwości
Czytaj ze zrozumieniem, parchu z przegniłym kiłą mózgiem i trochę dystansu nabierz,albo poproszę Pana Stanaxa, żeby Ci w końcu twardy dysk sformatował.
Chuju parchaty!!

neurotyczna spierdolino, twój pan wiadrowy to nawet konia se sam nie zwali, ale twój mózg już dawno sformatował.


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 21:02 
Cytuj:
A to już tylko boruch potrafi i jeszcze Pani Rose wraz z Panią, zgniła beczko kapusty.

Jak i Twoja wielka głowa z pomarszczonym czołem.
Patrzaj , bo mnie zaraz Twój protegowany podpierdoli, jak i innych podpierdala. A robi to trollisko sukcesywnie i nie pytaj skąd wiem. Wiem i niech Ci to wystarczy.
Mam nadzieję, że zatęsknisz za mną , ślepa pizdo.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group